Jump to content
Dogomania

RAMBI-SPANIELEK,POJECHAŁ DO DOMKU W KRAKOWIE.


Bogusik

Recommended Posts

  • 1 month later...

Rambi ma się bardzo dobrze i w zasadzie wiele się nie zmieniło,a najważniejsze,że się wzajemnie nie pozjadali.Je ładnie,chodzi na spacery i dogaduje się z sunią.Nie lubi rowerów i motocykli i nie przepada za dziećmi.Oprócz Państwa toleruje ich córkę,a przed resztą broni domu.Ma niełatwy charakter i swoje niezadowolenie oznajmia warczeniem.Państwo dobrze go poznali i wiedzą,że wtedy należy go ignorować bo to przynosi dobry skutek.Pan Marek mi powiedział,że Rambi lubi przychodzić po głaski i wtedy naprawdę widać,że jest z nich zadowolony ale to indywidualista i ma też swoje nie zawsze dobre zachowania.Prosiłam o zdjęcia i mam nadzieję,że niedługo dostanę.

Cieszę się,że Rambi trafił do tak wyrozumiałej Rodziny,która toleruje jego "wybryki" i pokochała go takim jaki jest.Podejrzewam,że były by kolejne zwroty z adopcji,które jeszcze bardziej namieszały by mu w głowie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobre wiadomości Bogusik przynosisz.Rambi ma charakterek a Państwo przyjęli go takim jaki jest.Kochają go i znoszą jego humory, to jest najważniejsze.Cieszę się,ponieważ mieliśmy z Rambi sporo problemów (zwroty z adopcji ) a i szafirka nie mogła sobie poradzić z Rambi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, anica napisał:

..i Ja z Wami w klubie Cieszących się!  a Rambi po prostu rozkwitł serduszka2.gif Dziękujemy ,Bogusiu kwiatek.gif

Też sie cieszę,że intuicja mnie nie zawiodła.Godziny przegadane z p.Markiem dały bardzo wiele i pozwoliły podjąć decyzję,że to dobry i bardzo odpowiedzialny domek dla Rambi.Ma bardzo dobrze, jest zadbany i pokochany taki,jakim jest :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2017 o 09:48, Bogusik napisał:

Też sie cieszę,że intuicja mnie nie zawiodła.Godziny przegadane z p.Markiem dały bardzo wiele i pozwoliły podjąć decyzję,że to dobry i bardzo odpowiedzialny domek dla Rambi.Ma bardzo dobrze, jest zadbany i pokochany taki,jakim jest :)

.. nasza 'babska' intuicja również wiele razy ,pomogła mi dokonać, trafnych wyborów! a że niektórzy śmieją się z tego... no cóżcfaniak.gif

Bogusiu, to Najlepszy domek w świecie!.. to Jego domek!serduszka2.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...