Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

I pomyśleć, że Ten Ktoś być może jeszcze nie wie, że czeka na niego 3 kilogramy Szczęścia cud urody, pełne wdzięku o spojrzeniu, które stopi każde serce  0heart.gif

Jeden Ktoś wie. Właśnie przed chwilą skończyłam długą rozmowę z panią Barbarą z Olecka. Zadzwoniła, żeby zapytać, czy w czymś mogłaby pomóc. Oczywiście podziękowałam uprzejmie. Nie chciałabym, żeby robiła sobie przedwczesne nadzieje, choć powiem Wam, że coraz bardziej przekonuję się, że pani Barbara szczerze pokochała naszą księżniczkę.

Kiedyś przysłała mi (na moja prośbę) zdjęcia domu - wnętrze i z zewnątrz. Nucia z pewnością czułaby się tam dobrze. Ale czekamy, co będzie gdy Ją ogłosimy.

 

2 godziny temu, Poker napisał:

Kruszynka rozkoszna i faktycznie kurdupelek  z niej nawet przy kocie.
Jak to dobrze,że wygrzewa się w piernatach ,a nie tkwi na schroniskowym betonie.  Czekam na rewię mody w nowych kreacjach.

...

Kocia, której także szukamy DS, a na razie oswajamy, bo to dzikuska z działki zabrana jak wracaliśmy w zeszłym roku jesienią do kraka. Już prawie gotowa do adopcji. Jeśli znacie bardzo dobry dom dla super koteczki to dajcie znać :) Z dzikuski zrobiła się niesamowicie towarzyska koteczka.

Na ostatnim zdjęciu maleńka wyleguje się na ślicznym, mięciutkim szalu kominowym, który podarowała Jej Asia - Alaskan malamutte. Maleńka bardzo lubi na nim leżeć :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja niestety nie widzę zdjęć.Po otworzeniu linka,widzę tylko ciemną tablicę,a na środku,małe cośik,jakby kwadracik.Klikanie nic nie daje..Pewnie u mnie jest coś nie tak,bo inny widzą.

elik tak jak piszesz,szkoda nerwów i czasu na tworzenie w obecnej sytuacji bazarku.Ja kiedyś robiłam bazarek i coś zaczęło właśnie dogo mulić,ale sobie pomyślałam,że ile dam radę to wstawię zdjęcia i opisy.Niestety jak chciałam kolejne 5 zapisać,to wyskoczył ten "lubiany" Error.Gdy dogo ruszyło,okazało się,że dwa posty ze zdjęciami i opisami poleciało w kosmos...Ale byłam zła,bo tyle pracy poszło na marne.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie, tak się nie da korespondować ! Mój post pojawił się dwa razy, choć kliknęłam w Dodaj odpowiedź tylko raz. Pokerka  post nawet nie jeden pod drugim, a po moich dwu postach się powtórzył.

To chyba jakiś domorosły informatyk grzebie w serwerze.

Link to comment
Share on other sites

 

ALASKA, nie wiem  ile zostało jeszcze z tych lodowców, bo się topią w zastraszającym tempie.

151

 

143

 

149

Żeby nie było ,że tylko lodowce oglądaliśmy

042

 

043

Alaskanów nie widzieliśmy tylko inne piesy do adopcji na paradzie z okazji miejscowego święta.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Gdy bylam aktywna zawodowo, myślałam, że gdy zakończę prace i przejdę na zasłużony odpoczynek :) to będę miała multum czasu. Już nawet nawymyślałam co wreszcie będę mogła robić. Snułam więcej i mniej ambitne plany na emerytalną przyszłość. Tymczasem realia okazały się bardzo brutalne.

Mam MNIEJ czasu niż wtedy, gdy pracowałam p%2525C5%252582acz%2525C4%252585cy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...