Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

16 minut temu, elik napisał:

Ciekawe dlaczego tak szybko marznie, pomimo ciepłego okrycia.

Witaj Elu. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,003_RB_orig, ale mogę porozmawiać z naszą wetką i wetem i zapytać czy to może wskazywać na coś poważnego. Jak sama wiesz przy wszystkich chorobach mojego Kazanka ja już jestem przewrażliwiona i wszystkie niepokojące mnie objawy konsultuję z wetem. .  

Link to comment
Share on other sites

 

35 minut temu, Gusiaczek napisał:

Może ten typ tak ma ? ;)

32 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

I tego się trzymajmy  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig

Oby, ale nie zaszkodzi zapytać weta.  We czwartek idziemy na szczepienie, to podpytam.

Może dlatego, że to taka jeszcze chudzinka, przecinek i co ma ją od zimna osłaniać, jak deka tłuszczyku się jeszcze nie dorobiła ?  :(

No tak całkiem nic, to też nie, ale ta odrobina ciałka, która przybyła, to jeszcze za mało, żeby ogrzać :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Eliskowa moja ciociu

 jak cudnie ze na raczetach milosne_34.gif

 sciskam cmokam Was ogroooomnie

 ale ale ...ciesz i raduj ciociu moja ..zem to ja .. w osobie wlasneyyy nie nadjechalla

 i ...na raczetach sie nosicalim0011.gif nie kazalla ha .s38.gif...ojjj ale byloby ....039.gif

Ciociu Ewciu do usług :) Zawszeć możemy sprawdzić kto więcej...

Link to comment
Share on other sites

Nie pokazałam Wam jeszcze kruszynki w kurteczce od Bogusik.

Oto modelka w kubraczku nr 3

20160125_075642.jpg.e59a32c27fe5f70137a2

20160125_075609.jpg.5d7b69b274a42391ff3b20160125_075724.jpg.74b7fd26a5ec56941325

20160125_075615.jpg.31c8f06533a2f836d9e6

Kubraczek kolorystycznie podobny do tego od Peper-oni, tyle, że w wersji zimowej - obszyty futerkiem, sztucznym oczywiście i z gustownym futrzanym kołnierzykiem. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest pelerynka ortalionowa ukryta w kieszonce, stanowiąca dodatkowe ocieplenie grzbietu. Super pomysłowe i wygodne w użyciu rozwiązanie.

Nutelcia dostała także w prezencie od Bogusik pelerynkę, która będzie osłoną przed deszczem w lecie. Na razie nie mam zdjęcia Nutelci w tym kubraczku, ale zbliżają się cieplejsze dni więc będzie okazja.

 

Nutelcia dostała także super fajową kurteczkę od b-b. Kurteczkę, bo z rękawkami-nogawkami i kapturkiem. Kurteczka bardzo cieplutka.

Jednak na razie Nutelcia także nie ma w niej zdjęć, bo.... No właśnie musi nauczyć się chodzić w tej kurteczce. Robi postępy, ale na razie jeszcze nie ryzykuję wyjścia z Nią w tej kurteczce. Po zrobieniu kilku kroków, Nutelcia przewraca się na grzbiet i leży tak, póki nie postawię Jej z powrotem na nóżkach. Sądzę, że gdyby miała obie łapeczki byłoby Jej łatwiej. Kurteczka jest bardzo ciepła i myślę, że warto jeszcze trochu poćwiczyć, bo będzie dawała Nutelci dożo ciepła, którego tak potrzebuje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To dziewczynka robi rewie pokazu mody na Twoim osiedlu elik :)A sasiedzi nie zaczepiają i nie pytają,dlaczego tak maleństwo przebierasz...:? )

Zdecydowanie,jak do tej pory, najładniej prezentuje się nasza modelcia w kubraczku różowym!:) Co do reszty,to są fajne+ walory praktyczne :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bogusik napisał:

To dziewczynka robi rewie pokazu mody na Twoim osiedlu elik :)A sasiedzi nie zaczepiają i nie pytają,dlaczego tak maleństwo przebierasz...:? )

Zdecydowanie,jak do tej pory, najładniej prezentuje się nasza modelcia w kubraczku różowym!:) Co do reszty,to są fajne+ walory praktyczne :)

Zaczepiają, ale pytają dlaczego nie ma łapinki :(

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

k,NDQyMjc1MjEsNDg4NjgxNDE=,f,imageprevie Wszystkim życzę.

Piękne i miłe życzenia :)

4 minuty temu, AgusiaP napisał:

Mnie sie bardzo podoba w tym kubraczku w kratkę!

Mi podoba się we wszystkich i w żadnym też  oczy%252520jak%252520serca.gif

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gusiaczek napisał:

11833.jpg

Ale fajowe życzenia :)  Dzięki i nawzajem :)

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Witam i miłego dnia życzę. Może w Kraku słoneczko jest? Jeśli tak, to podeślij Elu kilka promyczków do Zamościa  

pobrane.jpg

Kawa z rana, jak śmietana :) Niestety w kraku też pochmurno, mokro i smutno :(

Nawet Nutelcia dzisiaj prawie cały dzień przespała.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja bym chętnie tak zrobiła, ale niestety wyjątkowo dużo miałam dzisiaj zajęć.... 

Ciekawa jestem, co Nutelcia będzie robiła w nocy??  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,31_jZ_orig.

Nutelcia w nocy wędruje po łóżku. Nie wiem czy lunatykuje, czy budzi się i świadomie przenosi w inne miejsce, ale gdy usypiamy leży wtulona w Twój szaliczek  blisko mojej twarzy, a gdy się budzę, znajduję Ją w różnych miejscach, najczęściej w nogach :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, b-b napisał:

Dzień dobry Nutelciu :)

 

13 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Ufffffffffff, po ciężkiej pracy w archiwum przybiegam z witaneczkiem do Kochanych 3 Kilogramów gora.gif

Ja też mówię uffff po ciężkim dniu. I już nie 3, a 3,60 kg :)  Tyle dzisiaj Nutelcia waży - bez śniadanka :)

Byłam dzisiaj z Nutelcia na szczepieniu p/wściekliźnie. Wyszłyśmy z domu o godz. 10:50, a wróciłyśmy o 14:30 !!! Blisko 4 godziny :( Poniewaz Niunia podejrzanie,jak dla mnie, trzepała główką, poprosiłam wetkę, żeby sprawdziła uszka. Wymaz był oglądnięty pod mikroskopem, ale na szczęście nic się nie ruszało :) Osłuchana (praca serduszka niezbyt się podobała, ale mogło to być spowodowane stresem), obadana, węzły sprawdzone, temp. zmierzona i nic złego nie stwierdzono. Zastrzyk zapodano !!!

Ale to wścieklica z ten naszej suni ! Gdyby nie pokrowiec na ryjonek, pani doktor miałaby pociachane paluszki. Ale już jesteśmy po uffrff  Jeszcze tylko drugie odrobaczenie 7.02. i to już chyba wszystkie zabiegi,jakie czekały Nutelcię u mnie.

Ale się cieszyła, gdy wróciłyśmy do domu. Witanko z wszystkimi zwierzakami z wyjątkiem koteczki, a TZ był obszczekany i obtańczony bardzo dokładnie. Widać była, że ogromnie się cieszyła z powrotu :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...