Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

........

O 19.01.2016o22:02, Poker napisał:

Sama robiłam zdjęcia. Robią wrażenie.Są ogromne. i w pięknym błękicie.

Ale miałaś przygodę  :) Jakie wiatry aż tam Cię przywiały ?

13 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

   Znalezione obrazy dla zapytania gify na dzień dobry

Co u Nutelci słychać?

Łobuzica jest i tela !!

Po kąpieli, podczas wycierania chciała mnie zjeść ! Ledwom z życiem uszła :)

Wbrew przewidywaniom, woda nie była tak bardzo brudna. To chyba tylko zapach był niemiły. Ale wartało było kąpiel uskutecznić, bo złe zapachy poszły sobie precz. Nasza panienka pachnie teraz niczem królewna :)

Po wytarciu o tyle o ile się dało, żeby nie być doszczętnie zjedzoną, Nuti swoim zwyczajem zaczaiła się pod moim przykryciem. A jak to wyglądało ?

Proszę. Oto obiecane pościelowe zdjęcia :)

........................A co to, kto to w norce ?.................................................Stworek jakowyś ?

20160120_105024.jpg.43b7f79181b66db7fd8820160120_105035.jpg.e2f4c3fd2aabc8305de1

Jakiś ryjonek się pojawił :)

20160120_105200.jpg.dab92840b523eab39587

Aaaaa to Nutelcia nasza kochana :)

20160120_105239.jpg.8e1bef8939dcf9ee20b520160120_105105.jpg.ee846ca9f6d4ce1b6f01

 

12 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Dzień dobry Nutelko buziaczek.gif

Witaj Gusiaczku :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Havanka napisał:

Eluś, ja rozumię, ze cierpisz na chroniczny brak czasu, ale żeby wpaść aż w taką rozpacz - p%2525C5%252582acz%2525C4%252585cy.gif,  ?! 

Całe szczęście, ze przeżyłaś kąpiel Nutelki, że nie odgryzła Ci ręki i nie rozszarpała twarzy k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,02_BY_orig.. Jesteś prawdziwą szczęściarą, więc nie rozpaczaj tak bardzo !

Ja niestety, nie mam szczęścia, bo nie widzę ani jednego zdjęcia Nutelci.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,21_pu_orig.

Dzięki za zrozumienie i współczucie, zawszeć to lżej na duszy :)

14 minut temu, halszka napisał:

Dobry wieczór Nutelce i cioteczkom :)

Niestety i ja zdjęć nie widzę :(

 

10 minut temu, Bogusik napisał:

Super,że udało się okruszka wykąpać i do tego elik nie została pożarta!

Ja tez zdjęć nie widzę...Tak to teraz wygląda,że my sobie,a dogo sobie "skrobie"...........

Ale ten brak zdjęć to koszmar. Ja widzę zdjęcia. Co robić ?

Dzisiaj także wstawiałam zdjęcia na bazarek. Jak i tam nie widać, to ja się zabije !!!!

Bazarek jeszcze w trakcie budowy, do końca mila i cho cho, ale wrzucę tu link i proszę powiedzcie czy tam są zdjęcia. Jak nie ma, to na razie wstrzymam się z robieniem bazarku. Tylko do kiedy ?

 

Zaglądnijcie proszę i powiedzcie czy widzicie zdjęcia.

 

 

Link to comment
Share on other sites

To ja chyba jako jedyna widziałam zdjęcia po kąpieli Nutelki w piernatach   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,014_ht_origWeszłam na dogo po 17 i zdjęcia były!! Teraz też ich nie widzę.....A z naszej Nutelci to niezła zołza jest. Elę chciała zjeść, patrzcie jaka niewdzięcznica!! Paraduje teraz to to pachnące i świeże, a krzyku było co niemiara!! 

Eliku kochany szacun dla Ciebie !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ale numer, ja teraz też ich nie widzę :( :( :( Na szczęście Asia świadkiem, że były. Co jest grane ???

Lecę zobaczyć, czy zdjęcia na bazarku są. Jak się okazuje zdjęcia są po wklejeniu, tyle tylko, że nie na zawsze wrrrrr

EDIT

No na szczęście są, ale czemu tu znikają ?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zdjęcia Nutelci po kąpieli w piernatach BEZCENNE  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,046_uN_orig

Eliku, kochanie koniecznie wklej jeszcze raz 

 

2 minuty temu, Bogusik napisał:

O tak!wklejaj eliku aż do skutku,co byśmy mogły i my nasze oczęta nacieszyć...

 

u%2525C5%25259Bmiech%252520z%252520z%252

 

Link to comment
Share on other sites

A zobaczcie jakie zołzetka ma niewinne oczęta !!! A jak Ją wycierałam po kąpieli, to nie oczy, a dwa piorunki miała na łebku. A łebkiem śmigała na wszystkie strony, coby mnie zębolkami złapać.

Najwyraźniej nie nauczona pielęgnacji. Nie da nic przy sobie zrobić. Tylko ten brzucholek wywala bezwstydnie do głaskania. Tylko to przy Niej czynić można. Reszta zakazana, pod groźbą utraty któryś z członków ciała. Strachy pomyśleć,co by było, jakby się Jej udało tymi kielonkami chwycić gify.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Bogusik napisał:

Uś!Uff!Aż wreszcie... Ach!Mamy naszą ślicznotę! I nawet wszystkie łapki uratowane! :) Wreszcie mogę iść spokojnie lulu....

No właśnie, bo to nie Uś, a raczej wreszcie, nareszcie itp

Dobrej nocy, kolorowych snów  %2525C5%25259Bpi%2525C4%252585cy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...