Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

To tak jak moi chłopcy obiecali nagrać naszą stareńką ratlerkę Nutkę podczas obcinania pazurków - ona się tak boi, ze zaczyna piszczeć/wyć/biadolić już jak ją wezmę na ręce, a kończy w momencie postawienia po zabiegu na podłodze :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, malagos napisał:

To tak jak moi chłopcy obiecali nagrać naszą stareńką ratlerkę Nutkę podczas obcinania pazurków - ona się tak boi, ze zaczyna piszczeć/wyć/biadolić już jak ją wezmę na ręce, a kończy w momencie postawienia po zabiegu na podłodze :)

I tak od lat... :)

No to macie fajowy całkiem darmowy koncert  he%252520he%252520he.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Kilka razy pytałam, jaki szampon byłby dla Neluni najlepszy i zero odpowiedzi :(

Dzisiaj sięgnęłam do skrzyni posagowej Nutelci po tabletkę na odrobaczenie, bo to ten czas, i co widzę ??? Saszetkę szamponu dermatologicznego dla psów - czyli najlepszy z najlepszych.

I czemu Asiu nie krzyczałaś, że Nutelcia wniosła szampon w posagu ?

Dzisiaj maleńka dostała 1/2 tabletki na robale, czy jakaś karencja co do kąpieli obowiązuje, czy możemy się już dzisiaj wykąpciać ?

Link to comment
Share on other sites

Witam kochane dziewczyny :-)) Jestem w pracy, ale na chwilkę weszłam na forum, bo nie mogłam się oprzeć. 

17 minut temu, elik napisał:

I czemu Asiu nie krzyczałaś, że Nutelcia wniosła szampon w posagu ?

Elu, ja myślałam, że chcesz użyć innego szamponu, dlatego milczałam...

Co do karencji, to według mnie po tabletkach możemy spokojnie kąpać maleństwo. Natomiast po wkropleniu adwantixu (który także dostała) zdecydowanie kąpać nie wolno!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, ja myślałam, że chcesz użyć innego szamponu, dlatego milczałam...

Co do karencji, to według mnie po tabletkach możemy spokojnie kąpać maleństwo. Natomiast po wkropleniu adwantixu (który także dostała) zdecydowanie kąpać nie wolno!!

No takie tam niedogadanie :) Po prostu, alibo po krzywu :) zabyłam, że Nutelcia przybyła do nas z posagiem :) Dzisiaj po ostatnim spacerku będzie kompiułka.

Że adwantix przywiozła z sobą pamiętałam :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, malagos napisał:

I rzeczywiscie ta pluskwa wazy 3 kg?

Malagosku, jak chcesz,  żeby Ci było Malagosku, to nie przezywaj tak naszej królewny :) !  dcd4c31d40923fe635892437e24fb86a.gif

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Miłego popołudnia życzymy  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,20_WD_orig..

Ja teraz idę na dłuuuuuuu spacer z Kazankiem, bo warunki mamy cudowne, takie jakie malamuty lubią najbardziej!!

I tygryski :)

Miłego spacerku :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Miłego popołudnia życzymy  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,20_WD_orig..

Ja teraz idę na dłuuuuuuu spacer z Kazankiem, bo warunki mamy cudowne, takie jakie malamuty lubią najbardziej!!

Widziałam Kazana na zdjęciu - jest pięknym psem ! Pisząc o cudownych warunkach, zapewne masz na myśli klimat polarnyk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_LI_orig.. Malamuty je lubią, ale czy Ty dasz radę?

Elu, z utęsknieniem czekam na relację z wanny ! Nasza księżniczka pewnie nie spodziewa się takich rozkosznych doznań !

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, malagos napisał:

To tak jak moi chłopcy obiecali nagrać naszą stareńką ratlerkę Nutkę podczas obcinania pazurków - ona się tak boi, ze zaczyna piszczeć/wyć/biadolić już jak ją wezmę na ręce, a kończy w momencie postawienia po zabiegu na podłodze :)

To zapewne, tak na wszelki wypadek, wydaje takie fantazyjne odgłosy. W końcu kształt paznokcia, lub kolor lakieru, może się nie spodobać.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_qJ_orig.

Link to comment
Share on other sites

Ja też kocham zimę, ale tylko na zdjęciach takich, jak te wyżej. Twój malamucik, to kawał pięknego psa ! Widać, że też kocha zimę i czuje się na śniegu, jak ryba w wodzie.

Zdjęcia mrożące krew w żyłach !!!

Życzę Ci, żeby spełniło się marzenie z tą Alaską jak najszybciej.  (Ja wolę ciepełko)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja zaglądam, podglądam  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,007_9R_orig Koniecznie Elu zdaj nam relację z kąpieli księżniczki  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_9z_orig.

A zaglądaj i podglądaj :) masz do tego pełne prawo, jako I mama :)

Nawet nie dziwiłabym się, gdybyś wpadała na nie zapowiedziane, z góry ustalone kontrole :)  gif%252520FBI.gif

1 godzinę temu, Anula napisał:

Elu,dotarło ubranko do mnie.Bardzo dziękuję a także za upominek,nie trzeba było,chociaż sprawił mi ogromną przyjemność, to jest bardzo miłe i wzruszające.Dziękuję.

Anulko, to ja bardzo dziękuję i przepraszam, że niepotrzebnie naraziłam Cię na bieganie po pocztach. Cieszę się bardzo, że załącznik Ci się podoba :)

3 godziny temu, b-b napisał:

Jestem ciekawa czy dzisiaj dojdzie mój polecony priorytetowy :)

Dotarł i dotarł także polecony od Anuli. Jestem zachwycona oboma przesyłkami.Wszystkie trzy kubraczki są śliczne i dobrze pasują na Nutelcię. Będzie mogła spacerować codziennie w innym kubraczku :)

Bardzo serdecznie dziękuję i obiecuję sesję zdjęciową, ale poczekamy na ładne słoneczko, żeby zdjęcia były ładne. Wykorzystamy je do ogłoszeń.

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Zaglądam do Nelci, ot, taki ze mnie podglądacz ;)

Zaglądacze bardzo mile widziani, witamy :)

Godzinę temu, Havanka napisał:

Widziałam Kazana na zdjęciu - jest pięknym psem ! Pisząc o cudownych warunkach, zapewne masz na myśli klimat polarnyk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_LI_orig.. Malamuty je lubią, ale czy Ty dasz radę?

Elu, z utęsknieniem czekam na relację z wanny ! Nasza księżniczka pewnie nie spodziewa się takich rozkosznych doznań !

Nuti w kąpieli. Mam tylko nadzieję, że nie bezie tak samo, jak z małpą w kąpieli  he%252520he%252520he.gif

 

37 minut temu, Havanka napisał:

To zapewne, tak na wszelki wypadek, wydaje takie fantazyjne odgłosy. W końcu kształt paznokcia, lub kolor lakieru, może się nie spodobać.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_qJ_orig.

Noooo przede wszystkim trzeba uwzględnić upodobania kolorystyczne względem lakierów, a co ???

26 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, marzeniem mojego życia jest podróż na Alaskę  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,026_Bd_origJa kocham zimę, śnieg, nawet mróz i może dlatego malamuty...Ta rasa to miłość mojego życia, zaraz po moich synach i mężu. A tu nasze szaleństwa na śniegu . 

_DSC0316.JPG

_DSC0312.JPG

Jak macie pięknie :) I Kazanek śliczności i jaki zadowolony :)

 

Wybaczcie kochane, że tak mało mnie dzisiaj u Nutelci, ale zabrałam się za przygotowanie bazarku. Zdjęć masę, a wybranych kilkanaście tylko, ale to tak już jest, bo taki ze mnie fotograf, jak z koziej du... trąba :)

Nie mogłam sobie poradzić z obracaniem zdjęć, ale w trakcie pogawędki z Gabrysią, wpadłam na to jak i co więc teraz zabiorę się za wklejki :)

Miłego wieczorku starka%252520macha%252520chusteczk%2525C

 

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, elik napisał:

dubel

Zawsze jak piszę równocześnie z kimś to post nie chce się pojawić na stronie, a potem pojawiają się dwa kurtka !!!!!!!!

Dzisiaj i mi dogo strasznie świruje

Posty niby nie chcą się zapisać a jak odświeżę stronę to okazuje się, że są.

Po edytowaniu posta nie mam już tyle funkcji jak przy pierwszym zapisywaniu :( ( nie ma tak rozwiniętego paska do góry)

Nie przychodzą mi powiadomienia .

A zmiany miały być chyba po to żeby było lepiej???

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...