Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

6 minut temu, Pepper-oni napisał:

Cieszę się że pasuje. Poldzia miała pod spód zakładany golfik i nawet zimą było jej ciepło. Niestety reszta garderoby rozeszła się już po innych psiakach.

Peppe-roni, bardzo wielkie dziękuję :) Zanosi się na to, że maleńka będzie miała ubranek pod dostatkiem wiec dobrze, że inne psiaczki też obdarowałaś :)

Zalicytowałam dla Niej wełniany sweterek, ale bazarek zakończy się dopiero dzisiaj. Więc to jeszcze chwilkę potrwa, zanim będzie rozliczenie, a potem wysyłka fantów.

Bardzo się cieszę z tych ubranek, bo naprawdę przykro było patrzeć, jak maleńka się trzęsie z zimna i ucieka do domu zaraz po zrobieniu tego i owego :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Napisałam do anetek100 aby rozglądnęła się i popytała wśród znajomych o  wizytę p/a.

Anula bardzo dziękuję :) Czy anetek100 mieszka w pobliżu Oleska ?

2 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Szykuje się rewia mody - wspaniale :)

To młoda panna więc powinna się stroić :)

29 minut temu, Havanka napisał:

Bardzo jestem ciekawa, jak prezentuje się nasza kruszynka w nowych ubrankach, czy chętnie je zakłada, czy protestuje przy ubieraniu?

Prezentuje się ładnie, ale na razie niezbyt chętnie je ubiera :)

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja zaglądam z ciekawością czy już nasza panienka wystrojona pokazała się:-)))

Zdjęcia na spacerku już zrobione, a nawet króciutki filmik w domu przed wyjściem, ale jeszcze w telefonie :) Właśnie zabieram się za przetwarzanie :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

anetek100 mieszka w Olsztynie.Ma wstawić zapytanie  na FB.W tym rejonie ciężko będzie kogoś znaleźć na wizytę (dziura).Kiedyś byli na Dogo ludzie z Giżycka,Augustowa ale teraz,gdzie ich szukać.

O kurczaki,  bez wizyty PA nie ma mowy :(

Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, anetek100 napisał:

napisałam w grupie zapytanie o wizytę ale tam jest taki ruch że pewnie też trochę potrwa, bo każdy wstawia prośby

Anecik dziękuję za pomoc.

A Nutelka szczeka,ponieważ poprzez szczekanie rozmawia z pańcią.Oglądałam program odnośnie szczekania psiaków,okazało się,że aby nawiązać więź z człowiekiem psy zaczęły szczekać przypatrując się ruchowi ust.Jedynie wilki nie szczekają no ale nie mają człowieka przy sobie.

Śliczna ta nasza Nutelka w nowym ubranku.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Najmniejsza i pewnie najmłodsza a jak dzwoneczek najgłośniejsza :-))) Kruszynka słodka .Teraz to taka z niej mała szkotka jest :-))) Nie dość że ładnie to na dodatek nie marznie. Elu, już tak się doopinka nie trzęsła na spacerku?

Tak najmłodsza. Moje psiaczki mają 10 i 13 lat, a Nutusia około 2-ch :)

Dzisiaj nie ma mrozu więc ten kubraczek jest wystarczający. Jednak gdyby było mroźno, to pod kubraczek trzeba będzie założyć sweterek, albo ten cieplejszy kubraczek :)

46 minut temu, anetek100 napisał:

napisałam w grupie zapytanie o wizytę ale tam jest taki ruch że pewnie też trochę potrwa, bo każdy wstawia prośby

Bardzo serdecznie dziękuję. Mamy czas, spokojnie poczekamy :)

23 minut temu, Anula napisał:

Anecik dziękuję za pomoc.

A Nutelka szczeka,ponieważ poprzez szczekanie rozmawia z pańcią.Oglądałam program odnośnie szczekania psiaków,okazało się,że aby nawiązać więź z człowiekiem psy zaczęły szczekać przypatrując się ruchowi ust.Jedynie wilki nie szczekają no ale nie mają człowieka przy sobie.

Śliczna ta nasza Nutelka w nowym ubranku.

To nieprawdopodobne, ale Nutelcia lubi wcisnąć się pod piernaty i cała schowana szczeka nie wiem z jakiego powodu. Mieszkamy na parterze, a na przeciwko mieszka starsze, przygłuchawe małżeństwo więc nie ma protestów, ale to szczekanie może być uciążliwe.

Dwie poprzednie tymczasiki też były szczekliwe :)

15 minut temu, Havanka napisał:

Najmniejsza w domu, ale rządzi wszystkimi. Widzę na pierwszym zdjęciu, że nawet te większe ogonki są jej posłuszne. A kubraczek, jak ulał ! Teraz pewnie dupeczka już nie marznie.

Elu, przytul tą kruszynkę mocno lecz delikatnie ode mnie !

Zgadza się rządzi wszystkimi. Nawet kot przed nią ucieka, choć przed pozostałymi psiakami nie musi :)

Kubraczek, jakby szyty na Nutusię !

Przytulam i całuje po łebeczku maleńką kruszynkę :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anetek100 napisał:

ufff już ktoś oznaczył kilka osób w wydarzeniu, ale z zapytaniem czy oni znają kogoś z Olecka, zatem szybciej poszło niż myslałam, jak znajdą dam znać:)

Ok, bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

anetek100 mieszka w Olsztynie.Ma wstawić zapytanie  na FB.W tym rejonie ciężko będzie kogoś znaleźć na wizytę (dziura).Kiedyś byli na Dogo ludzie z Giżycka,Augustowa ale teraz,gdzie ich szukać.

Ciężko będzie, zajrzałam przed chwilką na wątki z tamtych stron, większość osób z Olsztyna, a to kawał drogi.

No ale nic, trzeba czekać, może ktoś się zgłosi.

A Nutelcia - nasza mała modeleczka - cudnie wygląda w nowym kubraczku i bez niego tez pięknie, taka z niej kruszynka na tym śniegu

Jest tak rozczulająca nawet jak szczeka, że siedzę i napatrzeć się nie mogę :); (elik - nie umiem wstawić buziek z Twojego linku :( )

Link to comment
Share on other sites

34 minut temu, Poker napisał:

Ale Nutelcia cudnie wygląda w ubranku.Cud , miód.Jakby na miarę było szyte.

Zulcia jest też mikruską, nosi kubraczek ?

Jeśli pytasz o moją Zulcię, to oczywiście ma ocieplany płaszczyk przeciwdeszczowy i sweterek.

Ten zulciowy płaszczyk przymierzany był dla Nutelci, jak była jeszcze w Zamościu, ale był za duży ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...