Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

Witanko dla wszystkich :)  z%252520kwiatami.gif

Dzisiaj miałam bardzo pracowity dzień :(

Mam nadzieję, że jutro uda mi się skończyć prace przy bazarku i zaprosić do licytacji.

Maleńka księżniczka była dzisiaj wyjątkowo grzeczna, pomijając kilka przypadków obszczekania ludzi na spacerku,co spowodowało, że reszta stada także zaczęła intensywnie szczekać na mijających nas ludzi. Chyba nieciekawie wyglądaliśmy :( 

Co dziennie mam w planie porobić zdjęcia malizny we wszystkich kubraczkach i ciągle nie starcza czasu. Solidnie obiecuję, że jak skończę robić bazarek, to będzie sesja zdjęciowa w kubraczkach.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie udało mi się skończyć tworzenie bazarku m.in. dla naszej królewny. Bazarek z pięćdziesięcioma pozycjami robiłam kilka dni po kilka godzin, bo albo post s =ie nie zapisywał, albo zapisał się kilka razy i nie chciał się potem wykasować, powtarzał za każdym otwarciem nowego postu KOSZMAR !!!

Taki bazarek robiłam przedtem w kilka godzin, a nie kilka dni. Miałam dodać jeszcze swoje fanty, ale już nie mam ani nerwów, ani czasu. Muszę teraz odpracować zaległości w domku.

Bardzo serdecznie zapraszam na bazarek.

Zaglądajcie, licytujcie, kupujcie, podrzucajcie

   prosz%2525C4%252585cy.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem, melduje się posłusznie :)

Przez ten bazarek to i w domu i na wątkach zaległości się mi porobiły.

Witak serdecznie i gorąco miłe duszyczki :)

 

Aniu miło Cie widzieć :) Mówią, że lepiej późno niż wcale :)

Dostałam wreszcie na e-mail fakturę od wetki za opiekę posterylkową

56a297392366d_f-ra-Nutelciawet.thumb.jpg

W przyszłym tygodniu we czwartek mamy się zgłosić na szczepienie p/wściekliźnie.

Dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani Kasia z F.B. mieszka na Mazurach w sprawie wizyty PA w Olecku.  Nie mogłam rozmawiać, umówiłyśmy się, że zadzwonię jutro.

Link to comment
Share on other sites

Na dobranoc pokażę Wam, jak kotecka usiłowała się zaprzyjaźnić z Nutelcią :)

20160108_143500.jpg.ed117b757199909b1a4b

Niestety nic z tego nie wyszło, bo Nucia goniła koteckę namiętnie. Teraz jest już lepiej, ale i tak do całkowitej integracji jest jeszcze spory kawałek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...