Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

23 minut temu, elik napisał:

dubel

Zawsze jak piszę równocześnie z kimś to post nie chce się pojawić na stronie, a potem pojawiają się dwa kurtka !!!!!!!!

Jak post nie chce się zapisać to nie klikaj drugi raz na dodaj odpowiedź tylko odśwież stronę.Dziś Dogo szaleje i nie wiadomo jak długo jeszcze będzie się tak dziać.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Nutelci i mam nadzieję,że kąpiel odbędzie się bez dodatkowych "niespodzianek" ze strony kruszynki :)

Dogo muli okropnie i tylko mogę wejść,jak Anula na niektóre wątki... Odradzam elik tworzenie bazarku do czasu aż dogo wróci do stanu w miarę normalności...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, b-b napisał:

Dzisiaj i mi dogo strasznie świruje

Posty niby nie chcą się zapisać a jak odświeżę stronę to okazuje się, że są.

Po edytowaniu posta nie mam już tyle funkcji jak przy pierwszym zapisywaniu :( ( nie ma tak rozwiniętego paska do góry)

Nie przychodzą mi powiadomienia .

A zmiany miały być chyba po to żeby było lepiej???

Dzisiaj mam dokładnie tak samo. Codziennie inne atrakcje :(

5 godzin temu, Anula napisał:

Jak post nie chce się zapisać to nie klikaj drugi raz na dodaj odpowiedź tylko odśwież stronę.Dziś Dogo szaleje i nie wiadomo jak długo jeszcze będzie się tak dziać.

Tak robię, ale czasem okazuje się jednak, że post się nie zapisał.  Ale ja się już naumiałam :) i przed odświeżeniem kopiuję to co napisałam. Jak się okazuje po odświeżeniu, że postu nie ma, to go wklejam.

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Zaglądam do Nutelci i mam nadzieję,że kąpiel odbędzie się bez dodatkowych "niespodzianek" ze strony kruszynki :)

Dogo muli okropnie i tylko mogę wejść,jak Anula na niektóre wątki... Odradzam elik tworzenie bazarku do czasu aż dogo wróci do stanu w miarę normalności...

Kąpieli dzisiaj nie było, bo się zasiedziałam przy bazarku i nawet nie zauważyłam, że północ minęła :(   Masz rację. Trzeba było dać sobie spokój, bo to była droga przez mękę.  Żałuję, bo straciłam tylko masę czasu, a niewiele fotek wkleiłam. No ale za to wszystkie przygotowałam sobie do wklejania - pomniejszyłam.

2 godziny temu, szafirka napisał:

Otrzymałam pieniążki za transport, dziękuję.

Dzięki za potwierdzenie :)

2 godziny temu, szafirka napisał:

Śliczna Nutelcia, taka malutka sarenka :) wygłaskaj ją Elu od szafirków :)

Faktycznie Nutelcia to taka miniaturka sarenki :) Wygłaskałam :) Nucia pozdrawia Was serdecznie :)

50 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo ciekawa jestem, jak tam nasza kruszynka zniosła kąpiel? Głośno było?? Czy może nas wszystkich zaskoczyła i zachowała się tak, jak na księżniczkę przystało   12belleaubois_1_.gif

 

Niestety nie było kąpieli więc nie miała szans nas zaskoczyć, ale jutro kto wie.... :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo ciekawa jestem, jak tam nasza kruszynka zniosła kąpiel? Głośno było?? Czy może nas wszystkich zaskoczyła i zachowała się tak, jak na księżniczkę przystało   12belleaubois_1_.gif

 

Eliku, chce być nadal malagoskiem i już nie będę "się przezywać", ale  Pluskiewka to tak ładnie brzmi, he, he!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

O 19.01.2016o08:33, malagos napisał:

Eliku, chce być nadal malagoskiem i już nie będę "się przezywać", ale  Pluskiewka to tak ładnie brzmi, he, he!

NO !!!!

I żeby mi to było przedostatni raz !!!  u%2525C5%25259Bmiech%252520z%252520z%252

 

O 19.01.2016o08:42, Gusiaczek napisał:

Przyszłam się przywitać, dzień dobry k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_bB_orig.

Witamy się  :)  starka%252520macha%252520chusteczk%2525C

 

O 19.01.2016o08:53, Alaskan malamutte napisał:

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,34_TN_orig.   

 

Dzień Dobry i najmilszego :)

O 19.01.2016o09:02, AgusiaP napisał:

Odwiedzam maleńką !

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie :)

O 19.01.2016o09:21, Havanka napisał:

Ja też przyszłam zerknąć na wykąpaną księżniczkę, ale kąpieli ... nie było. Miłego dnia wszystkim fanom Nutelci życzę !

Nie było kąpiułki,bo pańcia się zasiedziała przy kompie :( Ale dzisiaj obiecujemy, że się wykąpiemy :)

O 19.01.2016o10:16, b-b napisał:

No to czekamy na zdjęcia malutkiej ;)

Kąpielowych nie mamy, ale w zastępstwie kilka z dzisiejszego poranka

20160119_100420.jpg.065e127aa7b308495a1820160119_104024.jpg.721482a60e3f3b1a911b20160119_104040.jpg.6d24179d515b3c6895d420160119_102415.jpg.35ae079cc989fa72a22b

Kotecka to też niezła pościelówa  !

20160119_104047.jpg.877f521c36f0477d3f0d

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, halszka napisał:

i ja przyszłam w odwiedziny...niestety dogo skutecznie utrudnia każdy ruch,dzisiaj nie działa mi "Aktywność" więc ciężko odnaleźć wątki :(

Ja miałam dzisiaj zrobić do końca bazarek, ale posłucham sie Bogusi i dam sobie spokój. Ciekawe kiedy to sie skończy. Kasa potrzebna, a bazarku wystawić się nie da, bo wnerwia tak, że szkoda zdrowia !

14 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zdjęcia Nutelki księżniczki w piernatach BEZCENNE!!! Ale widzę też, że nasz czupurek zmniejsza dystans, już kotecka może bezpiecznie toaletę w pobliżu robić:-))) to dobrze wróży :-)))  

Tak :) Specjalnie to zdjęcie wkleiłam, żeby pokazać, że Niunia powoli zaprzyjaźnia się z koteczką.Myślę, że wiele daje to, że specjalnie przy Niej biorę kotkę na kolana i głaszczę. Pokazuję, że to też członek stada.

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Eluniu, występuje jakiś problem z dodawaniem odpowiedzi, to znaczy nie dodaje się ona od razu. Ja nie klikam jeszcze raz tylko wracam do tematu i okazuje się, że moja odpowiedź została dodana ;-))).  

Tak Asiu, dogo od kilku dni robi nam psikusy  gif%252520z%2525C5%252582y.png

Chciałam jak najszybciej zrobić bazarek, ale chyba na kilka dni dam sobie spokój, bo szkoda nerwów.

Link to comment
Share on other sites

Na szczęściedziekujSciskam sciskuniam caluje

pozdrawiam stokroc  MALENKA KRUSZYNESZKE I PRZECUDNE

 WSYCKIE LAPENKI ELISIOWE SCISKUNIAM  I CMOKAM W USZECZKA

 CIOCIU CUDA CUDA

 DZIEKUJE BARDZO DZIEKUJE

 MIODZIK NA SERCE

POPROSTU CZLEK RADUJE JAK ZAGLADA I CZYTA

 I WTEDY CHOC NA TROSZKE

 ODCHODZA W DAL WSZELKIE LOSU ZLE DARY , KTORE OTRZYMUJEMY CALY CZAS

 BOC TAKIE ZYCIE

 DZIEKUJE CIOCIU ZA CUDA DLA MALENKIEJ

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Nadziejka napisał:

Na szczęściedziekujSciskam sciskuniam caluje

pozdrawiam stokroc  MALENKA KRUSZYNESZKE I PRZECUDNE

 .....

 DZIEKUJE CIOCIU ZA CUDA DLA MALENKIEJ

Ewciu kochana, nie gniewaj się, że skracam post, ale tak więcej ich zmieści się na stronie.

Ewuniu bardzo, bardzo serdecznie dziękuję. Masz rację, że widok zadowolonych futrzaczków z należytą troską traktowanych, to lek na całe zło. Jak mi się czasem nie darzy, złe ludziska dokuczają, to wchodzę na wątki, gdzie wiem, że zobaczę zadbane, kochane przez opiekunów zwierzaki. Od razu lepiej się wtedy czuję :)

Link to comment
Share on other sites

Kruszynka rozkoszna i faktycznie kurdupelek  z niej nawet przy kocie.
Jak to dobrze,że wygrzewa się w piernatach ,a nie tkwi na schroniskowym betonie.  Czekam na rewię mody w nowych kreacjach.

Alaskanie , spiesz się na Alaskę ,bo z lodowców coraz mniej zostaje ,a naprawdę jest co podziwiać w realu. Mogę parę zdjęć tu wkleić  z wycieczki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...