Jump to content
Dogomania

Juz w domku stałym :) ~Przeprasza, że żyje - młodziutka niewielka suczynka z interwencji


malagos

Recommended Posts

Uzgodnienie terminu wizyty zostawiłam Karolinie i panu Pawłowi - pan chce, by była obecna cała rodzina, z dziećmi na czele. A Karolinka ma zamiar zabrać ze sobą swoją sunię jako test dla dzieci :)

Czekam więc na telefon od Karoli :)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Nutusia napisał:

Czyli jednak nie po 23cim? Super!

Umówiliśmy się, że przyjazd państwa może być wcześniej, ale wszystko zależy od wyniku wizyty Karoliny  (tak mówi pan Paweł). My 23 stycznia mamy 34 rocznicę ślubu i chcemy przyjać rodzinkę obiadem, i dlatego fajny by był wcześniejszy termin Biankowy.

20 godzin temu, konfirm31 napisał:

Cieszę się bardzo ze stałości Pana Pawła :)

wczoraj tez rozmawialiśmy, o karmie tym razem, bo pan chce kupić tę samą co je u nas, czyli Fitmin. A ze pran pracuje w sklepie zoo, to zamówi :)

Kupione juz posłanko, a szelki dopiero na wymiar na psinkę. Dam Biance na wynos -na drogę tę obróżkę co ma, by przypiąć adresówkę.

Zapowiada się wszystko tak dobrze, że aż się boję.

Link to comment
Share on other sites

I jak myślicie? Na darmo się nie obawiałam.

Zadzwoniła pani -  żona Pawła. Mąż w pracy, a ona przemyślała i dzwoni  - "szkoda, żeby piesek wracał do pani...", "nie mamy dużo pieniążków (uwielbiam, jak ktoś mówi pieniażków!!), a piesek może na starość zachorować", i że "u pani jest w grupie psów, u nas byłaby sama" - aż odłożyłam słuchawkę!!

no szlag mnie mało nie trafił!! Zakładac w pierwszym zdaniu, ze piesek wróci do mnie!

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, malagos napisał:

I jak myślicie? Na darmo się nie obawiałam.

Zadzwoniła pani -  żona Pawła. Mąż w pracy, a ona przemyślała i dzwoni  - "szkoda, żeby piesek wracał do pani...", "nie mamy dużo pieniążków (uwielbiam, jak ktoś mówi pieniażków!!), a piesek może na starość zachorować", i że "u pani jest w grupie psów, u nas byłaby sama" - aż odłożyłam słuchawkę!!

no szlag mnie mało nie trafił!! Zakładac w pierwszym zdaniu, ze piesek wróci do mnie!

mąż też może na stare lata zachorować ... to może powinna już pomyśleć o rozwodzie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...