Jump to content
Dogomania

Juz w domku stałym :) ~Przeprasza, że żyje - młodziutka niewielka suczynka z interwencji


malagos

Recommended Posts

Nasza Bianka to coraz rozkoszniejsza dziewczyna :)

Posłuszna, karna, na dworze przybiega na zawołanie, opiera się delikatnie łapkami i moje udo i pyta "Wołałaś mnie, a co  tam?" i uśmiecha sie całym pyszczkiem, a ogon mało nie odpadnie. Całą noc przesypia na posłanku w kuchni, nie ma wpadki czystościowej. I tak się fajnie zakumplowała z Amiśką, ze uwielbiam patrzeć na ich zabawy i gonitwy :)

Link to comment
Share on other sites

Apetyt Bianeczce na szczęscie  dopisuje, zjadłaby konia  z kopytami  - ale nie umie jeszcze dziadować, nie patrzy nam w z zęby, jak jemy Choć zdybałam łobuzicę, jak wspięta na łapki penetrowała zawartość stołu i blatu.

W niedzielę zdejmujemy szwy - ranka mała, sucha, zero zaczerwienienia.

 

Mała małpeczka nie wie, ze być może po 1 stycznie będzie miała gościa....... :cool1: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

I Bianusia tak fajnie co jakiś czas zadziera ryjek, patrzy mi  w oczy i znów z westchnieniem się wygodnie kładzie  na kolanach :) Cudak, jakich mało :)

 

Kupiłam smyczkę za 17 zł,  będzie albo dla Bianki, albo jutro na wyprawkę dla  Amisi:

 

 

[url=http://postimage.org/]smycz.jpg[/url]
 

Link to comment
Share on other sites

Zaniedbałam trochę nasza blondyneczkę :)

 

Szwy zdjęte w poniedziałek, wszystko ślicznie się zagoiło. Odkarmiamy bidę nadal, już żeberek nie widać, ale dupka nadal koścista. Bianeczka to chodząca radość, pogoda, uśmiech.

Uwielbia gonić ptaki, naszego kota, jak sobie idzie niedbałym krokiem do kuchni, poszczekać (i to ma jazgot wiejskiego kundelka) na rowerzystę za płotem, sąsiadkę z dużymi zakupami, rozklekotany samochód.

No i nauczyła się włazić na kolana - jak na zdjeciu powyżej.

I przepada za Tomkiem - w końcu to on odmienił jej los :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...