Jump to content
Dogomania

Juz w domku stałym :) ~Przeprasza, że żyje - młodziutka niewielka suczynka z interwencji


malagos

Recommended Posts

Kolejna noc ładnie przespana, na sucho :) Dla pewności i tę noc Bianka spędziła w kuchni, ale nie protestowała. Wczoraj poleżałam z tym swoim przeziębieniem z godzinkę, to oczywiscie i suczysko się wepchało obok, koło Nutki i Borysa. Na dworze bystrzeje, aż piszczy, gdy nasze suczki popędzą za gawronem czy wróblami, aż się wyrywa, żeby biec, gonić, pędzić, łapać! Uuu, to nie jest pies do wiejskiego obejścia, gdzie kurki, kaczuszki i kotki!

 

Na Borysa zwraca uwagę, ale że on ma ją w nosie, to tylko go obwąchuje, odprowadza z nosem przy jego ognie, jak wychodzi z kuchni nafaszerowany wątróbką i śmietanką.

I pcha się na kolana - siedziałam wczoraj na fotelu, oglądałam jakiś program w tv, a tu ... najpierw pyszczek na moich kolanach...po chwili przednie łapki, zaraz jedna tylna łapka, druga tylna, zwiniecie się w rogalik, sapnięcie i śpi :)

Link to comment
Share on other sites

Przesyłaj mi nowe foty na maila... Bo na razie cisza zapadła, więc trzeba "pobudzać" ;)

Ryfa z tym DT. Ja niby mam urlop okołoświąteczny, ale przyjeżdża Amiga z Nuśką i DoPi z Milką i - co się wydaje coraz bardziej realne - z dwoma szczylami. Będzie w domu 9 psów! A w porywie 11, bo Mattilu przecie wpadnie z Hopką i Polką ;)

Jednym słowem w te Święta będzie u nas o wiele więcej psów niż ludzi :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przesyłaj mi nowe foty na maila... Bo na razie cisza zapadła, więc trzeba "pobudzać" ;)

Ryfa z tym DT. Ja niby mam urlop okołoświąteczny, ale przyjeżdża Amiga z Nuśką i DoPi z Milką i - co się wydaje coraz bardziej realne - z dwoma szczylami. Będzie w domu 9 psów! A w porywie 11, bo Mattilu przecie wpadnie z Hopką i Polką ;)

Jednym słowem w te Święta będzie u nas o wiele więcej psów niż ludzi :D

 Wesolutko Wam będzie ;). Psom - takoż :)

Link to comment
Share on other sites

Ale nie zazdroszczę, ogarnąć to wszystko, matulu...

 

Tak się dziś bawiły  w sadzie  - Amiśka ma super koleżankę, dwie kochane wariatki!

 

 

[url=http://postimage.org/]image.jpg[/url]
 

[url=http://postimage.org/]image.jpg[/url]

 

[url=http://postimage.org/]image.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

No to tak: Amiga wyszydełkowała poza bazarkiem dla mnie różne cudeńka i powiedziała, że zapłatę za te cudeńka mogę przeznaczyć na wybranego psa - a ja wybrałam Biankę :) i właśnie przesłałam Malagoskowi na konto ok. 120 zł :)

 

Dzięki ciociu Amigo! :)

 Aż nie wierzę!!!

 

Mattilu, kochana jesteś, bardzo kochana!! Ciocia Amiga też!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...