Jump to content
Dogomania

Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!


albiemu

Recommended Posts

[quote name='gagata']Weronika, a najlepiej by było,żeby właścicielka dobrowolnie i pisemnie zrzekła się Promyka, wtedy nie trzeba by było czekać na te wszystkie sady tylko od razu szukać mu DS....[/quote]
Ona się nie zrzeknie , mysmy odebrali go na siłę.Tak prawdę mówiac uważam, że powinna odpowiedziec przed sadem za takie traktowanie zwierzęcia. Moze jestem upierdliwa ale jesli do ludzi pewne rzeczy nie docierają po dobroci to powinni ponosic konsekwencje prawne, może sie czegos nauczą płacąc np kare na rzecz schroniska dla zwierząt.

Decyzję o odebraniu psa wydaje Prezydent , myślę ,że na dniach będzie. Nie ma problemu ,że pisze o adopcji , bo zanim sie ktoś zgłosi to napewno bedzie decyzja. Trudno było czekać na urzędowe papierzyska, kiedy pies juz nie mógl dłużej być, bo zanim wydali by decyzję on by padł.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']ja nie widzę w nim ani odrobinki dobermana :shake: nie wiem czy to dobry pomysł takie podciąganie na siłę pod rasę...nie lepiej "śliczny kundelek"?-brzmi sympatycznie a nie ma ściemy.[/QUOTE]

też tak sądze, zero dobermanich cech u niego........ a akurat dobki to nie za barzo "chodliwa" rasa ostatnio :roll:

dziewczyny, poróbcie mu zdjęc więcej jak się da.... dość duże znaczenie w adopcji ma ilość dobrej jakości zdjęć....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']to pytanie do albiemu... aaa, własnie, jeśli będzie hotelik, to może by go odjajczyć????

EDIT: nie wiem, kiedy ona tu będzie. jeśi chcemy sie szybko dowiedzieć, to może sms? zapodziałam jej numer, cholera jasna![/quote]

to Promyczek mialby byc u Pati ?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mamy wpłaty na Promyczka na koncie stowarzyszenia:
150 od Beaty
50 Dorkas
130 Henryk
15 Grzanka
100 Saphira
5 Karol
15 Orpha
=====================
raZEM 465 ZŁ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM


Ktoś pytał jaki jest stosunek Promyka do psów, kiedyś prowadziłam obok boksów i miałam wrażenie jakby się bał innych, stulił uszy i zwiesił głowę. Nie wiem jak teraz się zachowuje ,bo juz dawno nie byłam , może coś więcej poda Albiemu.

Link to comment
Share on other sites

co do suk nie było problemu, do psa będąc na smyczy prężył się jednak ...

kotów się boi ...

Teraz siedzi w boksie z psem i wszystko jest super. Po rozmowie z kierownikiem doszliśmy do wniosku, że on źle raguje na psy będąc na smyczy ... ogólnie smycz daje sobie załozyć, potrafi na niej chodzić ale czuje się mocno niepewnie ...

To zastraszony psiak, szybki gest, smycz, kontakt fizyczny to jego zapytanie w oczach czy zrobił coś nie tak, skulona sylwetka ....

Wiecie to się zmienia powoli, na początku był dużo bardziej wylekniony. Dzisiaj nadal się boi ale już nie tak mocno, zaczyna czuś się troszkę pewniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Mamy wpłaty na Promyczka na koncie stowarzyszenia:
150 od Beaty
50 Dorkas
130 Henryk
15 Grzanka
100 Saphira
5 Karol
15 Orpha
=====================
raZEM 465 ZŁ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM

[/quote]

to już mamy 1 miesiac oprócz tego sponsorowanego w całości!!! super.
co pati myślisz, przyjmiesz go?

Link to comment
Share on other sites

to nie tymczas, tylko hotelik... jak widać dt nie ma...od początku apelujemy i szukamy dt, bez skutku... jak sie jakis znajdzie, to bedzie super.
niemniej jednak jestem za tym, żeby nie czekac nie wiadomo ile na tymczas, mamy deklaracje, a promyk potrzebuje szybko kontaktu z normalną rzeczywistością. bo u niego w życiu albo sadyści, albo schron... jak dla mnie sprawa jest pilna, dlatego nie chcę czekac nie wiadomo ile na dt w poblizu. co nie zmienia faktu, że byłoby rewelacyjnie, jakby sie coś blisko znalazło...

EDIT: orpha, pati ma podjąć decyzję...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...