Jump to content
Dogomania

BLUE zostaje z Mareczkiem i nowa pańcią już na ZAWSZE ;-)))


Tengusia

Recommended Posts

Wygląda jak border (w każdym razie dla mnie - laika), ale może być mieszańcem i bardziej wyrosnąć, ale raczej gigantem nie będzie, coś w okolicach kolan.

Przejrzałam wątek i mam wrażenie, że tak naprawdę nie wiadomo, czy pies nie słyszy, czy nie chce słuchać... Koleżanka szkoląca psy ma młodą borderkę (takiego właśnie merlaczka, jedno oko niebieskie) i szczerze mówiąc, to powiedziałabym, że jej sucz jest totalnie głucha... a słyszy doskonale, tylko w d* ma :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Greven']
Przejrzałam wątek i mam wrażenie, że tak naprawdę nie wiadomo, czy pies nie słyszy, czy nie chce słuchać... Koleżanka szkoląca psy ma młodą borderkę (takiego właśnie merlaczka, jedno oko niebieskie) i szczerze mówiąc, to powiedziałabym, że jej sucz jest totalnie głucha... a słyszy doskonale, tylko w d* ma :evil_lol:[/quote]

to samo mówiłam - dlatego nie mogę się doczekać jak już będzie zabrany do DT i sprawdzony czy na pewno głuchy

Link to comment
Share on other sites

dziewczyna o ktorej wspominalam przemyslala sobie sprawe i zdecydowala sie na adopcje malucha, jest z [B]Wawy[/B] wiec potrzebuje kogos na kontrole [B]przedaadopcyjna[/B] co by podjechal do dziewczyny, porozmawial, powiedzial jak wyglada adopcja i wogole ;)

no to kto na [B]ochotnika[/B] ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']dziewczyna o ktorej wspominalam przemyslala sobie sprawe i zdecydowala sie na adopcje malucha, jest z [B]Wawy[/B] wiec potrzebuje kogos na kontrole [B]przedaadopcyjna[/B] co by podjechal do dziewczyny, porozmawial, powiedzial jak wyglada adopcja i wogole ;)

no to kto na [B]ochotnika[/B] ????[/quote]

Wróciłam właśnie z urlopu, jako osoba uzależniona od razu nadrabiam zaległości, a tu taka wiadomość :loveu:
Bardzo się cieszę, trzymam kciuki za udaną wizytę, szybki transport i przede wszystkim szczęśliwe życie małego w nowym domu :multi:

Link to comment
Share on other sites

a wiec wizyta przebiegla bardzo pomyslnie, jutro bede dzwonic do dziewczyny ze mamy dom dla malego i bedziemy kombinowac transport :multi::multi::multi:

jak tylko wszystko dobrze pojdzie to w sobote maluch bedzie juz w warszawie gdzie bedzie mial dobra opieke a i jego nowa pani nie zostanie sama poniewaz Doddy (Kasia z fundacji AsT) zaoferowala pomoc w postaci pozyczenia klatki dla pani i naszego niebieskookiego przystojniaka :loveu:

a nowa pania poniewaz wiem ze czyta ten watek zachecam do ujawnienia sie :grins:

Link to comment
Share on other sites

Witam
Jak na nową, przyszłą panią pieska oczywiście jestem pełna obaw. Dlatego z góry dziękuję za wszelką pomoc. Mam nadzieję, że tylko kwestią czasu będzie przyzwyczajenie się maluchów do siebie. A jeżeli chodzi o małego, to przecież przyjmujemy go "w ciemno". Nawet nie wiem jakiej wielkości mu szelki kupić :( . Czyli większość rzeczy będzie się wyjaśniać już po przyjeździe. Czytam sobie na różnych forach czego mogę się spodziewać.I wcale nie liczę na łatwe początki, zawsze to fajnie się potem miło rozczarować ;). No i trzymajcie za nas kciuki :).

Link to comment
Share on other sites

dostalam maila od dziewczyny ktora prosil o pomoc dla psa ze do 20.12 napewno nie dadza rady go tu przywiezc wiec szukamy transportu dla malego !!! moze ktos jedzie wlasnie tamta trasa i bedzie mogl podrzucic malego !!!

pies jest w Krynicy w górach, potrzebny jest albo transport do piatku do nas na slask (bo w sobote Doddy moglaby go zabrac od nas z Katowic do Warszawy) albo bezposrednio do Warszawy !!! czy ktos moze pomoc !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...