Jump to content
Dogomania

BLUE zostaje z Mareczkiem i nowa pańcią już na ZAWSZE ;-)))


Tengusia

Recommended Posts

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='alla']Oby tylko nie wyszło, że to wigilia będzie. Czy myślicie, że z takim psem można jechać pociągiem? To by było jakieś 3 godziny.[/quote]

ja z wieloma psami jezdzilam pociagiem, byly to psy ze schronisk ktore wiozlam do domu stalego badz tymczasowego i nigdy nie mialam z nimi zadnych problemow :grins: raz tylko jak wiozlam z poznania do opola pitbulla to nikt nie chcial wsiasc do przedzialu ... zupelnie nie rozumiem dlaczego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]My wiozłyśmy Dyzia do Warszawy pośpiesznym :razz::razz: jechałyśmy 6i pół godziny ....Dyzio zabawiał cały przedział ... na wszelki wypadek miałyśmy i kocyk i podkład nieprzemakalny w razie draki :razz:.. a no i bilet dla psiaczka ...kosztował 4 zł a ile teraz nie wiem [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja powiem tak ...

psa trzeba najpierw przewiezc z Krynicy albo do Krakowa albo do Katowic, z tego co czytam nowa pani bylaby wstanie przyjechac (do Katowic lub Krakowa) i zabrac malucha do siebie pociagiem ?

[B]wiec prosze popytajcie, poszukajcie czy ktos nie mogl by nam go dostarczyc do Krakowa albo do Katowic !!!!!!![/B]

[B]pies ma dom potrzebna nam tylko pomoc w transporcie :helo:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']ja powiem tak ...

psa trzeba najpierw przewiezc z Krynicy albo do Krakowa albo do Katowic, z tego co czytam nowa pani bylaby wstanie przyjechac (do Katowic lub Krakowa) i zabrac malucha do siebie pociagiem ?

[/quote]

Potwierdzam, że jest to dla mnie wykonalne. Skoro więc rodzice dziewczyny proszącej o pomoc mówili, ze mogą go stamtąd zabrać, to może poczekajmy na wieści od nich.

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie dzisiaj zadzwonić do Ingi (jej rodzice mają odebrać szczeniaczka). Mała :D (bo czy ktoś zwrócił uwagę, że to panienka ;) ) będzie 22go po południu przywieziona do Czeladzi. Mogłabym teoretycznie pojechać po nią 23-go, ale przyznam się, że trochę boję się przepełnionego pociągu. Zaproponowałam więc 25-go. Liczę, że większość będzie się objadać przy stole a nie podróżować. Dla Ingi ponoć to nie problem :) .
A teraz liczę na cenne wskazówki dotyczące podróży.

Oczywiście wiem, że jeszcze nie wszystko jest domówione. Ale powinno być dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

ciesze sie bardzo ze wszystko juz ustalone :multi::multi::multi:


szczerze to nie wiem skad mi sie wzielo ze to chlopczyk :evil_lol:

co do wskazowek to po pierwsze musisz miec kaganiec bez tego w pociagu nie da rady !!! po drugie pies nie powinien byc karmiony przed podroza zeby nie bylo przykrych niespodzianek !!! trzecia rada to taka ... szczesliwej podrozy i czekam z niecierpliwoscia na fotki z nowego domku :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Bo ja nie znam adresu, czy ludzie mi psa wydadzą. To musi chyba ustalić osoba odpowiedzialna za psa. Ja nie posiadam żadnych kontaktów do tych ludzi. No i mam nadzieję, że alla skontaktuje się z doddy. Ja proponuje na miejsce spotkania w Krakowie parking IKEA bo nie chcę wjeżdżać w miasto.

Link to comment
Share on other sites

poki co plan jest taki:

sunia przyjezdza do nas na slask w poniedzialek popoludniu

bedzie u rodzicow Ingi - jesli nie dogada sie z ich psina bedzie trzeba ja brac wiec bonsai_88 prosze o twoje namiary na pw w razie czego :loveu:

w czwartek ja z moim TZ dostarczymy mala do centrum Katowic i przekazemy nowej pani (chyba ze jesli bedzie u bonsai_88 ona sama da rade przywiezc mala wtedy my nie bedziemy potrzebni :evil_lol:)

w drugi dzien swiat (w piatek) czekamy na fotki z nowego domku :multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]Tentegusia[/B] namiary wyślę ci jutro jak wrócę z Krakowa [nie chce mi się teraz szukać telefonu :evil_lol:]

W razie czego i tak prawie cały czas jestem na dogo, a skrzynka była niedawno czyszczona :lol:. Jeśli z jakiś powodów psiak nie będzie mógł być od razy zabrany do DS dajcie znać, do Katowic mogę dojechać bez problemu ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...