Jump to content
Dogomania

BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!


mru

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']:placz:

[B][SIZE=3]czy ktoś tu się zajmuje Nasza-klasą?[/SIZE][/B]

[/quote]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/76600.html"]Kamila_s[/URL] z dogo daje psiaki na naszą klasę - nasz Łatek z pożaru dzięki jej ogłoszeniu znalazł szybko dom...mru, napisz może do niej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/76600.html"]Kamila_s[/URL] z dogo daje psiaki na naszą klasę - nasz Łatek z pożaru dzięki jej ogłoszeniu znalazł szybko dom...mru, napisz może do niej :roll:[/quote]

super :) napiszę już zaraz
bo mi to ostatnio nie wyszło
doo pa blada wyszła z tego :/ a nie domek

Link to comment
Share on other sites

te fotki, prawda?
(pytam, bo asiamm pisała, że spory ;) )

[IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6652/bbub6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9238/aasy3.jpg[/IMG]


a ta sunia?
hmmm foty trzeba i to samo
n-k, allegro
trzeba coś ruszyć
zanim Paluch czy coś :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiamm']enia pisała że tego szorściaka to jakaś pani karmi, chudy nie jest ;)
mnie najbardziej ta mała szorstkowłosa sunia z pełnymi cycuchami martwi :-( ona taka drobniutka, delikatna, ciekawe gdzie się podziewa[/quote]
tak ,latem widzialam jak taka staruszeczka go karmila, a potem spal pod blokiem ( kiedyś tu opisalam dokladnie gdzie) a teraz czesto go widać jak lata "na mieście" wczoraj wieczorem też leciał w jakimś amoku przed siebie, a ja za nim z parówkami, ale uciekł, Diego też nie bylo.....może przez deszcz?
a tej suni malej to gdzie szukać? bo jeszcze nie spotkałam.......

Link to comment
Share on other sites

tu w ogóle nie ma co sie zastanawiac. jak nie paluch, to jakis inny schron, udajecie, że znalazłyście na tereniedziałania placówki i cześć. w schronie mają szanse, bezdomne - żadnych. zagryzione mogą byc i na tułaczce,a dodatkowo przejechane. nie mówiąc o agonii z powodu głodu i wyziębienia. mozna rozwieźć je po róznych (jak się je oczywiście złapie), żeby nie obciążac jednego schronu....

Link to comment
Share on other sites

enia, to Ty tej Burci nie widziałaś nigdy? ja myślałam że o niej piszesz że z jakąś dużą suką tam koło kwiaciarni w stosie liści spała i pod Marc Polem żebrała :roll: ja to ją tylko raz widziałam -tam gdzie kiedyś centrala telefoniczna była.
sleepingbyday, ale schroniska nie chcą przyjmoać zwierząt od osób prywatnych :shake: jeśli już to trzeba by je wywieźć na teren gminy która ma podpisaną umowę z jakimś sensownym schroniskiem, ale wtedy też nie ma pewności, że ją hycel "upoluje" i tam odwiezie, a i z oczu nam zginie na zawsze :roll: co robić? :-(

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny co myślicie o allegro? takie info i odnośnie naszych bezdomnych psow i apel o domy i tymczasy? ciotka evita zrobi, ja tekst skrobne, umieścimy ich fotki........
i pytanie do ZIUTY;)
allegro musi być wiarygodne i namiary jakieś fundacyjne, jesteś wolo SdZ możemy Cie umieścić w kontaktach? oczywiście wsio bedziemy tu na wątku organizowały i omawiały......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']dziewczyny co myślicie o allegro? takie info i odnośnie naszych bezdomnych psow i apel o domy i tymczasy? ciotka evita zrobi, ja tekst skrobne, umieścimy ich fotki........
[/quote]


[SIZE=3][B]no właśnie super pomysł[/B][/SIZE]
ja już o allegro wspominałam :)
miałyśmy robić z Charly tylko teksty trzeba napisać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Dziewczyny-i jak z tym kontaktem, który zamieścimy na allegro ?Tylko jaki kontakt ?[/quote]
No właśnie nie wiem :roll: jesteśmy z Luką w trakcie rejestrowania naszej Fundacji, więc PiSdZ odpada aby mnie pod to podpisać ;), więc wychodzi na to, że narazie jestem tak samo normalną wolontariuszką jak i Wy ;)

P.S. czy to musi być podpięte pod jakąś Fundację ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Na ogłoszenia i moje zainteresowanie czeka 3-letni mały spanielek przetrzymywany na wsi w oborze, bo syn go się pozbył i przywiózł mamusi, która psów nie lubi. Na dwór udaje mu się czasami uciec między nogami właścicieli. A u mojego "miłego" sąsiada nowy mały piesek się pojawił tylko gdzieś mu uciekł w las. Znajdzie jak nie tego to innego i śmieje się, że sąsiadce podrzuci następnego. Z tym wszystkim jestem właściwie sama.[/quote]
Czy są może fotki tego spanielka? Jakieś info o nim?
Mogę zrobić psiakowi Allegro. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że tak z daleka to sobie można gadać a raczej pisać:roll:
Ciotki tu nie ma na co czekać! Może się umówcie na jakąś "łapankę" i odwieźcie go do schronu?
On zachwilę będzie chory!
Wtedy może jakiś bazarek zrobimy albo allegro cegiełkowe na hotelik?
Bedziemy go ratować!

Link to comment
Share on other sites

hihi teraz nie ;)

Kamila mi nie odpisała nt tej naszej klasy :roll:
może napiszę do osoby poleconej przez wandę?

a właśnie
kojarzycie może nicki ludzi od psiaków w typie teriera?
bo może ich bym też poprosiła o ogłoszenia :roll: dla tego psiaka sprzed sklepu

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]gorący apel do wszystkich![/B][/SIZE]

jest szansa na ten domek... :roll: co Paweł mówił....

tylko tak
trzeba Diego [B]przetrzymać [SIZE=3]do PONIEDZIAŁKU RANO[/SIZE][/B]
gdziekolwiek
żeby się mu nic nie stało!
no i enia mówi, że jest w słabym stanie :(

[B]jeśli ktoś ma taka możliwość.... to PROSZĘ BARDZO :([/B]

jesteśmy też w stanie coś tam zapłacić - bo może hotelik?
3 dni... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...