Jump to content
Dogomania

Miśka84

Members
 • Content Count

  5,341
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Miśka84

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  teraz Rzeszów
 1. zapraszam na BAZARKI NA DT U IWONIAM:

  UBRANIA BUTY TOREBKI PORTFELE

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232858

  DROBIAZGI, BIZU, MISZ-MASZ, STAROCIE

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/233093

  KSIAZKI I ZABAWKI

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/232859

 2. Przepraszam, jeśli nie życzysz sobie tego typu wiadomości, ale Basza zapadł mi w serce i chcę mu pomóc. Weszłam na wątek założony przez Dżdżowniś i nie mogę zapomnieć o tym piesku. Jeśli nie uda się zebrać na transport Pan zainteresowany adopcją może wziąć innego pieska i Basza zostanie do końca swych dni w schronie, bo wiadomo jak to z psimi staruszkami bywa - nikt nie stoi po nie w kolejce.

  Każda złotówka jest na wagę złota. Jeśli możesz pomóż, bardzo proszę. Kilka osób zadeklarowało wpłaty, ale ciągle dużo brakuje..... Pozdrawiam, Gabi

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...y-na-transport

 3. I mała lubi miziaki i przytulaki.:loveu: Sprawdziłam osobiście a i uwielbia noszenie na rączkach.:loveu::roll:
 4. [quote name='majuska']A Mixer to czasem kumpeli nie potrzebowałby:cool3: [/QUOTE] Mauska nie denerwuj mnie...; mała bardzo by pasowała do Mikserka. Zagadałam w domu ale beton!!! Mam dla Wad linoleum i stare kołdry i koce jak się zgadam ze Szpilką to może zawieziemy w przyszłą niedziele. PS. sorki za literówki ale moja "fantastyczna" maszyna nie działa sprawnie i nie misze niektórych liter:shake:
 5. Zgadam sie ze Szpila i na bank przyadę:) Beciu mała est boska!!!! Szpilka potwierdzi! Zabiera ą szybko do domu:mdrmed::roll:
 6. Byłam dziś u Was pierwszy raz. Zakochałam się w te małe spanielce:) BOSKA!!!! Taka mała przytulanka:) łagodna, zero domi. do innych psów. Ozi zozi;) tez spoko. Troszkę go wyczesałam ale za chwile się wytarzał...:) Szpilka wyprowadziła na smyczy tą nową sunie, troszkę była oporna ale Szpila ak to Szpila poradziła sobie:)
 7. [quote name='asia-s']dziewczyny, czy Leon wpisany na pierwszej stronie nadal jest do adopcji?, jest jego watek na dogo?[/QUOTE] My do schroniska nie jeździmy już dobry rok. Trzeba sie bezpośrednio kontaktować ze schroniskiem.
 8. OUTLET DELUXE ZAPRASZA

  Monnari, Zara, MaXMara, Solar, Biotherm, Clinique i wiele wiele innych…

  Znajdziesz tu szafę pełną markowych ubrań, luksusowe próbki kosmetyków, czytadła, pachnidła, świecidła i wiele wiele innych – a to wszystko dla staruszków Chojraka, Krecika, Tytusa, Megi i Tofika, a także Tulia i jego kumpli ze Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów.

  klik -> vol.1 <- klik

  klik -> vol.2 <- klik

  ŻYCZĘ SATYSFAKCJONUJĄCYCH ZAKUPÓW

 9. [quote name='Miśka84']Macie jakieś wiadomości o chłopakach?[/QUOTE] Prawie rok minął od tego wpisu i nadal cisza...
 10. My nie wiemy. Jak chcesz czegoś się dowiedzieć to kontaktuj się z kier. lub Neczką.
 11. :question:[quote name='Becia66']Pewnie chodzi ci o Kajtusia bo to on był w programie. Niestety żadnego odzewu nie było. A Wojtuś już szczęsliwy w nowym domku od ponad miesiąca...:lol:[/QUOTE] Popitoliły mi się imiona. Zero? Nic? Byłam pewna, że będzie odzew.:question::question::question: No nie mogę uwierzyć :shake:
×
×
 • Create New...