Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Taak:) ja się tylu rzeczy o moim psie dowiaduje codziennie:) aż stwierdziłam że muszę się włączyć do tej rozmowy i troche się podzielić.
Ale żeby nie było minotonnie opowiem o całkiem miłym spotkaniu.

Moja psina to istna maniaczka aportowania też pewnego dnia idę z psiną na polankę i bawimy się kongiem na sznurku. Podchodzi starszy pan z dzieckiem (domyślam się że wnuczką) i dziewczynka rusza na Sonie.Pan szybko łapie dziecko i mówi że nie wolno podbiegać do obcych psów. Ja widząc jak ją ciągnie miałam chwile dobroci:loveu: i chwytam psiaka pozwalając pogłaskać. Zadowolona dziewczynka głaskała ją delikatnie po boku. Pan widząc zabawkę "No widzisz, bo to są takie psy sportowe"i mam sportowego psa z chorymi stawami:multi:
[B]
Bzik [/B]to będzie West Highland [B]Black[/B] Terier:lol: i wszystko pasuje:)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Bzikowa, to Ty nie wiedziałaś, że westie czarne też sa? :diabloti:[/SIZE]

Wczoraj, jak byłam z Simbą na 'kupie'.

Sąsiadka: Przepraszam, co to za rasa?
Ja: Cairn Terrier
S: Terrier co?
J: Cairn Terrier
S: A ja myślalam, jak widziałam z daleka, ze to buldog francuski!

Jak to usłyszałam nie wiedziałam, co jej odpowiedzieć, wryło mnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']
Albo ludzie biorą ją za szczeniora, bo mała (25 cm w kłębie) i się dziwią że ma 2 lata :D[/quote]

hehe, niedawno jakaś dziewczyna się pytała ile lat ma pies jak szłam z kol. i jej psem (w typie owczarka belgijskiego który ma 4miesiące)

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Czytalem wypowiedzi i jest to normalne ,że wiele psów nie lubi,a także właściciele, żeby głaskać.
U mnie ,nie było problemu,pierwszy już od kilku m-cy nie dał się pogłaskać,potem drugi nikogo nie dopuścił do mnie.

Zwróciłem uwagę na avatary i uważam, że najładniejszy to LakusiowaPani.
Francuzik ładny,ale nogi pani!!,proszę powiększenie.
Pozdrawiam.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Czytalem wypowiedzi i jest to normalne ,że wiele psów nie lubi,a także właściciele, żeby głaskać.
U mnie ,nie było problemu,pierwszy już od kilku m-cy nie dał się pogłaskać,potem drugi nikogo nie dopuścił do mnie.

Zwróciłem uwagę na avatary i uważam, że najładniejszy to LakusiowaPani.
Francuzik ładny,ale nogi pani!!,proszę powiększenie.
Pozdrawiam.:lol:[/quote]

:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Czytalem wypowiedzi i jest to normalne ,że wiele psów nie lubi,a także właściciele, żeby głaskać.
U mnie ,nie było problemu,pierwszy już od kilku m-cy nie dał się pogłaskać,potem drugi nikogo nie dopuścił do mnie.
[/quote]
Nie wykluczam że jakaś głupia jestem:stupid: ale nie za bardzo rozumiem:grin:

Link to comment
Share on other sites

Ee tam kto by się przejmował:evil_lol: Ale chyba nie byłoby źle wrócić do wątku tak myśę. Bo czasem myślę:cool1:
Ide sobie z moją psicą grzecznie nikomu nie wadząc nagle podbiega jakaś kobita i drze się prawie że do mnie "Jak pani może tak w miejscu publicznym z tym zwierzęciem! Pies to tylko pies im nie wolno ufac!":crazyeye: Ja spojrzałam dziwnie odpowiedziałam "Człowiek to tylko człowiek po co z nim rozmawiać" :diabloti:i poszłam.Ale teraz sobie myśle że mogłam odpowiedzieć coś barziej błyskotliwego:evil_lol:trudno

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman]u mnie, na osiedlu jest taki 'ćpunek', raz go do jakiegoś ośrodka zabiorą, raz z ośrodka jakiegoś wraca. aż miło czasami, aczkolwiek całkiem przypadkiem się przejść blisko 'miejsca jego zamieszkania', bo człowiek na prawdę, zyskuje przy bliższym poznaniu! :evil_lol: dzisiaj do określeń, jakie zawsze rzuca pod adresem mojego psa doszło 'prośniątko' , co w domu zaowocowało 'prosiątkiem', co razem z ukochaną rodzicielką przekształciłyśmy w świniaka, co niespodziewanie przeszło w "świnkę morską na sterydach" :loveu:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

To wy mi powiedźcie, czy mój pes wygląda jak kot?:crazyeye:
Idę z Cziką i nagle wyprzedza mnie człek i mów:
-To kot czy kotka?
Ja wyłup xD
- Szukam dla mojego kota lali
-Ale moja to suczka, a nie kotka
-Bez różnicy i tak ładne będą

Link to comment
Share on other sites

Pewna przypadkowa Pani stwierdziła , że mój szczeniaczek Siberian Husky to Malamut. Więc oznajmiłam , że to Husky. Po czym Pani odparła , że na pewno nie. No to jej mówię , że sunia ma rodowód. To powiedziała , że ona wie lepiej a w tych związkach to się nie znają. :evil_lol: I gadaj tu z taką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Czytalem wypowiedzi i jest to normalne ,że wiele psów nie lubi,a także właściciele, żeby głaskać.
U mnie ,nie było problemu,pierwszy już od kilku m-cy nie dał się pogłaskać,potem drugi nikogo nie dopuścił do mnie.

Zwróciłem uwagę na avatary i uważam, że najładniejszy to LakusiowaPani.
Francuzik ładny,ale nogi pani!!,proszę powiększenie.
Pozdrawiam.:lol:[/quote]


To tylko obrazek który nie ma ze mną nic wspólnego. A poza tym mam shih-tzu i nóżki fiu fiu fiu:cool3::cool3: A tak na marginesie to nieładnie sie nabijac z innych nawet z tej pani na obrazku. :mad::mad::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J & A']Pewna przypadkowa Pani stwierdziła , że mój szczeniaczek Siberian Husky to Malamut. Więc oznajmiłam , że to Husky. Po czym Pani odparła , że na pewno nie. No to jej mówię , że sunia ma rodowód. To powiedziała , że ona wie lepiej a w tych związkach to się nie znają. :evil_lol: I gadaj tu z taką...[/quote]

Ta przypadkowa Pani ma kilkanaście klonów w mojej okolicy....:evil_lol:
Mój husky też jest malamutem.... też ma papiery, ale nie szkodzi...jest i już....
A jak pytam dlaczego, to słyszę "bo duży jest"....:evil_lol:

"Gołym" okiem widac,że "malamut"...prawda?....:cool3:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/139/23207376d99ad3b8med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...