Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Ferbiego mam od prawie 2 tygodni i codziennie słyszę miliony komentarzy, wszystkie rozbrajające. Ferbiś to pies w typie pekińczyka tylko, że ostrzyżony na centymetr. Komentarze typu: "O jaki piękny mopsik", "To mopsik prawda?",
"OOoo jaki malutki szczeniaczek", "A ten piesek to staruszek, bo taki siwy pyszczek ma?", a najlepszy tekst z dzisiaj "Boże, jaki pięknyyy yorczek, ale dlaczego rudy?" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynak'][B]Wilczanda,[/B] żebyśmy się źle nie zrozumiały ;), moim zdaniem imię ładne, ciekawe i niebanalne zarówno dla psa i dla suki, ale jako Łowca=owca jeszcze dotatkowo jajcarskie :evil_lol:[/quote]


Owszem, teraz już rozumiem!:multi:
A ja się dziwiłam, że ludzie patrzą na mnie jak na kretynkę kiedy dowiadują się jak ma na imię!:evil_lol: Łowca= Owca to taki "bonusik" do imienia!:lol:

Link to comment
Share on other sites

A skoro o imionach psich mowa, to ja sie ostatnio coraz bardziej zaqstanawiac czy Fionie imienia nie zmienic. Bo nich no tylko spotkamy z Fiona kogos nowego i sie zapyta jak Fiona sie nazywa, a ja odpowiem, to zaraz pada kolejne pytanie: "A gdzie Shrek?" :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']ee... moja wredna, mała chomiczyca na początku była nazywana Dzieckiem... nie powiem, goście trochę dziwnie reagowali, gdy mówiłam do siostry "wyjmij Dziecko z klatki" :evil_lol:[/quote]

:roflt::roflt::roflt: [B]evl[/B]- dziękuję za umilenie dnia.
[B]
aina155[/B] - Zawsze możesz mówić, że się rozwiedli ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj pośmiałam się czytając :)
Dodam coś od siebie. Ostatnio zwierzyłam się pewnej miłej znajomej starszej pani ze swoich zamiarów wzięcia psa. Wysłuchała uprzejmie a potem:
- tylko niech pani nie kupuje tego, no... wilka, bo one zjadają koty! (mam dwa koty)
Fakt, Acra ONka nie przypomina, ale koty pewnie będzie połykała bez gryzienia... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Aina [/B]ty po prostu powinnaś wziąć drugiego psa - Shreka :diabloti:[/quote]

A gdzie tam, ja jestem zlosliwa i wymyslilam sobie, ze drugiego psa to nazwe Bajka :diabloti:

Cos mi sie widzi ze bedzie cyrk. Wyjde na lake i bedzie: "Fiona! Bajka! Fiona do mnie! Bajka siad!" :evil_lol:

Juz mi sie to podoba.

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie tak planuje :diabloti:

Bajka to (prawdopodobnie) bedzie owczarek szkocki collie krotkowlosy. I jesli mi sie plany nie zmienia (w sensie, ze cos waznego sie stanie, albo ze uda mi sie je zrealizowac wczesniej) to przybedzie do nas za jakies 2-3 lata.

I jeszcze sobie wymarzylam, ze Bajka bedzie tricolor (znaczy sie czarny podpalany z bialymi znaczeniami), czyli w kolorach Fiony. Oj cos mi sie zdaje, ze beda kolejne glupie pytania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Mój pies od dziś jest niszczycielską wyrośniętą paróweczką:diabloti:
Tak nazwał ją mój wujek:evil_lol:
Nie wiem dlaczego paróweczką, no ale to człek z wyobraźnią:razz:
A ostatnio usłyszałam, że Czika to zmutowany kleszcz...:cool1:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Moja sucz w typie laba jest 'rasą groźną'.. :roll:

Ostatnio też słyszałam, że męczę psa..
Gorąco, parno, zbiera się na deszcz, ale idziemy na nasze stałe miejsce do biegania, Bora ciągnie jak głupia, czego nienawidzę więc puszczam smycz, sucz zatrzymuje się i ogląda na mnie, krótka komenda 'noga' i pani oburzona, do mnie: "gorąco jest! ludziom się nie chce robić a pani psa męczy! co pani sobie wyobraża!" Rzuciłam jej wykład na temat ras pracujących i tego, że jeśli ciągnąć jej się chce to iść wolniej przy nodze nie powinno być problemem. No ale pod nosem coś tam sobie mruczeć musiała..

Kolejna akcja w domkach letniskowych w Skorzęcinie. Poszłyśmy z dziewczynami na pizzę + moja suczka i husky znajomej no i gostek chciał suki nakarmić.. hamburgerem -.- Na to my, że psom świństw nie dajemy, chcą niech się trują, ale psy prosze zostawić w spokoju. Oczywiście zaczęła się dyskusja.. Facet stwierdził, że jesteśmy gorsze od naszych psow co skwitowałam stwierdzeniem, że w tym układzie to my gryziemy..

Ostatnio też Bora została 'najlepszym psem na dzielni' :cool1:
Określiły ją tak dresy z naszej dzielnicy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Kolezanka idac ze swoim tz (kazede z nich prowadzilo psa, on: sunie kundelka- wieksza ale szczuplejsza od laba, ona: psa- laba) dowiedziala sie od jednego pana, ktory wskazal na psa (laba), ze ma prawie labradora, ale jednak ich pies jest ladniejszy. Kolezanka chcac pana z bledu wyprowadzic powiedziala ze to jest lab :diabloti: Na co pan jej odpowiedzial, ze laba to ma on, a to jest kundel :razz:, nawet do laba podobny. Na co kolezanka: ale on ma rodowod :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a pieczątkę związku sobie dorobiła... jaaasne :D jakby nie wierzył to przecie na karcie jest numer jako który psiak dostał w miocie... zawsze może sprawdzić jeśli by mu się chciało dzwonić do związku :D:D gdyby był uparty i szedł w zaparte w swoje że psiak nie ma rodowodu :D

Link to comment
Share on other sites

A po co udowadniać? Jak ktoś nie wierzy to nie zadzwoni do związku nawet jak mu się wszystkie papiery, zdjęcia i inne dowody pokaże. Niektórzy nie wiedzą nawet co to rodowód i po co to... Lab z bazaru zachwalony przez handlarza jest przecież wzorcowym labem i na takich się opiera wyobrażenie o labie :roll: (wielu ludzi tak sądzi i trzeba edukować a nie papierami machać przed oczami). Jeden facet się kiedyś upierał, że Hexa jest labem, bo on ma labka i jest identyczny :shake:.

Przedwczoraj jak wracałam ze spaceru jakaś dziewczynka mi powiedziała dzień dobry po czym zaczęła mamie swojej tłumaczyć: "Ja znam tą panią, bo jej psa głaskałam, i ten piesek jest grzeczny" :-o. Z tego co kojarzę to Hexa dziewczynkę olała i ta tylko ją dotknęła kiedyś..
Tata wczoraj stwierdził, że Hexa jest biedna, zamęczona, wygłodzona i się nad nią znęcam :roll: (nie karmię jej przed treningami i to tak tatę martwi)

Link to comment
Share on other sites

Ja jak spacerowałam z moją Dianą, jedna Pani zatrzymała się ze swoim psiakiem (ratlerek) przy sklepie i zapytała:
"Piesek?"
Ja na to "Nie, suczka"
Ona: "Aha... Szkoda bo szukam psiaka dla mojej suni (ratlerek)"
Mnie o mało nie wbiło -_-

Słyszałam również, że Cezar (ONek) jest groźny! A tylko dlatego bo przez bramę na dziecko szczekał :D

Link to comment
Share on other sites

Ja na dzisiejszym spacerze dowiedziałam się,że moja sunia pożyje jeszcze dokładnie 2,5 roku.. tak powiedział z miną pokerzysty pewien starszy pan dodając ,że on jego ma 19 lat "ale te to tyle nie żyją":-o

Inna sytuacja idę sobie z moją psiną(Kundelek wielkości do troche powyżej kolana owczarkowata jednak daleko jej do rasy) patrzy na mnie jakaś dziewczyna ja patrzę na nią zastanawiając sie o co chodzi. W końcu delikwentka:
-co to za rasa?
-mieszaniec
-taak to mieszanaka owczarka niemieckiego z owczarkiem polskim
szczena mi opadła:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia&me']Ja na dzisiejszym spacerze dowiedziałam się,że moja sunia pożyje jeszcze dokładnie 2,5 roku.. tak powiedział z miną pokerzysty pewien starszy pan dodając ,że on jego ma 19 lat "ale te to tyle nie żyją":-o

Inna sytuacja idę sobie z moją psiną(Kundelek wielkości do troche powyżej kolana owczarkowata jednak daleko jej do rasy) patrzy na mnie jakaś dziewczyna ja patrzę na nią zastanawiając sie o co chodzi. W końcu delikwentka:
-co to za rasa?
-mieszaniec
-taak to mieszanaka owczarka niemieckiego z owczarkiem polskim
szczena mi opadła:crazyeye:[/QUOTE]
Ile talentów kynologicznych na tych ulicach się marnuje :evil_lol:
Widzisz nawet nie wiesz co do domu przyniosłaś:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jakiś tydzień czy 2 temu.
Stoimy na przystanku z Bezikiem i czekamy na autobus do domu. Nagle z pobliskiego kiosku wychodzi pani i prosi żebym podeszła do okienka. Podchodzę a ona zaczyna mnie wypytywać o mojego psa. Oczywiście dowiedziałam się, że westie występują w odmianie czarnej i pani nie chciała słuchać, że terier szkocki i westie to dwie osobne rasy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...