Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Ostatnio dowiedziałam się paru informacji o moim psie np.
Idąc ulicą spotkałam pana z jakimś małym pieskiem. Dyziek widząc psa zaczął od razu szalec na co pan zareagował i powiedział do swojego psa; ,Chodz, chodz, bo ten pies cie może zabic' gdy to usłyszałam zamurowało mnie, bo półtora roczny kundelek bardziej w typie ratlerka raczej psa nie zagryzie. Otóż Dyziu wygląda tak; [url=http://img132.imageshack.us/i/obraz310.jpg/]Imageshack - obraz310.jpg[/url]
Prawda, że morderca z niego? :cool3:
I jeszcze jedno.
Idąc z Dyziem do sklepu, napotkałam 2 dziewczynki, które już z daleka zaczęły wołac; ,ojej ojej, patrz jaki kochany' , ,jejciu jaki on jest słodki' [ Byłam wtedy w trakcie 'szkolenia' Dyzia, żeby nie podchodził do każdej na potaknej osoby ]
Zbliżyły się i jedna już zaczeła startowac do niego z reka [Dyziek w tym momencie zaczął szalac] na co ja szybko powiedziałam, że on gryzie, jednak mała dziewczyna zna lepiej mojego psa i powiedział; , ta na pewno, on nie gryzie'. Laska poszła dalej i jeszcze do swojej koleżanki dodała; ,zobacz ma psa i go nie zna nawet':lol:
Widac nie znam swojego psa :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amarylis']Ostatnio dowiedziałam się paru informacji o moim psie np.
Idąc ulicą spotkałam pana z jakimś małym pieskiem. Dyziek widząc psa zaczął od razu szalec na co pan zareagował i powiedział do swojego psa; ,Chodz, chodz, bo ten pies cie może zabic' gdy to usłyszałam zamurowało mnie, bo półtora roczny kundelek bardziej w typie ratlerka raczej psa nie zagryzie. Otóż Dyziu wygląda tak; [url=http://img132.imageshack.us/i/obraz310.jpg/]Imageshack - obraz310.jpg[/url]
Prawda, że morderca z niego? :cool3:
I jeszcze jedno.
Idąc z Dyziem do sklepu, napotkałam 2 dziewczynki, które już z daleka zaczęły wołac; ,ojej ojej, patrz jaki kochany' , ,jejciu jaki on jest słodki' [ Byłam wtedy w trakcie 'szkolenia' Dyzia, żeby nie podchodził do każdej na potaknej osoby ]
Zbliżyły się i jedna już zaczeła startowac do niego z reka [Dyziek w tym momencie zaczął szalac] na co ja szybko powiedziałam, że on gryzie, jednak mała dziewczyna zna lepiej mojego psa i powiedział; , ta na pewno, on nie gryzie'. Laska poszła dalej i jeszcze do swojej koleżanki dodała; ,zobacz ma psa i go nie zna nawet':lol:
Widac nie znam swojego psa :p[/QUOTE]
I Ty tak swobodnie wypuszczasz tego killera wśród ludzi? Wstydź się:evil_lol: i jeszcze nie znasz swojego psa wiesz co...toż to niewybaczalne:mad:
Ludzie mnie zaskakują coraz bardziej, a jakich metod stosujesz żeby Ci nie podchodził do każdej napotkanej osoby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amarylis']Ostatnio dowiedziałam się paru informacji o moim psie np.
Idąc ulicą spotkałam pana z jakimś małym pieskiem. Dyziek widząc psa zaczął od razu szalec na co pan zareagował i powiedział do swojego psa; ,Chodz, chodz, bo ten pies cie może zabic' gdy to usłyszałam zamurowało mnie, bo półtora roczny kundelek bardziej w typie ratlerka raczej psa nie zagryzie. Otóż Dyziu wygląda tak; [URL="http://img132.imageshack.us/i/obraz310.jpg/"]Imageshack - obraz310.jpg[/URL]
Prawda, że morderca z niego? :cool3:
I jeszcze jedno.
Idąc z Dyziem do sklepu, napotkałam 2 dziewczynki, które już z daleka zaczęły wołac; ,ojej ojej, patrz jaki kochany' , ,jejciu jaki on jest słodki' [ Byłam wtedy w trakcie 'szkolenia' Dyzia, żeby nie podchodził do każdej na potaknej osoby ]
Zbliżyły się i jedna już zaczeła startowac do niego z reka [Dyziek w tym momencie zaczął szalac] na co ja szybko powiedziałam, że on gryzie, jednak mała dziewczyna zna lepiej mojego psa i powiedział; , ta na pewno, on nie gryzie'. Laska poszła dalej i jeszcze do swojej koleżanki dodała; ,zobacz ma psa i go nie zna nawet':lol:
Widac nie znam swojego psa :p[/quote]

NO tak Prawdziwy MORDERCA!!!!!!!!! nie ma. :evil_lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Moje psy nie lubią głaskania przez obce osoby. Jak ktoś nieznajomy wyciąga rękę to robią charakterystyczny unik. Przyznam się, że już mam dosyć komentarzy w stylu, że mam głupie psy bo nie dają się pogłaskać. Dzisiaj już nie wytrzymałam i powiedziałam że właśnie mądre bo nie dają się macać byle komu i wycierać o siebie brudnych rąk.

Link to comment
Share on other sites

i bardzo dobra odpowiedź... w moim przypadku to było że wygląda jak maskotka... był też taki czas że niektórzy się pytali jakie baterie kupuje do zabawki że jest ona taka żywotna :D ale się dziwili kiedy się dowiadywali że to nie zabawka :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio zaczepila mnie jaks pani jak szlam z Viva i:
-Ojej jakiż ON piękny.. Jaka to rasa?
-ONA, Border Collie.
-Aaaa. Border Collie.. to on bedzie czarny jak urosnie ??
-?!?!?!!?!?Nie taka jak jest teraz
'Dodoam ze moja Viva to blue merle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badmasi']Moje psy nie lubią głaskania przez obce osoby. Jak ktoś nieznajomy wyciąga rękę to robią charakterystyczny unik. Przyznam się, że już mam dosyć komentarzy w stylu, że mam głupie psy bo nie dają się pogłaskać. Dzisiaj już nie wytrzymałam i powiedziałam że właśnie mądre bo nie dają się macać byle komu i wycierać o siebie brudnych rąk.[/quote]


W takiej sytuacji najlepiej zapytać się ;
"A Panu/Pani by się podobało jak by Pana/Panią obcy ludzie głaskali?''
:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badmasi']
Mój znajomy ma psa w typie ON i chwali się że to owczarek alzacki a nie jakiś tam ONkopodobny.:roll:[/quote]

Owczarek alzacki to inna nazwa owczarka niemieckiego...

[URL="http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://germanshepherdpuppiesblog.com/files/864374.jpg&imgrefurl=http://germanshepherdpuppiesblog.com/blog/2008/01/16/alsatian/&h=768&w=768&sz=95&tbnid=AsF6rJ_0b8yJVM:&tbnh=142&tbnw=142&prev=/images%3Fq%3Dalsatian&usg=__7sxqu2ISuzCwcByIBA8Z4-3ZC9Q=&ei=rfY5StnxKY-y-Aacv425Aw&sa=X&oi=image_result&resnum=2&ct=image"][URL="http://germanshepherdpuppiesblog.com/blog/2008/01/16/alsatian/"]Alsatian[/URL]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

koosiek-Wiem, wiem tyle, że ten znajomy nie wie:evil_lol:Dla niego to inna rasa i się upiera jak może. Dla niektórych to wstyd, że mają kundelka więc kombinują jak się da. Piesek jest cudny i swoją drogą bardziej podobny do wilczaka niż ONka. Zresztą kto wie? Młoda przybłąkała się do niego na Mazurach i jej pochodzenie jest nieznane, tyle że zna podstawowe komendy i ma fajny charakter więc nie była w złych rękach (chyba?)
A mój szeltik znowu został nazwany miniaturą. Miniaturą czego? Słonia, konia....Wydaje mi się że "Miniatura" to dla niektórych odrębna rasa. Po co się silić, wszystkie małe psy niech będą miniaturą i koniec:evil_lol:
I to słowo"miniatura"wypowiadaną z miną znawcy-fajne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badmasi']koosiek-Wiem, wiem tyle, że ten znajomy nie wie:evil_lol:Dla niego to inna rasa i się upiera jak może. Dla niektórych to wstyd, że [B]mają kundelka więc kombinują jak się da.[/B] Piesek jest cudny i swoją drogą bardziej podobny do wilczaka niż ONka. Zresztą kto wie? Młoda przybłąkała się do niego na Mazurach i jej pochodzenie jest nieznane, tyle że zna podstawowe komendy i ma fajny charakter więc nie była w złych rękach (chyba?)
A mój szeltik znowu został nazwany miniaturą. Miniaturą czego? Słonia, konia....Wydaje mi się że "Miniatura" to dla niektórych odrębna rasa. Po co się silić, wszystkie małe psy niech będą miniaturą i koniec:evil_lol:
I to słowo"miniatura"wypowiadaną z miną znawcy-fajne.[/quote]

bo niektórym wystarczy, że pies przypomina jakąś rasę to myślą, że nią jest.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio mam szczęście do małych dzieci!:roll:

Wczoraj wracam z Łowcą ze spacerku, oczywiście na smyczy bo to na osiedlu było. Nagle zza rogu wychodzi facet z 4-ką dzieci.:crazyeye: Nagle jedno dziecko na widok Łowcy staje na środku chodnika i w krzyk:
- Aaaa! (pisk)!!
Łowca z miną " co się stało się?" macha ogonem i stroi do dziecka przyjazne miny.
Tata dziecka:
- No idź!
Dziecko:
- Ale to był duży pies!:crazyeye:
Ale błyskotliwe!:evil_lol:

Następne sytuacje są "trudne w odbiorze" :evil_lol:

Idę z Łowcą i spotykam często małe dzieci, takie co już umieją chodzić, ale mówić jeszcze nie.
I teraz wszystkie dzieci w tym wieku na widok Łowcy krzyczą (pokazując palcem)
- Hał, hał! albo Łoł, łoł!
Nie wiedziałam, że Łowca jest taki popularny wśród dzieci!:lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczanda']Byłam tak zdziwiona tym komentarzem, że tylko przepięłam Łowcę( [B]tego Łowcę[/B]) na smycz i poszłam do domu.:lol:[/quote] Prawdę mówiąc ja też, jak przeczytałam jeden z Twoich postów o Łowcy byłam pod ogromnym wrażeniem imienia, strasznie mnie rozbawiło i uznałam je za godne zapamiętania i... byłam ciut rozczarowana gdy zorientowałam się, że mowa o samcu a nie suni :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynak']Prawdę mówiąc ja też, jak przeczytałam jeden z Twoich postów o Łowcy byłam pod ogromnym wrażeniem imienia, strasznie mnie rozbawiło i uznałam je za godne zapamiętania i... byłam ciut rozczarowana gdy zorientowałam się, że mowa o samcu a nie suni :oops:[/quote]

to to chodzi, że Łowca jako łowca np. czegoś czy Łowca jako inaczej wymawiana owca? :diabloti: bo zawsze myslałam, że to o to drugie chodzi

Link to comment
Share on other sites

Heh!:evil_lol:
Jak widać Łowca jest często mylony z [B]tą [/B]owcą.:evil_lol: A ja nic o tym nie wiedziałam! :lol:Czemu się dziwić! Imię nietypowe.:roll: Ale mnie się podoba!:loveu: Rozumiem, można mieć inne zdanie! Nie wymagam, żeby wszyscy mówili "piękne imię"!:lol: Chociaż imię dla wilczaka czechosłowackiego trafione!:loveu: Tylko że z niego to "łowca" jest z imienia, bo charakter ma przyjazny! Ewentualnie wyrwie się za gołębiem, albo "łowi" kota.:lol:

Ludzie często jak dowiedzą się jak ma na imię to mówią:
- Aaaa! Łowca! Ładny!
I szybko się zmywają.:eviltong:

Pozdrawiamy, wilczanda i Łowca!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wilczanda - może sobie do awatara dodaj napis "TEN Łowca"? :evil_lol: Ale problemy z nietypowymi imionami to norma - mojej znajomej (jest tu nawet zalogowana ;)) piesek nazywa się Lajner, w skrócie Laj - wszyscy uznają to za "Lie" i mówią do niego "kłamczuszek" :razz: A wariacje na temat imienia mojej Chibi to już w ogóle coś pięknego - oprócz pisania CZibi, co jeszcze rozumiem, była już "chili" (u weta, mimo że 3 razy literowałam), "cziri", "fibi" i wielkie, okrągłe ze zdziwienia oczy ("że jak?!") :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...