Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Arwilla']Ta przypadkowa Pani ma kilkanaście klonów w mojej okolicy....:evil_lol:
Mój husky też jest malamutem.... też ma papiery, ale nie szkodzi...jest i już....
A jak pytam dlaczego, to słyszę "bo duży jest"....:evil_lol:

"Gołym" okiem widac,że "malamut"...prawda?....:cool3:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/139/23207376d99ad3b8med.jpg[/IMG][/URL][/quote]





Pewnie, że malamut, wcale do Siberiana nie podobny :lol:
Ach Ci " Znawcy " :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ide z Sonią i widzę że pomyka w moją strone facet z wózkiem,każe jej usiąść i czekać bo wiem ż etacy się czepiają zawsze, Sonia siedzi i patrzy na mnei w 100% skupieniu i czeka na dalsze komendy (w efekcie nagrodę:evil_lol:) a Facet:
-szczeka?tak?bo lepiej szeby nie szczekał.
:crazyeye: po pierwsze to suka po drugie nie wiem o co mu chodzi ale dobra.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J & A']Pewnie, że malamut, wcale do Siberiana nie podobny :lol:
Ach Ci " Znawcy " :evil_lol:[/QUOTE]

W mojej okolicy są same huskye:diabloti: nawet te które są malamutami. A ostatnio usłyszałam, że labrador to krótkowłosa odmiana golden retrivera:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alba1986']W mojej okolicy są same huskye:diabloti: nawet te które są malamutami. A ostatnio usłyszałam, że labrador to krótkowłosa odmiana golden retrivera:diabloti:[/quote]
U mnie jest dokładnie to samo.Ręce opadają po prostu:shake:

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D
Klasyk!

[SIZE=1]("RODWAILER" też:diabloti:)[/SIZE]


Idę z moim skarbem na spacer, dochodzimy do wąskiego przejścia - z jednej strony gęsty żywopłot, z drugiej ogrodzenie, skutek: minąć się mogą jedynie dwaj piesi (nie "pieski":eviltong::eviltong::eviltong: :eviltong:), a jak idzie/jedzie ktoś jeszcze, to przejść niepodobna. W mojej okolicy pełno histeryków-kynofobów, więc, dochodząc do tego przejścia, mam oczy dookoła głowy.

Widzę, że zmierzający ku nam mężczyzna, spostrzegłszy Lachsa (dobek - wiadomo, bestia żywiąca się surowym ludzkim mięsem), stał się dziwnie spięty i wzrok ma rozbiegany, zeszłam na trawnik, usadziłam Lachsa, żeby było widać, że się nie ruszamy, udaję, że wcale nie mamy zamiaru iść, ale kątem oka widzę jego coraz dziwniejszy wyraz twarzy i napięcie, mocno już zestresowana patrzę mu w końcu w oczy - był już u wylotu tego wąskiego przejścia, jakiś metr od nas - a on głośno i niepokojącym głosem pyta: Gryzie?
Na co ja (zgodnie z prawdą) i starając się nadać mojemu głosowi jak najbardziej przekonujący ton: Nieee.
On, już rozluźniony, ale oburzony: To co to za pies?! [SIZE=1](że nie gryzie)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Idę sobie z moim niuńkiem i stoją jakieś babki(takie koło wzajemnej adoracji :lol:) imie które mój pies posiada (Orkan) oddaje jego charakter to też widząc grupkę ofiar:diabloti: się chłopak pobudził to ja w tył zwrot,uspokaja sie idziemy. ?Jedna z pań
-Bądź grzeczny bo cię ugryzę!!
Ja na to:
-Może go puszczę,będzie łatwiej?:evil_lol: pani zdębiała:cool1: kilka metrów dalej puściłam Orkana i nawet się zastanawiałam czy nie dac komędy "przywitaj się":diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jak w podpisie widac mam psa ONa i suke kundelke Sabine.

ON jest krotkowlosy o masci ciemnowilczastej, nie przerosniety, tylkiem nie szoruje po ziemi, ma dosc dlugie nogi, klatki tez nie ma zbyt glebokiej. No niestety jest to ON z linii pracujacej i wyglada tak, a nie inaczej.
I w zwiazku z tym mnostwo osob uwaza, ze nie dosc, ze kundel, to w dodatku suka (a futerko krociutkie i widac meskie narzady). Ciagle musze odpedzac nachalnych ludzi z samcami, ktorzy podchodza do mnie, zeby ich pieski pobawily sie z sunia:shake: :evil_lol: Teraz Balto ma juz 2,5 roku i wreszcie powoli robi sie meski z wygladu.

Natomiast Sabinka jest mixem pewnie kaukaza, wyglada jak Sarplaninac i ma okolo 3,5 roku. Ale jakis czas tmu zostala ostrzyzona i zaczela wzbudzac sensacje. Ludzie non stop mnie zatrzymywali zachwycajac sie piecdziesieciokilku kilogramowym szczeniakiem i pytali co to za rasa. Jedna pani : "Ojej, jaki piekny piesek, a co to za rasa?"
Ja: "kundel bury"
Pani: "He, nie rozumiem"
Ja "Saba jest kundelkiem"
Pani oburzona" Alez co Pani opowiada, ona nie moze byc kundlem!"
Ja: !Alez zapewniam Pania, ze jest calkowitym kundlem, nie znam mamusi, ani tatusia"
Pani wciaz oburzona "No to niech Pani cos wymysli, przeciez pies, ktory TAK wyglada nie moze byc kundlem!!!" :evil_lol:

Saba po strzyzeniu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12223716-post2491.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

mimoza jaka piękna ta Saba!!:loveu: uwielbiam tego typu psiaki (duuże i jeszcze raz duże:cool3:) i podoba mi się w obydwu odsłonach:loveu: ja mam też psiaka w typie kaukaza wygląda tak: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/028f94b6def2f876.html]SDC10362.JPG | lacuna | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url] (ma bardzo krótka sierść jak na matke kaukaza ale to nie moja wina:) na tym zdjęciu jest po drastycznym zabiegu wyrywania podszerstka:diabloti: )też mi ludzie gadają że to rasowy pies i nie wierza że to kundel po prostu. Ostatnio usłyszałam że kundle nie rosną takie duże:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się, że całe życie żyłam w błędzie odnośnie pinczerów.

Kobieta chwali się, że KUPIŁA (oczywiście z pseudohodowli "domowej", ale nie udało się jej wytłumaczyć - "BO ONA INŻYNIER, ON LEKARZ" - wtf??? co to ma do rzeczy? Tak, jak ludzie na tzw. stanowiskach piją, biją dzieci, tak i mogą pseudohodowle prowadzić, ale wg niej było to gwarancją "dobrych psów"; poza tym "pani mówiła, że to pierwszy raz [rozmnożone] i że ona chce oddać, bo ma dość LATANIA ZE ŚCIERĄ I SPRZĄTANIA PO NICH - ale nie przeszkodziło jej to w zainkasowaniu kilkuset zł) dwa psy z miotu.
Pytam jakie a ona:

[CENTER][FONT=Arial Narrow][SIZE=4][COLOR=DarkRed]"MIESZANIEC RATLERKA Z PINCZERKIEM"[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4][COLOR=DarkRed]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobermania']
Pytam jakie a ona:

[CENTER][FONT=Arial Narrow][SIZE=4][COLOR=DarkRed]"MIESZANIEC RATLERKA Z PINCZERKIEM"[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4][COLOR=DarkRed]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: nie wiedziałaś że to co innego?:roflt: Musisz się edukoweać kochana a nie udawać że wiesz co to pinczer:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobermania']

[CENTER][FONT=Arial Narrow][SIZE=4][COLOR=DarkRed]"MIESZANIEC RATLERKA Z PINCZERKIEM"[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4][COLOR=DarkRed]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]

Ha, przypomniało mi się jak kiedyś, dawno dawno, moi wychowawcy na koloni przywieźli ze sobą swojego psa, ratlerka. I jakie było ich oburzenie, kiedy nazwałam go raz pinczerem miniaturowym."Przecież one wyglądają inaczej"... Długo się kłóciliśmy, ale to przecież oni maja ratlerka (nie pinczerka), wiec oni wiedzą lepiej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobermania']

[CENTER][FONT=Arial Narrow][SIZE=4][COLOR=DarkRed]"MIESZANIEC RATLERKA Z PINCZERKIEM"[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=4][COLOR=DarkRed]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER][/QUOTE]

nie ma to jak eksperci od psich ras :lol:
jak według niektórych ONek i wilczur to dwie różne rasy to czemu pinczer i ratlerek nie mogłyby być oddzielnymi rasami :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dosłownie z przed kilku minut:
Koło mojej działki są jakieś roboty drogowe. Sonia jest psem po przejściach które odbiły się troche na jej zachowaniu i boi się tych biegających ludzi w dziwnych kombinezonach którzy jeszcze mają wielkie maszyny i krzyczą. Gdy jest na działce to szczeka,rzuca się na nich ale na spacer iść nie chce,boi się przejść koło nich. Ja staram się ją oswoić z tym wszystkim co się dzieje więc idę z nią i zachęcam żeby przeszła obok nich. A ci faceci zaczeli do niej cmokać dawać jej ciastka z czekoladą!!:angryy: myślałam że po prostu nie wiem co zrobię:mad: powiedziałam im że nie wolno dawać czekolady jednemu nawet dałam psie ciacho bo widziałm że Sonia zaczyna się przekonywać. W efekcie niunia porwała ciacho wystraszona i pobiegła do domu i robotnicy mają radoche teraz:angryy: jestem w kropce bo ile psisko może nie wychodzić na spacery?:placz:Za płotem-inny pies dalej się na nich rzuca ale wyjść nie da rady:shake: W takich sytuacjach wolałabym żeby zareagowała agresją:diabloti: wtedy bym ją odciągneła i git a tak zrobiła z siebie i ze mnie debila:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Jpani : "Ojej, jaki piekny piesek, a co to za rasa?"
Ja: "kundel bury"
Pani: "He, nie rozumiem"
Ja "Saba jest kundelkiem"
:evil_lol:
[/quote]

Ja jak mi się nie chce tłumaczyć że Mafia to mix Sznaucera i prawdopodobnie Teriera, to odpowiadam że to rasa Kandelbery (pisz: Candellberry! :diabloti:)
A co jest tym samym co mówisz Ty, tylko bardziej zakamuflowany - kundel bury :evil_lol:
Większość dębieje i kończy głupie pytania :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M@d']... odpowiadam że to rasa Kandelbery (pisz: [B]CANDELLBERRY[/B]! :diabloti:)
A co jest tym samym co mówisz Ty, tylko bardziej zakamuflowany - kundel bury :diabloti:[/quote]

Cadnellberry -
Gatunek - świeczka,
Rodzaj - jagodowa...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

I tak potoczne określenie maści psa - podpalana - nabiera głębszego sensu....:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...