Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Tak :diabloti:
Szukałyśmy cienia, bo mi pies zdechnie :diabloti:

I twierdzono iz to york :razz:

I jakieś starsze panie po dowiedzeniu sie jaka to rasa, zapytały o imię. To powiedziałam. A one - aa, bo to psy rasowa mają jakieś określone imiona dla rasy

:crazyeye::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']Idę sobie z szetlandowym szczylem, mała sobie biega, jakaś pani mnie zaczepia, pada pytanie:
"To husky, prawda?"

WTF?! :mdleje:[/quote]
Wybacz, ale to najlepszemu kynologowi może się pomylić, trochę zrozumienia :roll:


:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio na jakiejs wystawie jakas rodzinka patrząc na moje papillony zapytała się czy to chow chowy :evil_lol:
Chcialam juz paść na ziemie ze smiechu :) mysle ze chodzilo im o chihuahua i troszke im sie nazwy poprzekrecaly:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mucha__']Ostatnio na jakiejs wystawie jakas rodzinka patrząc na moje papillony zapytała się czy to chow chowy :evil_lol:
Chcialam juz paść na ziemie ze smiechu :) mysle ze chodzilo im o chihuahua i troszke im sie nazwy poprzekrecaly:evil_lol:[/QUOTE]

Moi znajomi notorycznie mylą chow chow i chihuahua ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Moi znajomi notorycznie mylą chow chow i chihuahua ;)[/QUOTE]

Oczywiscie podobienstwo jest bardzo zaskakujące :lol:

[IMG]http://www.petplanet.co.uk/petplanet/images/breeds/chow_rough.jpg[/IMG]

[IMG]http://i325.photobucket.com/albums/k393/mucha__/P6144392.jpg[/IMG]

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio bedąc na spacerze z moim psem, zauważyłam Kobiete, idącą z Sterem Irlandzkim... oczywiście, mój pies (cocker spaniel) podbiegł do pieska (suczki) po chwili, Kobieta pyta mnie: Ile miesięcy ma ten seterek? :evil_lol: odpowiadam, to 2 letni spaniel :lol: Kobieta najwyraźniej była zdzwiwiona, potem jeszcze dodała, ale są podobne te Nasze psiaki... :evil_lol:
No tak, cocker i seter, psy identyczne, trudno rozróżnić ;)

Link to comment
Share on other sites

Moją mamę dziś pytano czy Czika to szczeniak
Pierwszo facet:
-Czy to szczeniaczek? Ile ma msc?
-Nie to dorosła suczka ma 4 lata
Zdziwił się wielce

Potem dwie kobiety:
-O jaki śpiczne maleństwo. Pewnie młode, szczeniaczek.
Kiedy moja mama odpowiedziała, że nie to też wielkie oczy:crazyeye:
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mnie ostatnio na spacerze zaczepił jakiś pan i powiedział, że ładny amstaff (dodam, że mój pies to lab i w dodatku jeszcze szczeniak) i czy się nie boję trzymać takiego psa, bo on słyszał, że są bardzo groźne, a nawet że mogą kogoś zagryźć:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Znajomy widząc mojego psa siedzącego w kołnierzu stwierdził, że fajną lampkę nocną sobie kupiłam :evil_lol: (oczywiście żartował, ale rozbawił mnie tym do łez).
__________________
[/QUOTE]

I pewnie jeszcze mu się w nocy oczy świecą jak pociągniesz za ogon :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata_lodz']Znajomy widząc mojego psa siedzącego w kołnierzu stwierdził, że fajną lampkę nocną sobie kupiłam :evil_lol: (oczywiście żartował, ale rozbawił mnie tym do łez).[/quote]
Oh Tak tak,kiedy pies ma kołnierz,komentarze są najlepsze.
Kiedyś pamiętam,jak moje psisko miało kołnierz po kastracji, jakaś matka próbowała dziecku wytłumaczyć że to jest taki strój bo piesek się żeni:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Moją mamę dziś pytano czy Czika to szczeniak
Pierwszo facet:
-Czy to szczeniaczek? Ile ma msc?
-Nie to dorosła suczka ma 4 lata
Zdziwił się wielce

Potem dwie kobiety:
-O jaki śpiczne maleństwo. Pewnie młode, szczeniaczek.
Kiedy moja mama odpowiedziała, że nie to też wielkie oczy:crazyeye:
:diabloti:[/quote]

Twoje odmładzają, a mojego postarzają!:angryy::evil_lol:

Jechałam w windzie z Łowcą i jakimś robotnikiem. Robotnik przyglądał się Łowcy ciekawie, a Łowca siedział i dyszał (było wtedy okropnie gorąco)
Nagle robotnik do mnie:
- Ma już swoje latka, prawda?
Ja:
- Nie, jest młody.
Robotnik zrobił wielkie oczy i nic potem nie mówił.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daja_']Oh Tak tak,kiedy pies ma kołnierz,komentarze są najlepsze.
Kiedyś pamiętam,jak moje psisko miało kołnierz po kastracji, jakaś matka próbowała dziecku wytłumaczyć że to jest taki strój bo piesek się żeni:crazyeye:[/quote]

Szok.:crazyeye: Z kim się żenił/a Pan młody/Panna młoda ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczanda']Twoje odmładzają, a mojego postarzają!:angryy::evil_lol:

Jechałam w windzie z Łowcą i jakimś robotnikiem. Robotnik przyglądał się Łowcy ciekawie, a Łowca siedział i dyszał (było wtedy okropnie gorąco)
Nagle robotnik do mnie:
- Ma już swoje latka, prawda?
Ja:
- Nie, jest młody.
Robotnik zrobił wielkie oczy i nic potem nie mówił.:evil_lol:[/QUOTE]

Miałam podobnie. Idzie jakaś pani z foksterrierem i mówi:
- A ten piesek to już starszy pan.
Była bardzo zdziwiona, kiedy jej powiedziałam, że Timek nie ma nawet 5 miesięcy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że po raz kolejny potwierdza się teoria, że Polak zna się na wszystkim! :eviltong: I co więcej Polacy lubią sobie dyskutować (pomimo iż nie mają o czymś zielonego pojęcia). Doskonale znamy się na polityce/medycynie/remontach/ekonomii ... i na psach. A o psach wiedzą najwięcej ci, którzy w życiu żadnego nie mieli :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnicha']Tak czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że po raz kolejny potwierdza się teoria, że Polak zna się na wszystkim! :eviltong: I co więcej Polacy lubią sobie dyskutować (pomimo iż nie mają o czymś zielonego pojęcia). Doskonale znamy się na polityce/medycynie/remontach/ekonomii ... i na psach. A o psach wiedzą najwięcej ci, którzy w życiu żadnego nie mieli :][/quote]


o taaak, z ostatnim zdaniem muszę się zgodzić. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mnie dzisiaj pewien pan właściciel pieska Husky zaskoczył swoim "świetnym" pomysłem:mad:
Idę z moją suczką shih tzu na spacer, a on ze swoim psem i mnie zagaduje
On: Przepraszam, czy to suczka??
Ja: Tak, suczka
On: To dobrze się składa, bo mój pies chciałby ją pokryć
Ja: Ona nie będzie kryta
On: Ale dlaczego?? Ładne by wyszły
Ja: Nie dziękuje
I poszłam.
Nie wiem jakim cudem on chciał pokryć shih tzu huskym:crazyeye::mad: No cóż pewnie nie przeszkadzałoby mu nawet to , że Majka po sterlizacji jest:evil_lol::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...