Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Będąc dzisiaj nad stawem z moją sunią usłyszałam komentarz dziecka do taty:

Moja wodoholiczka pływała sobie w najlepsze już od przeszło pół godziny i wtem zjawił się tatko z dzieciaczkiem na co one zaabsorwowane widokiem pływającej wariatki mówi do taty;
- tatusiu patrz, delfinek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ojej, mam fotę i Timka i swoją, ale uważajcie jak będziecie patrzec na moje zdjęcie, żeby nie dostać zawału serca. Zdjęcie jest z tegorocznej wycieczki do Warszawy, jestem na 32 piętrze Pałacu Kultury [URL="http://i39.tinypic.com/250v034.jpg"]http://i39.tinypic.com/250v034.jpg[/URL] :cool1: A zdjęcia Timka są [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f553/timkowa-galeria-138063/"]http://www.dogomania.pl/forum/f553/timkowa-galeria-138063/[/URL] Ja tam zbyt dużego podobieństwa nie widzę, ale chyba trafiłam na specjalistę w tej dziedzinie, ja się na tym nie znam, mozecie sami ocenić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś Dzisiaj na spacerze szłam sobie z Azą [w typie DONka jest] spokojnie a jakiś pijany gość do mnie takie coś:
- To jest misiek czy pies?!
Ja:
- No oczywiście, że misiek.
On:
- A groźny?
Ja:
- Taaaak, nawet bardzo.
On:
- O ku....
I sobie poszedł. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Suczyna mojej cioci ma na imię Piesia :diabloti:

P.S.Co jest uzasadnione tym, że większość ludzi pyta: "TO jest PIES???" :crazyeye: (o ile nie wołają "o Boże!")....[/quote]

na pytanie "TO jest PIES???" Odpowiedziałabym " Nie ! To jest PIESIA ! " :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jakis czas temu szlam z Bimem i panowie kosili miejski trawnik.
Jeden do drugiego patrzac na mojego psa- "zobacz- to ten z tych krokodyli" :evil_lol:

a jak moja berneńka byla mlodsza, szlysmy z mama na spacer i przechodzily dwie panie. Patrza na Rakije i jedna do drugiej- "ale ladny kundel" :)

Link to comment
Share on other sites

Moja mama ostatnio idzie z Lolą koło lasy, a jakiś facet na rowerze zatrzymuje się i mówi
-Co pani tam lisa z lasu prowadzi ?? :lol:
Mama sie zaśmiała i mówi że nie, że to Pies. a on coś później zaczął gadać, kiedy będzie miała małe , bo taka ładna, nie typowa i że ogon ma ładny,
na to mama że nie będzie i poszła
a facet został z dziwaczną mina :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana04']Kiedyś Dzisiaj na spacerze szłam sobie z Azą [w typie DONka jest] spokojnie a jakiś pijany gość do mnie takie coś:
- To jest misiek czy pies?!
Ja:
- No oczywiście, że misiek.
On:
- A groźny?
Ja:
- Taaaak, nawet bardzo.
On:
- O ku....
I sobie poszedł. :lol:[/quote]

padłam. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Idę dzisiaj na spacer z Timkiem, a przed nami facet z rodowodowym cocker spanelem. Nawet w porządku gość, zaproponował żeby spuścić psy ze smyczy, by się pobawiły.

On: Jaki ładny piesek, jak się wabi?
Ja: Timek
On: Jak ładnie! A ile ma?
Ja: Nie wiemy dokładnie, tak około 4 miesięcy, wzięliśmy go ze schroniska.
On: A, to super. A jaka to jest rasa?
Ja: Najprawdopodobniej mieszaniec
On: No to świetnie! Mój też jest rasowy! :crazyeye:

nie wiem, czy żartował, ale brzmało jakby mówił z pełną powagą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stratoos']Idę dzisiaj na spacer z Timkiem, a przed nami facet z rodowodowym cocker spanelem. Nawet w porządku gość, zaproponował żeby spuścić psy ze smyczy, by się pobawiły.

On: Jaki ładny piesek, jak się wabi?
Ja: Timek
On: Jak ładnie! A ile ma?
Ja: Nie wiemy dokładnie, tak około 4 miesięcy, wzięliśmy go ze schroniska.
On: A, to super. A jaka to jest rasa?
Ja: Najprawdopodobniej mieszaniec
On: No to świetnie! Mój też jest rasowy! :crazyeye:

nie wiem, czy żartował, ale brzmało jakby mówił z pełną powagą :diabloti:[/quote]
No wiesz, jakby nie patrzeć, to psy rasowe to też mieszańce (przynajmniej większość:diabloti:)...

Link to comment
Share on other sites

Szłam sobie kiedyś z Łowcą do domu i spotkałam mamę kolegi. Szła ze swoim dobermanem na smyczy w kantarku. Nie spuściłyśmy psów, bo było to blisko drogi. Pożegnałyśmy się, aż tu nagle pijaczyna zataczając się mówi do pani dobermana:
- Niech pani puści to bydle i niech zmiażdży wilka (Łowcę)!
Mama kumpla:
- Pan sam jest bydle!:eviltong:

Ja spojrzałam na pijaczka rozbawiona, a on ze skwaszoną miną potoczył się na za zakręt i znikł mi z oczu!:evil_lol: Pewnie był smutny, że doberman nie zmiażdżył Łowcy!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaZ']A ja się ostatnio dowiedziałam od bardzo wytwornego starszego pana jakie są psy północy: husky, malamut i samojeb! :multi:[/quote]
:laugh2_2:
To nie wiedziałaś? Samojeby to takie które się same j****, a samojedy same jedzą:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj idąc na spacer, jakiś Pan z seterem , spytał się mnie czy to berneński pies

Na co odpowiedziałam że tak, już mu nie będę dodawała pasterski
A on , dlaczego on ma tyle sierści ? :lol::lol::lol:
Zatkało mnie i nie wiedziałam co odpowiedzieć , poszłyśmy dalej

Link to comment
Share on other sites

A mnie do szału doprowadzało:mad:(jak mój Laki chodził w kołnierzu po sterylce) , jak ludzie na moją odpowiedz co piesiowi jest(mówiłam ze jest po sterylce) odpowiadali wszyscy jednym głosem: OOOOO biedactwoooo co ta Pani Ci zrobiłaaaa,:angryy: biedactwooo nie dała ci pani poszalec z panienkami ,:angryy: ooooooo biedactwo czemu ci ta brzydka pani zrobiła taką krzywde:angryy:, ooooooo biedactwo czym sobie zasłuzyłes na takie straszne męki:angryy: itd itd itd Normalnie szło dostac szału:mad::mad:. Nie rozumiem dlaczego wszyscy mówili Biedactwo:roll::shake:>????!!!!! i wogóle:placz::placz::placz: Horror.

Link to comment
Share on other sites

LakusiowaPani, no bo u nas w kraju kazdego ładnego pieska trzeba rozmnażać żeby mieć ładne szczeniaczki i nie ważne czy psy mają hodowlankę, czy są kundelkami... Mi np wszyscy zarzucają, że nie dopuszczam swojego psa, a jak mówię, że najpierw trzeba mu reproduktora zrobić, to zdziwienie jest ogólne i komentarz typu "po co, przeciez jest ładny i ma rodowód" :angryy:

Na spacerach często spotykam się z koleżanką, która ma sunię malamuta, a że mój hasior spory, to są równe wzrostem. Chyba nie musze mówić, że nikt nam nie wierzy jak mówimy że to dwie różne rasy (??) :lol:

A koleżanki kiedyś pani pyta:
- To husky?
- Nie, malamut
- no, kundelki też są ładne
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...