Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

a co Diego wywinął z łapskiem? :shake:

I cudny jest :loveu: chociaż trudno się dziwić, mało kto w pl słyszał o alano, poza pasjonatami. Pewnie mało kto by wiedział gdzie dopasować CA De Bou czy Presa Canario. Nadal niektórzy robią wielkie oczy jak słysza Cane Corso, czy Dogo Argentino :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']a co Diego wywinął z łapskiem? :shake:

I cudny jest :loveu: chociaż trudno się dziwić, mało kto w pl słyszał o alano, poza pasjonatami. Pewnie mało kto by wiedział gdzie dopasować CA De Bou czy Presa Canario. Nadal niektórzy robią wielkie oczy jak słysza Cane Corso, czy Dogo Argentino :roll:[/QUOTE]

Dziękuję w imieniu własnym i mojego szczeniątka :lol:
A łapsko rozwalił sobie miesiąc temu ganiając za piłeczką, prawie uciął sobie górną poduszkę, było szycie i teraz jeszcze trochę cieknie mu z tej łapki. Ale to normalne bo to świr jest i nie chce spokojnie chodzić:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mapi jak zobaczyłam zdjęcie Twojego psiaka, to pomyślałam co za Diego :lol: niezły przystojniak ;)

Ja ze dwa tygodnie temu na spacerze z weimarką spotkałam pana z ogromnym, biszkoptowym, długowłosym psem, spytałam o rasę, no wyglądało jak troche-golden, ale było tak zapasione i wielkie, że nie byłam pewna, pan powiedział, że to golden, ok. W rewanżu zapytał mnie czy mój pies to chart afgański... :crazyeye::razz: No tego jeszcze nie było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadira']Mieszkam niedaleko szkoły policyjnej. Przechodziłam koło niej wczoraj z moim psiakiem, akurat wychodził jakiś facet. Ponieważ na jego widok moje maleństwo bardzo się ucieszyło, to schylił się, zaczął głaskać i chwalić jaki milutki, mięciutki i "fajny, chociaż innej rasy niż moja" :lol: Jak to blondynka dopiero po chwili załapałam, o co chodzi. Uwielbiam ludzi, którzy mają do siebie dystans.[/QUOTE]

Świetne! Też nie od razu załapałam, chociaż blondynką nie jestem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mapi']Dziękuję w imieniu własnym i mojego szczeniątka :lol:
A łapsko rozwalił sobie miesiąc temu ganiając za piłeczką, prawie uciął sobie górną poduszkę, było szycie i teraz jeszcze trochę cieknie mu z tej łapki. Ale to normalne bo to świr jest i nie chce spokojnie chodzić:evil_lol:[/QUOTE]

No to w końcu alano, więc trudno się dziwić. Ale nie zazdrościmy, bo u nas kontuzja łapy=ograniczenie ruchu i wtedy jest maniana:diabloti: Natomiast jestem bardzo ciekawa czy mu tak już zostanie, czy jednak się ustatkuje chłopak :evil_lol:

[quote name='evel']Ja wiem, że to średnio w temacie, ale cudowny pies! :loveu:[/QUOTE]

Prawda? :loveu: A charakter idealny, i w dodatku rasa nie zepsuta przez FCI i modę. ech... marzenia :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie miłe słowa.
Diego to pies idealny, odbiegający lekko od wzorca rasy alano espanol, ale przez to jeszcze bardziej kochany. ŚWirus jest kompletny, ale jakoś dajemy radę przy pomocy zaprzyjaźnionej Ajeczki i jej Rino.
Rasa jest cudowna i najfajniejsza przez to, że FCI jej nie zepsuło, bo na razie nie jest uznana przez tę cudowną organizację.
Spotkałam cztery osoby , które wiedziały co to za rasa, większość myli mojego gówniarza z bokserem lub dogiem niemieckim. Teraz już wiem, że to rasa dla mnie i kolejny pie to też będzie alano.

Edited by Mapi
Link to comment
Share on other sites

[B]Mapi[/B], przecież ewidentnie widać iż masz nie wyrośniętego doga niemieckiego! :lol: O alano nigdy nie słyszałam, początkowo myślałam, że to właśnie dog (przed przeczytaniem tekstu). Czy na stronach polskich jest może choć namiastka informacji na temat tej alano? Bo ciekawość mnie zżera, jaki chociażby charakter psiury mają. Z wyglądu powalają. :loveu: Trzymam kciuki, żeby Diego szybko powrócił do pełni formy!

Link to comment
Share on other sites

a my sobie ostatnio grzecznie szliśmy deptakiem, psy na krótkich smyczach, nie zainteresowane przechodniami. I jakaś babeczka, która siedziała na ławeczce z trzy metry od nas zaczęła nagle piszczeć "ale niech go pani zabierze, niech on nie podchodzi!!!" WTF??? psy nawet nie patrzyły w jej kierunku, szły obok mnie, mijały babkę w odległości trzech metrów,:wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne'][B]Mapi[/B], przecież ewidentnie widać iż masz nie wyrośniętego doga niemieckiego! :lol: O alano nigdy nie słyszałam, początkowo myślałam, że to właśnie dog (przed przeczytaniem tekstu). Czy na stronach polskich jest może choć namiastka informacji na temat tej alano? Bo ciekawość mnie zżera, jaki chociażby charakter psiury mają. Z wyglądu powalają. :loveu: Trzymam kciuki, żeby Diego szybko powrócił do pełni formy![/QUOTE]

Na forum molosów poszukaj ;)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://imageshack.us/a/img838/8813/p1060425h.jpg[/url]

Fajny psiak :) Mój wariat tak samo sobie uciął opuszkę i lata w bandażach (już miesiąc :diabloti:), tylko mój sobie łapy przez swoją nieuwagę rozwala systematycznie... A ma 3 lata prawie. Niestety w przypadku niektórych psów im są starsze tym głupsze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

z czasów jak jeszcze mieliśmy beagle. Będąc z nim na spacerze spotkaliśmy pana który miał psa wielkości wilczura ale umaszczenie takie samo jak beagle. Powiedział na zobaczycie wasz też będzie taki wielki, bo on jeszcze młody jest (a Max miał wtedy ok 2 la)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadira']Mieszkam niedaleko szkoły policyjnej. Przechodziłam koło niej wczoraj z moim psiakiem, akurat wychodził jakiś facet. Ponieważ na jego widok moje maleństwo bardzo się ucieszyło, to schylił się, zaczął głaskać i chwalić jaki milutki, mięciutki i "fajny, chociaż innej rasy niż moja" :lol: Jak to blondynka dopiero po chwili załapałam, o co chodzi. Uwielbiam ludzi, którzy mają do siebie dystans.[/QUOTE]
Bo na szczęście większość psiarni ma dystans do siebie;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

co prawda nie dotyczy mojego psa ale nie mam chyba lepszego działu...
słuchajcie dowiedziałam się dziś że [B]jak kobieta ma okres nie może się do psa zbliżać bo pies krew czuje i agresywny się robi[/B]....ot wytłumaczenie na agresje swojego pieska starsza Pani znalazła chyba nie muszę dodawać że jakoś fakty się nie zgadzały ale już mi się odechciało odzywać jak usłyszałam tak światłą wypowiedz....

Link to comment
Share on other sites

Mi na szczęście jeszcze do menopauzy jednak brakuje a akurat to również nie "te dni" wiec nie wiem co sie pieskowi pomyliło że się na mnie cisnął.
[B]Soko[/B] Pani nie pyta toć to widać jak pies się rzuca na kobietę to 100% ma okres i już :p Pani nawet słyszała o przypadku zagryzienia właścicielki z tego powodu.
Muszę przyznać że nic nie odpowiedziałam na te mądrości bo zbierałam się po tej nowości dość dlugo

Edited by PaulinaBemol
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mój TŻ wchodzi z psem do weterynarza, poczekalnia pusta, a pies nagle szczeka :roll:. Z gabinetu nagle: "Oho, chyba wiem kto przyszedł!" :lol:
Druga sytuacja: idę z psem wzdłuż parku, ciemno na dworze, światła latarń. Naprzeciwko idzie kobieta około 60tki i nagle: "O JEZU! Myślałam, że to niedźwiedź!" :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaBemol']
[B]Soko[/B] Pani nie pyta toć to widać jak pies się rzuca na kobietę to 100% ma okres i już :p Pani nawet słyszała o przypadku zagryzienia właścicielki z tego powodu. [/QUOTE]
To już wygląda na jakieś zaburzenie psychiczne (pani, nie psa) - i wcale nie piszę tego żartem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaBemol']Mi sie wydaje ze to wynika z tego starego stereotypu ze krew wzbudza agresje dlatego np [B]jak bedziesz karmic psa surowym miesem to bedzie agresywny[/B]. I na tej zasadzie pies czuje krew i reaguje agresja...ale przyznaje ze tu doszlo to do kompletnrgo absurdu.[/QUOTE]
Nie znoszę tego mitu, a wierzy w niego tata mojego TŻ i nie da się przekonać, że to guzik prawda :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...