Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

kochani ogromna prośba o udział w głosowaniu - jest do zdobycia karma tylko trzeba aktywnie głosować.
Nie wiem czy już ktos o tym tu pisał ale przypominania nigdy dość:
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][/FONT][URL="http://www.krakvet.pl/"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]www.krakvet.pl[/COLOR][/FONT][/URL]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]2. wciskasz link Forum[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]3. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]6. dostajesz na maila (często laduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło;[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]10. wciskasz „Forum [/COLOR][/FONT][URL="http://www.krakvet.pl/"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]www.krakvet.pl[/COLOR][/FONT][/URL][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red] Strona Główna”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]11. na forum wybierasz Forum , potem dział "sklep"[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-wrzesień 2008”[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz [B][SIZE=6]Fundacja Emir [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ewik16']Lilith plakat jest super dziękuje Ci ze sawojej strony Recznie dopisałam adresy i tel EMIRa ARKI I Straży poszlo na xero i teraz juz jutro zacznie sie rozwieszanie Jeszcze raz sliczne dzieki za tą prace[/QUOTE]

o
to mnie zaskoczyłaś
właśnie chciałam dokończyć i dopisać tekst o pomocy materialnej i dać kontakty


a jak ty to pobrałaś?
taki zeskalowany obrazek?
wysłałabym na maila Ci w pełnej wielkości
na fotosiku teżobrazek nie miał pełnej wielkości

hmmmm
jak to wygląda? dobrze?

nie wygląda na niedopracowane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']A czy ktoś może wrzucić apel z prośbą o głosowanie na fora "rasowe" ?
W emirze zawsze było dużo benków, onków...innych też ;)
Ja wrzuciłam na forum gończego i ogara i są już pierwsze głosowania :)[/quote]
ja podrzucam na biglach i miau. wrzucę może jeszcze na onki

Link to comment
Share on other sites

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/369/7c52ece9627aa485.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/12/3b0abe01fbd18185.jpg[/IMG][/URL]

na kolorowo i na szaro
jeśli dane się zgadzają i jest wszystko w porządku
to proszę o adresy e-mail osoby zainteresowane

wyslę wówczas obrazek jako jpg i jako png
w dużym formacie w jakim zrobiłam
obraz zapisany jako jpg jest lżejszy ale i również gorszej jakości


obrazek ten jest przeskalowany,
zmniejszony również był na fotosiku
normalnie ma około 3000 px na 2500 - chyba - tak pi razy oko

Link to comment
Share on other sites

A ja wrócę do konkretów związanych z psami z Krężela:

[quote name='kahoona'][B][SIZE=3][COLOR=red]Emirowe możliwości właśnie dogorywają - nie mamy miejsca, lekarka ledwie żywa[/COLOR][/SIZE][/B]


[B]Sytuacja staje się bardzo zła, kończy się karma, pracownicy za chwilę nie dostaną pieniędzy za opiekę nad psami, wójtowie odżegnują się od wszystkiego - to nie ich psy! [/B]
[CENTER][B][SIZE=5]APEL!!![/SIZE][/B][/CENTER]


[CENTER][SIZE=4][COLOR=red]potrzeba nam adopcji, miejsc i jeszcze raz adopcji[/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[B]róbcie, co w waszej mocy, zbierajcie karmę, pieniądze ale szukajcie przede wszystkim miejsc dla psów[/B]

[B]piszcie też może protesty, zawiadamiajcie prasę i kogo się da[/B]

[/quote]

kto tylko może - niech pomoże nam ogłaszać psy, by zwalniać miejsce na ofiary Krężela... Zapraszam do 1szego postu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120677&page=10[/URL]

Link to comment
Share on other sites

nie Karolajno nie będzie
plik tworzyłam jako A4 rozmiar to 2408 px na 3508 px
tymczasem obrazek ten
(widniejący tu na forum już jako przeskalowany do wymogów tut. forum) zapisałam i hostowałam jako obrazek wielkości ok. 1200 px na ok. 900 px
pobierzesz ta zatem obrazek 3 razy mniejszy niż zrobiłam

po to robiłam duży, żeby przy wydruku były wszystkie szczegóły dokładne
z powiększania na siłę nic dobrego jesli chodzi o jakość nie wychodzi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...