Jump to content
Dogomania

Ania W

Members
 • Content Count

  3267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About Ania W

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  5961136

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wrzucony jest już na ogarkowo. Poprosiłam znajomą, które jest w Białce na urlopie żeby się wyczuliła na ten przypadek. Ale nie zależnie, że ktoś ściągnął psa z Gruzji czy Rumunii i że za darmo nie każdy ma takie możliwości i ja to rozumiem. Gdyby jednak ktoś znał osoby z okolicy, które mogły by rozejrzeć się za psem i dać o nim więcej informacji to byłoby super.
 2. Twardziel z Krecika ! :multi: Wasze sanatorium ma jakąś cudowną moc - lepiej nie podawajcie adresu ;)
 3. Podrzucę ponownie...mam nadzieję, że niedługo będę mogła zamieścić jego nowe zdjęcia.
 4. Budrysek wrzuć go na jakieś jamnikopodobne (chyba raczej tej wielkości) czy niskopodłogowe...On nie ma nic z ogara i nijak nie da się go pod tę rasę podciągnąć. Swoją drogą właścicielka za uśpienie i utylizację też będzie musiała zapłacić...:roll:
 5. To ja może zrobię małe podsumowanie. Reksio - radosny młodziak, nie ma problemów w kontaktach z innymi psami. Wobec ludzi też bardzo przyjacielski i kontaktowy. Ładnie chodzi na smyczy. Obecnie w hoteliku. Czeka na dom. Może mieszkać z innym psem ale jeszcze nie jesteśmy pewni co do kotów. Mysza (trikolorka)- bardzo dobrze radzi sobie w domu tymczasowym. Zbiera świetne recenzje. Dość wrażliwa ale miła i towarzyska, dobrze dogaduje się z całym stadkiem "koci-psim". Tonia - jeszcze na miejscu, szukamy miejsca do zakwaterowania. Też bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi i innych psów. W
 6. [quote name='auraa']Czy ona została sama na tej działce?[/QUOTE] Tak, została sama chociaż nie bez opieki (możliwie najlepsza jaką może mieć w tych warunkach). Tzn. Reksio i Mysza są na razie zagospodarowane...Tońce cały czas czegoś szukamy. Jest dokarmiana, ma schronienie (uzgodnione z właścicielem posesji- na jakiś czas sie zgodził, żeby tam była). Martwi nas tylko możliwie zbliżająca się cieczka :roll: Na razie nie ma żadnych symptomów ale to są już podrośnięte suki.
 7. A może macie jakiś pomysł na nazwę takiej akcji? Zanim zaczniemy gdziekolwiek pisać warto mieć coś chwytliwego na plakaty ;)
 8. [quote name='Olga132'] Okazuje się że ona ma problem z okiem - chyba ma 3 powiekę.[/QUOTE] a dokładniej chyba ma wypadającą trzecią powiekę ...nie wiem czy konsultacja okulistyczna nie będzie potrzebna.
 9. No jest o tyle, że gdyby znalazł się w tygodniu jakiś DT lub DS to może przyjechać (na pewno do W-wy) w przyszły weekend. Olga jeszcze zajrzy i napisze o niej więcej.
 10. a miało być spokojnie...:razz: 10 minut temu weszłam do domu - odwoziłam Reksia ( wyszłam o 7 i właśnie jem obiad). Ponieważ Reksio miał przesiadkowy punkt u mnie w domu zrobiłam kilka zdjęć. Nie wiem czy dzisiaj dam rade zrzucić zdjęcia i zrobić opisy, tym bardziej, że nie miałam kiedy skontaktować się z domem tymczasowym Trikolorki. Najpilniejsza jest Tońka ale nie wiem czy dzisiaj dostanę jej zdjęcia.
 11. Sytuacja na dzisiaj wygląda tak: Suczka "trikolor" , ta która pojawiła się jako ostatnia jest w DT. Czekamy na wieści jak sie aklimatyzuje ale podróż zniosła bardzo dobrze - grzecznie jechała na kolanach. Piesek na razie u Olgi, dzisiaj odstawiam do hoteliku. Z tego co mówiła Olga bardzo miły, dobrze zachowuje się w domu (jak na ilość stresu, który miał wczoraj wyluzowany ;) )...zobaczymy jak będzie wyglądało mieszkanie po całodniowym rządzeniu się Reksia ;) Chociaż to nic pewnego są osoby wstępnie nim zainteresowane więc stwierdziłyśmy, że go bierzemy. Na miejscu została dropiata Tońka..
 12. zakonna - my bardzo chętnie skorzystamy z twojej pomocy ale okazuje się, że chyba musimy jeszcze chwilę poczekać aż wyjaśni się sytuacja. Powinnyśmy wiedzieć gdzie są te psy a na razie nie bardzo wiemy jak ( no i gdzie) je porozmieszczać. Ale jeżeli poczekasz moment to będziemy BARDZO wdzięczne!
×
×
 • Create New...