Jump to content
Dogomania

SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11


bea_m

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Donvitow']

Czy gdzieś TOZ to poważna i poważana instytucja?[/quote]


choć niektórzy bardzo się starali, chieli coś zmienić- to się zgadza:)
toz nie jest poważną instytucją :)
jak kierują tozem tacy ludzie.. jacy nim kieruja :)

toz poznański się jednak starał i stara się nadal, choć koniec jego już bliski.
więc proszę Cię donvitow:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']choć niektórzy bardzo się starali, chieli coś zmienić- to się zgadza:)
toz nie jest poważną instytucją :)
jak kierują tozem tacy ludzie.. jacy nim kieruja :)

toz poznański się jednak starał i stara się nadal, choć koniec jego już bliski.
więc proszę Cię donvitow:)[/quote]

Wow:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Dla dobra sprawy nie wszytsko można pisać na wątku- to chyba oczywiste.
Nie da się też, w krótkim czasie przedstawić wszystkich informacji- tego chgyba też nie muszę tłumaczyć..
Oczywiście najlepszą opcją są dt.
Miejmy nadzieję, że wszystko się uda i psy znają PRAWDZIWE ds.
Świetnie by było, gdyby pojawili się już chętni do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']Dla dobra sprawy nie wszytsko można pisać na wątku- to chyba oczywiste.
Nie da się też, w krótkim czasie przedstawić wszystkich informacji- tego chgyba też nie muszę tłumaczyć..
Oczywiście najlepszą opcją są dt.
Miejmy nadzieję, że wszystko się uda i psy znają PRAWDZIWE ds.
Świetnie by było, gdyby pojawili się już chętni do adopcji.[/quote]
Uff. O taki wpis mi chodziło i dlatego toczyłam z Tobą batalię.:evil_lol:
Wygrałaś :happy1:, bo pokazałaś, że jednak można napisać tyle ile potrzeba, co więcej, ile Ci wolno, by ludzie wiedzieli na czym stoją. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Uff. O taki wpis mi chodziło i dlatego toczyłam z Tobą batalię.:evil_lol:
Wygrałaś :happy1:, bo pokazałaś, że jednak można napisać tyle ile potrzeba, co więcej, ile Ci wolno, by ludzie wiedzieli na czym stoją. Dziękuję.[/quote]

Uwierzyłem że Weronia opuściła TOZ :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój toporek wojenny już zakopany Weroniu, mam nadzieję, że Ty już też przed lusterkiem zmywasz barwy wojenne. :evil_lol:
Zaglądaj tu w miarę czasu i wrzucaj ludziom bieżące info. Tym przyciągniesz zainteresowanie i ludzi gotowych do pomocy, a tych, przejętych biedakami, jak widać nie brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Mój toporek wojenny już zakopany Weroniu, mam nadzieję, że Ty już też przed lusterkiem zmywasz barwy wojenne. :evil_lol:
Zaglądaj tu w miarę czasu i wrzucaj ludziom bieżące info. Tym przyciągniesz zainteresowanie i ludzi gotowych do pomocy, a tych, przejętych biedakami, jak widać nie brakuje.[/quote]

no już zmyłam :evil_lol::eviltong::eviltong::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']no już zmyłam :evil_lol::eviltong::eviltong::cool3:[/quote]
I o to chodzi. :lol: Szkoda życia i czasu na pierdoły. Na tym wątku nie Ty, ja, inni są najważniejsi ale los psiaków i na tym należy się skupić.

Link to comment
Share on other sites

No dobra to Ci coś Majga przepiszę

cytat. Oba szczeniaki przeżyły. Kroplowki, leki kilka razy dziennie. Zero normalnego życia. Tylko Psy. Nie , nie psy. Osoby. Rate,Junior,Mama Pitbulowa,Alfa, Kutas,Kuciapka, Tanga Dwa, Teufel, Nazgul Fender.
Idą do nowych domów.
Wezmę następne.
Chore Pity- nowe pity

Link to comment
Share on other sites

O kolejnych siedmiu." Stareńka sunia jest kochana. Jak się garnie i przytula. A te maluchy nie zaznały człowieka. Jak się je przytuli to aż kwilą. Przytulam je stale. Suczki chyba nie oddam chyba że się znajdzie wyjątkowy dom a maluchy muszą miec super domy by im się nigdy krzywda nie stała.Dokladnie sprawdzajcie."
Wektra a to kto?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...