Jump to content
Dogomania

SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11


bea_m

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Inez de Villaro']też nieciekawie...taki mały i złosliwy ten książę był;)[/quote]

o tak - Shreka przerabiałam milion razy:evil_lol: to Kuciapka powinna się nazywać Fiona:eviltong:

a Farquad - cóż - sami chcieli tak psa nazwać to i charakterek lorda:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ksenka1']Ubolewasz nad naszą głupotą czy nad losem psów? ;)[/quote]
Jak znam Anettę to nad losem psów ale jak poczytałam ostatnie strony to sama się zastanawiam.
Dostaję kilka zdjęć dziennie cudek, które sa u Sandy, w dodatku powiedziała, że zapomniała dodać, że w pakiecie z koniem jest gratis mały pitek:evil_lol:. Stanowczo protestuję choć są urocze:loveu:

Link to comment
Share on other sites

czytam watki dotyczace owej hodowli i zastanawiam sie po co te watki sa zalozone, nie ma zadnych konkretnych odpowiedzi, wszystko jest owijane w przyslowiowa bawelne

nie widze powodu dla ktorego nie mozna napisac tu na watku oficjalnie z czym wiaze sie wziecie psiaka do domu bedacego depozytem policyjnym czy tez prokuratury? przeciez ludzie tego nie wiedz bo skad maja to wiedziec, ja sama wchodzac na te watki bardzo sie zniechecam bo jest tu duzo gadania tak naprawde o niczym, czytam to i nie widze zadnych konkretnych informacji, przeciez te psy gdzies sa, ktos nimi sie zajmuje i nawet jesli miejsce ich pobytu musi byc tajemnica to tajemnica nie powinno byc jakie te psy sa, jakie maja charaktery, jak reaguja na slonce, trawe, dotyk czlowieka ... jest watek adopcyjny podane suki i psy na pierwszej stroni i nic po za tym 10 stron watku jakies paplaniny o niczym, a podobno ktoras suka ma dom, czy jest to potwierdzona informacja, czy jakies szczeniaki czekaja jeszcze na DT, czy potrzebna jest wogole pomoc finansowa czy tez w postaci karmy, kocow ???

przeciez po to sa te watki zeby takie informacje tu byly, czemu ludzie maja wplacac kase skoro nie wiedza czy takowa jest potrzebna i na co konkretnie, sa tu rozni ludzie niektorzy maja dostep do tanszych karm, niektorzy do lekow ale jak pomoc skoro nikt nic nie pisze

jasne wiemy ze pomoc jest potrzebna ale ja naprzyklad nie lubie pomgac jesli nie mam pojecia na co przeznaczam pieniadze i co sie z nimi stanie ... nikt nie bedzie pomagac w ciemno

ja kocham psy w typie psow ras bojowych ale nikt mi nie wmowi ze zycie przez kilka lat w zamknieciu, na lancuchu, bez pozytywnego kontaktu z czlowiekiem nie wplynal na ich psychike to jest poprostu nie mozliwe ... biorac do domu szczeniaka z kojca a szczeniaka z domowej kanapy juz widac roznice, te psy maja inaczej wyksztaltowane pewne zachowania, doskonale wiemy jak bardzo potrzebna jest socjalizacja szczeniecia z otoczeniem od malego a te dorosle psy tego nie mialy i napewno ma to ogromny wplyw na to jakimi sa teraz psami ... tylko wlasnie nikt nie pisze jakie one sa :shake:


ja sama opiekuje sie na psem bedacym depozytem, pies przebywa w schronisku, a ja na biezaco staram sie relacjonowac jego zachowania i to jak reaguje na otoczenie a tu nic ... sa psy i juz ...

nie pisze tego do nikogo personalnie, poprostu meczy mnie to ze watek tak wazny staje sie pogadanka na tematy tak blahe, wchodze tu codziennie myslac ze cos nowego wiadomo w sprawie a tu tylko plotki ploteczki o przyslowiowej pogodzie i nic wiecej ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Czy wy się na żartach nie znacie.:evil_lol:. Mam foty psiaków. I wiem że jest im dobrze. Nie lubię jak ktoś jest bardziej święty od Papierza. A z doświadczenia wiem że im bardziej ktoś sztywny na necie i "święty" tym mniej dla psiaków robi.
Pa święte ciotki. Nie odzywam się. I nie zaśmiecam wam wątku.[/quote]

Znamy się znamy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani ja tylko na chwilkę.
Chciałam tylko napisać ze po dwóch dniach od odstwaienia antybiotyków, Fari zaczął źle sie czuc. :shake:
Zaczęło się wczoraj po południu, ale nie chciałam nic pisać, bo myślałam ze to chwilowe. Niuniuś zwymotował i był apatyczny. Nie jadł nic co mogłoby mu zaszkodzić tylko wg zaleceń weterynarza: mięsko drobiowe z ryzem i troszkę eukanuby dla szczeniąt.
Wieczorem pojechaliśmy do weta. Mały dostał kroplówkę i antybiotyk.
Teraz jedziemy na ponowną kroplówkę. Trzymajcie kciuki.:-(
Odezwę się po wecie.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie jest dobrze. Nie wiem co te psiny tam jadły oprócz tego zgniłego, zalarwionego mięcha, ale raczej nic :(

Fari został u mojej mamy w mieście. To lepsze wyjście w razie potrzeby natychmiastowej wizyty u weta (ja mieszkam 30 km dalej).
Dalej wymiotuje, trochę mniej:shake:
Boję się o niego :(

Co u reszty? Wie ktoś? Ponoć jakieś szczenięta padły. Jakie były objawy?

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie wiem czy oprocz tej cuchnacej pelnej robakow padliny jadly cos innego:(pewnie wisialo tak dlugo az do kosci objadly i dopiero dostawaly cos swiezszego:(a jedzac surowa wieprzowine istnieje spore ryzyko zarazenia choroba [U]Aujeszkyego[/U] weterynarze nie badaja miesa ,nie sprawdzaja czy jest zarazone ta choroba poniewaz dla ludzi nie jest grozna a dla psow tak,dla kota nawet smiertelna!!!!!!a one niedosc ze jadly surowa niewiadomego pochodzenia to jeszcze zepsute to bylo a smrod taki ze odrazu bralo na wymioty,jak sobie to przypomne to az ciary przechodza!!!!a co do info czy jakis piesek odszedl za TM to nic mi nie wiadomo,:(a maluszkowi zycze szybkiego powrotu do zdrowia ,trzymam kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']ja tez nie wiem czy oprocz tej cuchnacej pelnej robakow padliny jadly cos innego:(pewnie wisialo tak dlugo az do kosci objadly i dopiero dostawaly cos swiezszego:(a jedzac surowa wieprzowine istnieje spore ryzyko zarazenia choroba [U]Aujeszkyego[/U] weterynarze nie badaja miesa ,nie sprawdzaja czy jest zarazone ta choroba poniewaz dla ludzi nie jest grozna a dla psow tak,dla kota nawet smiertelna!!!!!!a one niedosc ze jadly surowa niewiadomego pochodzenia to jeszcze zepsute to bylo a smrod taki ze odrazu bralo na wymioty,jak sobie to przypomne to az ciary przechodza!!!![B]a co do info czy jakis piesek odszedl za TM to nic mi nie wiadomo,[/B]:(a maluszkowi zycze szybkiego powrotu do zdrowia ,trzymam kciuki!!!![/quote]

To juz masz pierwszą:placz::placz::placz:
Fari nie dał rady. Jestem wstrząśnięta, a mój TZ jeszcze bardziej. Pierwszy raz widzę zeby tak ryczał. To nasza pierwsza i największa porażka, pierwszy raz nie daliśmy rady.

[SIZE=3][COLOR=black]Badajcie PSY !!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black]Proście wetów odrazu o antybiotyk!!![/COLOR][/SIZE]
:shake::shake::shake:

Boję się teraz o moje psy. Mimo że szczecione to jak Doddy zauważyła-mogą zapaść :(
Nie wiem już czy sobie wmawiam, ale mój Lord jest osowiały (?), jakiś dziwny...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...