Jump to content
Dogomania

Dzielna - odeszła za TM. Wielką nauką jej życie dla tych, którzy bez serca ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://images40.fotosik.pl/54/a588b7d8dc20e368med.jpg[/IMG]

[B][SIZE=3]Dzielna ...[/SIZE][/B]

[I]Tak naprawdę to jedna z najważniejszych adopcji dla mnie, najpiękniejsza metamorfoza. Metamorfoza nie jedynie psa, ale mojego serca. Serca, które po stracie prawie całej rodziny zrobiło się twarde, mocne aby wyrzucić ból. Nie spodziewałam się, że coś będzie w stanie jeszcze kiedyś wzruszyć, rozpłakać serce. Dzielnej to się udało ...[/I]
[I]Jej świadomość wartości życia w miejscu w którym kiedyś tak wielu psom nie chciało sie żyć, gdzie kostucha uwielbiała przebywać bo tutaj miała największe żniwo z powodu ludzkiego okrucieństwa i ignorancji.[/I]
[I]Dzielna pomogła odejść swojemu przyjacielowi ... w cieple swojego ciała i serca. Osłoniła go przed śmiercią, która była bardziej przebiegła.[/I]


[I]Wiem jak umierają ludzie, znam to z własnych przeżyć. Wiem, że w momencie najważniejszym rodziny wychodzą pozostawiając umierających członków rodzin samotnie ... jest to najpodlejszym czynem w moich oczach bo ważne jest jakimi jesteśmy ludźmi przez całe życie, ale tak naprawdę największą naszą powinnością jest wyzbycie się własnego egozimu po to aby pomóc odejść godnie, nie samotnie. Ludzie o tym zapominają, Dzielna miała serce.[/I]

[I]Dzisiaj Dzielnej już nie ma. Odeszła wczoraj ... Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Tak jak Pieczarek nie był sam, tak Dzielna odeszła w bezpiecznym uścisku. Spokojnie, łagonie, dzielnie w smaku i zapachu miłości i w wielkim szacunku za to Holly dziękuję.[/I]

[B]To w takich chwilach śmierci jest wstyd ...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']
[B][SIZE=3]Dzielna ...[/SIZE][/B]

[I]Tak naprawdę to jedna z najważniejszych adopcji dla mnie, najpiękniejsza metamorfoza. Metamorfoza nie jedynie psa, ale mojego serca. Serca, które po stracie prawie całej rodziny zrobiło się twarde, mocne aby wyrzucić ból. Nie spodziewałam się, że coś będzie w stanie jeszcze kiedyś wzruszyć, rozpłakać serce. Dzielnej to się udało ...[/I]
[I]Jej świadomość wartości życia w miejscu w którym kiedyś tak wielu psom nie chciało sie żyć, gdzie kostucha uwielbiała przebywać bo tutaj miała największe żniwo z powodu ludzkiego okrucieństwa i ignorancji.[/I]
[I]Dzielna pomogła odejść swojemu przyjacielowi ... w cieple swojego ciała i serca. Osłoniła go przed śmiercią, która była bardziej przebiegła.[/I]


[I]Wiem jak umierają ludzie, znam to z własnych przeżyć. Wiem, że w momencie najważniejszym rodziny wychodzą pozostawiając umierających członków rodzin samotnie ... jest to najpodlejszym czynem w moich oczach bo ważne jest jakimi jesteśmy ludźmi przez całe życie, ale tak naprawdę największą naszą powinnością jest wyzbycie się własnego egozimu po to aby pomóc odejść godnie, nie samotnie. Ludzie o tym zapominają, Dzielna miała serce.[/I]

[I]Dzisiaj Dzielnej już nie ma. Odeszła wczoraj ... Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Tak jak Pieczarek nie był sam, tak Dzielna odeszła w bezpiecznym uścisku. Spokojnie, łagonie, dzielnie w smaku i zapachu miłości i w wielkim szacunku za to Holly dziękuję.[/I]

[B]To w takich chwilach śmierci jest wstyd ...[/B][/quote]

O Boże.....
Holly, trzymaj się Kochana.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][SIZE=5][B]Żegnaj nasza Dzielna ......najdzielniejsza....
Zawsze będziemy pamiętać...:-(:-(:-(


[/B][/SIZE][/COLOR][INDENT]
[LIST=1]
[*][COLOR=Black][SIZE=5][B][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3881/newswieca5pl3yz3.jpg[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR]
[/LIST]


[B][COLOR=Black][SIZE=3]Holly łączymy się z tobą w wielkim smutku
i bardzo dziękujemy za troskę, miłość i szczęście
które dałaś Dzielnej w ostatnim roku życia.
[/SIZE][/COLOR][/B][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Holly..wiem jak Ci ciezko...slowami nie da sie tego opisac....strasznie Ci wspolczuje choc wiem ze tylko czas moze ukoic Twoj bol...nie znaczy to ze wyleczy ta rane..wiem po sobie ze mimo tego iz w tym roku w lipcu mina dwa lata od odejscia Gapa wciaz jest dla mnie najwazniejszym psem w zyciu i tej pustki zaden inny pies nie zapelni...
bardzo bardzo mi przykro ....jednak pamietaj ze dalas tej cudownej suni milosc, cieplo ,dom i to jest bardzo wazne ze choc ostatni jej rok zycia byl jej rajem na ziemi
trzymaj sie i wiedz ze zrobilas wielka rzecz....
nie moge w tej chwili pisac bo lzy mi leca ze wszystko sie zamazuje....tym bardziej ze czulam wchodzac dzis na dogomanie ze przeczytam cos zlego....

Link to comment
Share on other sites

[I]Można powiedzieć ,że nie miałaś
psinko szczęścia w życiu
Ale to nieprawda
Holly się Tobą zajęła.
Można powiedzieć ,że w życiu nie ma sprawiedliwości
Ale pewnego dnia słońce Ci zaświeciło
Domek Twój był wspaniały.
Można powiedzieć,że nie tak miało być
Ciałko Twoje malutkie
A ciepła w nim było bez dna.
Tylko śmierć nie pasuje do tego
Tylko żal został ,że się skończyło
Tylko to nam zostało po Tobie.
:candle::candle::candle:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

<'> <'> <'>

Śmierć nie zna chyba rachunku prawdopodobieństwa...
Gdyby było inaczej, nie zabrałaby w tym samym czasie dwóch, tak ważnych dla mnie istot...
Dzień wcześniej pożegnałem swoją Ledunię.
Oczami wyobraźni widzę, jak obie sunie biegają za TM...

Holly1, dziękując za serce okazane Dzielnej, łączę się z Tobą w bólu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Tak myślę,że tam na górze dobremu Bogu potrzebny był waleczny przyjaciel:-(Zadecydował,że Dzielna ma przyjść i odeszła od nas.
Dobry Panie Boże przyjmij Dzielną do swojego domu...
Jak powiedział poeta:
,,Przychodzi kiedyś taki dzień,
że przyjaciela żegnać trzeba...
Do Ciebie Boże prośbę ślę:
przyjm Dzielną do nieba..,,
E

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]

[LEFT] "Panie Boże, nie jestem aniołem,
dziś niewielu jest takich na świecie,
może ci, co na ziemskim padole
pokochali zwierzęta i dzieci.

Panie Boże, powiedziałeś "Proście",
rzekłeś "Proście, a będzie wam dane".
Wiesz, że wczoraj po Tęczowym Moście
szedł do Ciebie mój Pies Ukochany?

Panie Boże, poznasz go z łatwością,
miał sierść jedwabistą, cztery łapki, ogon,
proszę, o Panie, zawołaj go głośno,
bo miał w zwyczaju nie słuchać nikogo.

Panie Boże, nie proszę dla siebie,
znajdź mu jakąś osobę przyjazną,
by głodny i smutny nie był i żeby
przy kimś bezpiecznie mógł zasnąć.

Panie Boże, a gdy tak się stanie,
że i mnie zabrać stąd będzie trzeba,
pozwól, by wyszedł mi na spotkanie,
kiedy będę wędrować do nieba..."[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT](*****)
[/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][CENTER][IMG]http://images14.fotosik.pl/95/ecbf4713f2f87511.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[/LEFT]

[LEFT][CENTER][B]Żegnaj kochana, wyjątkowa, dzielna Dzielna[/B] :-( :-(.
[B]Śpij w spokoju. [/B]
[/CENTER]

[/LEFT]


[LEFT]Holly tak bardzo Cię rozumiem :-(, tak bardzo. Nie ma takich słów .....
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Czuje się jakby minął już szmat czasu od jej odejścia,a to dopiero drugi dzień, a ja jestem coraz bardziej w proszku.Ciągle tule jej książeczke,bo tyle mi zostało.I ciągle próbuje w niej zamienić daty operacji,ale jak kolwiek by nie zamienić każda z nich była najważniejsza.Stało się to jednak za szybko, niespodziewanie i nie mogę normalnie żyć.Dziękuję Wam bardzo za ciepłe słowa.Za to że przez ten tródny dla Niej rok wspieraliście nas duchowo i po każdej operacji trzymaliście za Dzielną kciuki.Tylko Ona wie jak bardzo to wszystko bolało ,a jednak nigdy nawet przez sekundę nie zapiszczała, przyjmowała to życie takie jakim było ,czasem okrutne,czsem troche łaskawsze,ale zawsze w cierpieniu i ogromnym bólu.Wiem że ostatnie miesiące dały jej trochę wytchnienia.Nabrała formy i myślałm że dopiero zaczyna normalnie żyć.Jak bardzo się myliłam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...