Jump to content
Dogomania

MagYa^^

Members
 • Posts

  4720
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Biography
  mamą :)
 • Location
  (Z)dolny śląsk
 • Occupation
  grafik

MagYa^^'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Jako, że mi Dogo świruje wiec wątpię, że będę w stanie znaleźć wszystkie bazarkowe wątki Magyi.

  Chcę tylko poinformować /bo Monika nie ma jak/, że jeżeli czegoś jeszcze nie wysłała to prosi o cierpliwość bo obecnie od ponad 2 tyg. przebywa ze swoją córeczką w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i nie ma możliwości na zalogowanie się na dogo.

 2. Wsadze sie na wątek. Mam nadzieję, że psiak jest szukany, jeśli jest grubiutki i ma ładną sierśc, to jest nadzieja! Oby! KCIUKI!!!! W sylwestra wracalismy z tz-em i córuchną przez starachocin do domu. Było ciemno-godz. po 20-stej. Jechalismy ruchliwą drogą.. Nagle na ulicy na zakręcie (koło rozlewisk Widawy-przy drodze na Kiełczówek) mały czarny psiak! Stoi i rozgląda się pomiędzy autami... Na szczęście było ślisko, więc wszyscy pomału jechali. Wjechaliśmy w jakieś osiedle, zawróciliśmy i wróciliśmy na miejsce-trwało to może z 30-40 sek. Psia nie było już.. Wjechaliśmy na łąki, obserwowaliśmy rozlewisko - nic. To trochę daleko od miejsca w ktorym zwiał chociażby [URL="http://www.dogomania.pl/threads/148465-strach-przed-ludA-mi-i-trauma-maA-y-Bruno-UCIEKA-Z-DT-WROCA-AW-POMA-A-CIE-SZUKAAE/page111"]Bruno[/URL]. Czytejąc o tym psiaku pomyślałabym, że moze był to On, ale tez nie, bo to też nie to miejsce.. Mam jednak nadzieję, że ktoś zabrał tego psiaczka z ulicy..
 3. gisellko, koniecznie! watek nowy da nowe światło na sytuację i zwoła nowe dusze.
 4. złoci ludzie z Was! Pana niech piorun strzeli albo jasny szlag!
 5. oby NIE :( nie mniej jednak Liskowi COŚ dolega.. Gisellko, a moze otworzyć chłopakom nowy wątek w "PwP"? Ten jest "zauwazalny" tylko przez nas.
 6. Gdzie Ten co nas nami czuwa? .... Nad nimi..? Gdzie? Puki co "piją" śnieg, moje bydło tak robi pomimo, że wodę ma. Giselka masz 100% racji! Ile można... drugi rok?!
 7. można by rzec .. - ograniczenia? jakie ograniczenia?! XD ZDROWIA DLA WAS DZIEWCZYNY!
 8. Tak mi przykro piesku, tak przykro... Tyle się nacierpiałeś, za dużo jak na taką małą bezbronna duszyczkę. [B][COLOR=Green] Biegaj teraz za Teczowym Mostem, po zielonych, ciepłych ogrodach.. Piękny Tygrysie.[/COLOR][/B] To nie koniec.. To dopiero początek.. Neight, dałaś mu całą siebie, pomogłaś mu żyć i wyjść na prostą. Jesteś wspaniała!!! Trzymaj się..
 9. Kochany Uciechowie!!! Zdrowia i pomyślności! Samych UDANYCH ADOPCJI! Jak najmniej bezdomności I MIŁOŚCI, MIŁOŚCI, MIŁOŚCI! Justyna.. życie zaczyna się po 40-stce! Pamiętaj :D WSIEGO NAJ!!!!! A ja się pochwalę, że moja Jagódka skończyła 28.12 9 miesięcy :>
 10. o Boże :( ... Współczuję .. Neight.. Tygrusku.. nie wiem co napisać, wiem jakie to trudne.. i boli.
 11. o jej :( ... Tygrys, Neight.. jak u Was? KCIUKI ZA WAS!!!!
 12. [quote name='giselle4']na pierwsza:)[/QUOTE] i ja! i ja! psiska co dzień jestem z Wami...
 13. Super wiadomość! Oby to byla szczesliwa i trwala adopcja! :) Brosku czy na ich miejsce masz już kogoś? ;)
×
×
 • Create New...