Jump to content
Dogomania

Dzielna - odeszła za TM. Wielką nauką jej życie dla tych, którzy bez serca ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzwoniła do mnie Holly, cała roztrzęsiona, załamana i wściekła, piszę w jej imieniu potem doda od siebie

Dzisiaj jak wiecie Dzielna miała zabieg, miała być mała ranka, skończyło się sporym cięciem i wielkim szokiem weterynarzy gdy zastali połowę gnijącej macicy ... Dlaczego połowa? O to chyba należy zapytać wcześniejszych "weterynarzy" orzechowskich. Sunia musiała straszliwie cierpieć przez wiele lat :( Teraz jest wybudzona, jutro będą wyniki badań i dobrane antybiotyki aby pozbyć sie silnego stanu zapalnego jaki ma Dzielna.

Wet stwierdził jednoznancznie ... Dzielna jest naprawdę dzielna .... za dwa trzy miesiące nie było by czego ratować .....

Holly ja wiem, że masz wiele gniewu, kochasz kudłacza i wiesz co przeszła .... ja dzisiaj jedynie mogę poczuć ulgę że jest u Ciebie bo w Orzechowcach DZISIAJ zapewne już by jej nie było .....
Strasznie mi przykro, że musicie tyle znosić i tak wiele przechodzić :(

Link to comment
Share on other sites

O matko :-( Dziewczyny trzymajcie się, teraz może być już tylko lepiej. Dzielna naprawdę zasłuzyła na swoje imię, biedna dziewczynka ależ się musiała nacierpieć... Na szczęście to już za nią... Dbasz o nią, leczysz, jesteś blisko, to dla niej ważne... Trzymam kciuki. Będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

To jest ciekawe Halciu, nie wiadomo czy nie miała jakiegoś zabiegu bez rozcinania brzuszka. Weci oglądnęli ją bardzo dokladnie i nie ma cięcia ... a macicy jest pół - sami byli zszokowani. Macica była w koszmarnym stanie a Dzielna musiała rodzić napewno. Może miała ciężki poród i jej ktoś "pomógł" .... Nie wiem, nie spekuluje najlepiej jak napisze Holly kiedy tylko odzyska trochę sił i internet.
Ja biorąc pod uwagę to co zastalyśmy tam ponad dwa lata temu, jakie były przypadki wsparcia "weterynaryjnego" jestem w stanie uwierzyć we wszystko. Dziwna to sprawa ale poczekajmy na więcej wyjaśnień.

Link to comment
Share on other sites

no więc tak

Dzielna ma się bardzo dobrze jak na tak cieżką operację, dzisiaj po zastrzyku już wraca do domu. Ropień okazal sie jałowy więc WSZYSTKO KU DOBEMU IDZIE!!!!! :D

Byo jednak jakies ciecie wiec albo miala sterylizacje, albo aborcje albo pieron wie co + jedno jest pewne, ktokolwiek to robil konowalem jest i powinno sie mu odebrac uprawnienia do konca zycia bo straszna krzywde robi!!!!!!! Dzielnia miala wiele szczescia sluchajcie .... naprawde wiele. W kazdej chwili moglo byc po niej, dobrze ze w pore Holly .... dziekuje!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki albiemu za krzepiące wiadomości.
Są błędy lekarskie, wiemy o tym, ale coś takiego :shake:.
Dzielna jest w bardzo dobrym domu, bardzo dobrze odkarmiona, zadbana i silna, więc pewnie dlatego przetrzymała to i tak dobrze zniosła zabieg i jest w dobrej kondycji jak na swój stan zdrowia.

Wielkie podziękowania dla Holly :modla: za dom jaki dała dzielnej Dzielnej.
Dzielnej życzymy zdrowia,trzymamy kciuki i zaglądamy tu w nadziei na coraz pomyślniejsze wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W końcu naprawili nam kompa.Dzielna ma się dobrze, oprucz tego że w pochwie ma kolejnego guza i na karku pojawił się malutki kaszak lub tłuszczak kiedy ten z głowy zaczął się wchłniać,nie wiem już czy wierze że ona kiedyś będzie zdrowa,za dużo tego wszystkiego,nawet najdzielniejszy organizm kiedyś zastrajkuje.na dzisiaj moge powiedzieć żeDzielna jest już na wszystko zaszczepiona i na kolejny zabieg jesteśmy umówieni we wrześniu.Wtedy będzie miała wycięte już wszystko.na razie schudła od początku 3 kg,co mnie bardzo cieszy,ale tą wagę musimy już trzymać.obecnie waży17kg i jest to dla niej optymalna waga.pozdrawiamy wszystkich:bye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...