Jump to content
Dogomania

Dzielna - odeszła za TM. Wielką nauką jej życie dla tych, którzy bez serca ...


albiemu

Recommended Posts

Holly trzymaj sie ...jak przeczytalam ze wertujesz ksiazeczke Dzielnej to lzy mi do oczu naplynely bo robilam dokladnie to samo...ogladalam ostatni wpis weta i myslalam czy na pewno zrobil wszystko zeby go ratowac ( a ze stalo sie to nad morzem wiec pojechalam do nocnej kliniki w Gdyni )i chcialam post factum pokazac leki ktore dostal mojemu wetowi ale tak naprawde co by to zmienilo?!?!pies mial chore nerki i nie bylo ratunku..ale rozumiem Cie i bardzo bardzo mocno wspieram duchowo a ksiazeczke Gapa mam do dzis...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzielna opiekę weterynaryjną miała na 6 z wielkim plusem albo i więcej...Cierpię bardzo bo cały czas utwierdzam się w przekonaniu że osoby czy psy które są tak bardzo wyjątkowe i dobre, muszą na tym świecie cierpieć w nadzieji, TYLKO dlatego albo AŻ, że gdzieś tam czeka błogosławięństwo ich uczynków i już nigdy nie zaznają żadnego bólu.MIELIŚY WYJĄTKOWEGO PSA,NA ZAWSZE POZOSTANIE W SERCACH NASZEJ RODZINY...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly1'](...)MIELIŚY WYJĄTKOWEGO PSA,NA ZAWSZE POZOSTANIE W SERCACH NASZEJ RODZINY...[/quote]

Dzielna zaś miała WYJĄTKOWYCH LUDZI, którzy powinni być wzorem dla innych...
Kto wie... może właśnie teraz opowiada o tym swoim przyjaciołom za Tęczowym Mostem...
Już widzę te wszystkie "łańcuchowe" Burki i Miśki, które tylko kiwają z zazdrością głowami... One nie miały tyle szczęścia...

Wiem, że to marne pocieszenie, ale gdybym był psem, wolałbym być kochanym i szczęśliwym przez krótką chwilę, niż nieszczęśliwym całe długie pieskie życie.
Podobno psy nie mają poczucia upływającego czasu, dlatego tak ważnym jest, aby choć w ostatniej godzinie życia, miały obok siebie kochającego człowieka...
Z tego też powodu, nie należy wahać się przed adopcją psów starych i schorowanych...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiozłem Dzielną z Kielc do Warszawy. Nasze drogi splótł los, bo tak miało być.
Spędziłem z nią kilka godzin w samochodzie i może jej niesamowita historia tak wzrusza, a może to coś jeszcze.
Nie jest to jedyna strata w moim życiu odeszły Nora i Tera. Została czwórka i ta pieprzona świadomość upływającego czasu.
Do zobaczenia Dzielna....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabat'] Wiozłem Dzielną z Kielc do Warszawy. ..[/quote]

A ja z Rzeszowa do Kielc i miałam zaszczyt ją mieć w domu razem z orzechowską Brunią. Nie zapomne jej nigdy bo była wyjątkowa......:-(:-(:-(
I trafiła do wyjątkowego domu......Dziekuję Holly...:calus:
Dzielna miała wielkie szczęście umrzeć w kochającym i oddanym jej domu.
Niestety nie każdy je ma.:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Jej legowisko wciąż stoi na swoim miejscu.Holly zrobiła tam sobie składownię swoich zabawek ale tam nie wchodzi.łzy mi lecą za każdym razem jak przeglądam jej zdjęcia, szczególnie te po ostatniej operacji , wdedy jeszcze wszyscy żyliśmy nadzieją...Długo tu nie zaglądałam,nie mogłam.Emocje jakie nam wszystkim towarzyszyły od momentu wyciągnięcia jej ze schronu, przez wszystkie operacje aż do momentu tych strasznych dla niej czterech dni- ostatnich dni jej życia w których tak bardzo cierpiała, wypaliły we mnie siłę i wiarę.Teraz wiem że czasami choć nie wiem jak bardzo byśmy się starali, to nie zawsze może się udać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holly1'](...)Teraz wiem że czasami choć nie wiem jak bardzo byśmy się starali, to nie zawsze może się udać.[/QUOTE]

Większość z nas boleśnie tego doświadczyła :shake:.
Po stokroć gorszą jednak jest świadomość zaniechania...
Zrobiliście wszystko co w Waszej mocy i Dzielna o tym wie... a łzy i tak cisną się do oczu...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...