Jump to content
Dogomania

Silver,kudłatek w Hoteliku u szafirki.10.12.15 pojechał do swojego domku.


Anula

Recommended Posts

Za bardzo nie ma co się podniecać mailami,ponieważ mam już doświadczenie tego typu,że maile piszą także dzieci i później nic z tego nie wynika albo w najlepszym układze rodzic przeprasza za dziecko.

 

Może tak być.

 

Niektórym też szkoda pieniędzy na tel. Takim bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie podaję adresu mejlowego. Rozmowa przez telefon od razu pozwala mi wyczuć ludzi i nie tracę czasu na pisanie oraz emocji z nadzieją ,że może....

 

Już niejednokrotnie się przekonałam, że gdy ktoś pisze wiadomość nigdy nic z adopcji nie wychodzi.

 

Ludzie sensowni, którym zależy na psiaku dzwonią, wypytują o wszystko, opowiadają o poprzednich pupilach.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie podaję adresu mejlowego. Rozmowa przez telefon od razu pozwala mi wyczuć ludzi i nie tracę czasu na pisanie oraz emocji z nadzieją ,że może....

Ja nie podaję swojego maila.Siłą rzeczy z OLX przychodzi do mnie zapytanie i wtedy odpowiadam.OLX jeszcze zawiadamia mnie sms,że nadeszło zapytanie.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie podaję swojego maila.Siłą rzeczy z OLX przychodzi do mnie zapytanie i wtedy odpowiadam.OLX jeszcze zawiadamia mnie sms,że nadeszło zapytanie.

 

Tak sms zawsze podnosił mi ciśnienie i dawał nadzieję, że to może TEN człowiek i TEN dom.

 

Teraz nie mam psiaka na tymczasie, bo adoptowałam drugiego na stałe.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zadzwoniła do mnie Pani w/s Silverka. Pańtwo mieszkają w bloku we Wrocławiu, nie mają dzieci. Wzięli jakis czas temu sunię z interwencji OTOZu i chcieliby drugiego psiaka. Sunia jest wycofana i mają nadzieję, że towarzystwo pomoże jej przezwyciężyć lęk. Pani znalazła Silvera na dogo, jest też zwierzolubem. Zgadza się na wizytę pa. Państwo chcieliby zobaczyć Silverka w weekend i jeżeli potwierdzi się chęć adopcji, to od razu go zabrać. Może zatem udałoby się przeprowadzić wizytę pa do weekendu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...