Jump to content
Dogomania

Silver,kudłatek w Hoteliku u szafirki.10.12.15 pojechał do swojego domku.


Anula

Recommended Posts

Jestem

Wizyta ogólnie wypadła bardzo pozytywnie.Młodzi ludzie mieszkają z adoptowaną sunią i z 2. kudłatymi kotami, nie znam się kocich rasach.

Sunia jest przesympatyczna i widać ,że bardzo związana z pańcią,a pańcia z nią . Sunia bardzo się  bała męźczyzn,ale już jest dużo lepiej i pańcia też lubi. Mają ją od miesięcy. Wyrządziła wielkie szkody, zasusiała komputer na komodzie, wskoczyła z komody na 2. metrową szafę i strąciła obrazy, zniszczyła drzwi, panele podniszczone.Ma klatkę, w której zostawała ale jeszcze mocniej wtedy szczekała na przemian z wyciem.

Pani zabiera ją często do pracy i na uczelnię.

Państwo chcą się zapoznać z Silverkiem i poznać psiaczki z sobą. Chcieliby go adoptować, bo kierują się opisem jego zachowań. Szukają psa, który zaakceptuje koty 

i stabilnego psychicznie , przy którym sunia przestanie szczekać .Wiek , wygląd obojętny, byle nie był wielki.

Zadałam pytanie co będzie,jeżeli pies którego adoptują ,niezależnie od tego czy to będzie Silver czy inny, nauczy się szczekania od Muszki i będą razem koncertować. Odpowiedź była taka ,że nie wyobrażają sobie oddania psa.

Oboje państwo są zwierzęco lubni , wiedzą z czym się wiąże  posiadanie futrzaków.

Jeżeli wizyta wypadnie pozytywnie , to Silver na pewno będzie miał dobry dom.

Teraz wszystko w łapkach Muszki i Silverka.

Chętnie odpowiem na pytania

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie,czy mają koło siebie jakąś dobrą Lecznicę,czy mówili o niej.Hania wróciła z Silverem z Lecznicy,Silver ma zapalenie ucha.Wet stwierdził,że musiało Silvera gdzieś zawiać.Nie jest to silne zapalenie ale jest.Zapewne dostał lek i lek musi być podawany.Po podaniu leku konieczna kontrola w Lecznicy.

Domek zapowiada się dobrze tylko czy zwierzaki dogadają się to już zależy od ich samych.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dogo nie chciało mnie wpuścić. Wczoraj od rana Silver trzepał głową, więc stwierdziłam, że na wszelki wypadek pojadę do weta, aby upewnić się, czy wszystko dobrze. Niestety okazało się, że Silver ma zapalenie prawego ucha (lewe jest zdrowe i czyste). Wet powiedział, że to nie jest zaraźliwe, że mogło Silvera np. przewiać. Dostał preparat douszny i antybiotyk w tabletkach, trzeba będzie mu to podawać przez ok. 2 tygodnie. Mam nadzieję, że pani Kasi nie będzie to przeszkadzać i nie zrezygnuje z Silverka. Umówiłam się z Państwem na jutro na godz. 11-12. Przyjadą z sunią, aby sprawdzić jaka będzie reakcja psiaków. Obawiam się jednak, że z reakcji może nic nie wyjść, ponieważ jeżeli sunia jest lękliwa, to w nowym miejscu i w nowym towarzystwie ludzkim i zwierzęcym nie będzie zachowywać się swobodnie. Zobaczymy natomiast jak Silver postąpi. Trzymajmy kciuki za jutro.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią Kasią i przekazałam jej sprawę z uchem Silvera. Powiedziała, że nie ma najmniejszego problemu. Natomiast przekazała mi też informację dotyczącą Muszki. Muszka dzisiaj nie chciała rano wstać ze swojego posłania i była bardzo słaba. Pojechali z nią do weta i okazało się, że próby wątrobowe wyszły złe i to znacznie, w związku z tym w poniedziałek będzie USG. Dopóki nie wiadomo co jest Muszce, nie może dojść do adopcji. Pani Kasia poprosiła o kilka dni. Umówiłam się z nią, żeby po USG w poniedzialek dała znać jaki jest wynik.

Link to comment
Share on other sites

Miałam też telefon w/s adopcji Silverka. Pani mieszka w wielkopolsce, nie miałaby problemu z przyjechaniem po psiaka. Państwo mieszkają w bloku, mają 19-miesięcznego synka. Bardzo dobrze odebrałam rozmowę z Panią. Powiedziałam, że poinformuję jak wypadła adopcja Silvera w rodzinie, która wcześniej się zgłosiła. Pani dała mi do zrozumienia, że poczeka, bo jej się nie spieszy, a Silverem jest zauroczona.

Link to comment
Share on other sites

To się dzieje. Biedna Muszka , ciekawe co się jej stało.Wczoraj była wesoła, tuliła się do pańci ,wskakiwała na kolanka.

Czy w razie czego Silver nadaje się do małych dzieci ?

No właśnie też zadaję sobie pytanie,ponieważ już raz wrócił z adopcji po dwóch dniach ze względu na dziewczynkę.

 

Ogłoszenia Silvera.

 

Od: wczoraj 
Do: 26 gru

313989585_1_94x72_4-letni-silver-maly-pi
4-letni SILVER mały piesek z dłuższą sie...
 Odśwież za darmodostępne za 13 dni
   podgląd   edycja   zakończ

Za darmo

  1
Wyróżnione do 12 gru
 
Statystyki:
  Wyświetleń: 562
 Tel: 74
 GG: 0
 Skype: 0
 Obserwuje: 2
 
 

Od: 25 lis 
Do: 25 gru

298593079_6_94x72_silverokolo-4-letnimal
Silver,około 4 letni,mały,z dłuższą sier...
 Odśwież za darmodostępne za 12 dni
   podgląd   edycja   zakończ

Za darmo

  1
Wyróżnione do 29 gru
 
Statystyki:
  Wyświetleń: 1972
 Tel: 49
 GG: 0
 Skype: 0
 Obserwuje: 3
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...