Jump to content
Dogomania

Silver,kudłatek w Hoteliku u szafirki.10.12.15 pojechał do swojego domku.


Anula

Recommended Posts

Haniu, nie wiem, co na to inne cioteczki, ale jeśli mogę coś doradzić powiedz Pani, że Silverek miał juz nieciekawy epizod tzn. ugryzł dziecko i dlatego boisz się go wydać do domu z malym dzieckiem.

 

Nie lubię takich sytuacji, jak zainteresowani sądzą, ze wszystko ok. i juz się nie mogą doczekać, a trzeba powiedzieć NIE

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja niezręczna. Ja bym nie zwalała winy na zachowanie Silverka tylko bym powiedziała ,że jeszcze inny domek się starał o psa i ten został wybrany przez opiekuna.

 

No tak, ale co jeśli Pani zobaczy, ze ogloszenia nadal są i bedzie dzwoniła i się dopytywała?

Link to comment
Share on other sites

W ocenie wizytujących nie jest to odpowiedni dom dla tego psa. Bo to jest tak, że nie dom wybiera psa, ale pies (za pośrednictwem tymczasowych opiekunów) wybiera dom odpowiedni właśnie dla niego. Dziękujemy za zainteresowanie i życzymy powodzenia.

Wiem, że to nie jest łatwe, bo sama przez takie sytuacje przechodziłam, ale nie ma innego wyjścia ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W ocenie wizytujących nie jest to odpowiedni dom dla tego psa. Bo to jest tak, że nie dom wybiera psa, ale pies (za pośrednictwem tymczasowych opiekunów) wybiera dom odpowiedni właśnie dla niego. Dziękujemy za zainteresowanie i życzymy powodzenia.

Wiem, że to nie jest łatwe, bo sama przez takie sytuacje przechodziłam, ale nie ma innego wyjścia ;)

Taka rozmowa do przyjemnych nie należy i.sama mam z tym problem, ale tak jak napisała Nutusia - reprezentujemy psa i to jego dobro powinno być najważniejsze.

Sytuacja bardzo podobna do tej z wątku Kejli - zastanawiałam się, jak powiedzieć, ze suczka nie zamieszka u rodziny, a kobieta rozłaczyła się, nim zdołałam się przywitać.

A  w rozmowie tel pani wypadła b. dobrze!

Jak dobrze, że są takie wizyty!

Poker - dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Miałam tel w sprawie Silvera. Pani jest z Jarosławia (podkarpackie). Ona i mąż są lekarzami, mają córkę w II kl. gimnazjum. Mają dom z ogrodem, 2 psy ze schroniska (jeden duży- mieszka w kojcu, drugi staruszek - 12 lat, mieszka w domu) oraz kilka kociaków podrzutków. Pani od dłuższego czasu obserwowała Silvera i po raz kolejny wróciła do jego ogłoszenia, ponieważ chcą dać dom jeszcze jednemu psiakowi. Z rozmowy wynikało, że rodzina bardzo kocha zwierzaki i zna się na opiece nad nimi. Bardzo miło nam się rozmawiało, odniosłam wrażenie, że może wreszcie ktoś sensowny stanął na drodze Silverka. Państwo są w stanie po niego przyjechać, ale nie ukrywają, że każdy fragment trasy w ich stronę byłby pomocny, ponieważ to kawał drogi. Kiedy powiedziałam o wizycie pa, Pani odpowiedziała, że oczywiście zaprasza, ale na początku listopada była u nich z wizytą osoba ze schroniska z Buska Zdroju przed adopcją Miki (tej dużej z kojca). Podała mi nr tel do niej. Powiedziałam, że przekażę wszystko osobom decyzyjnym i poinformuję ją, czy zadzwonimy do tej osoby ze schroniska, czy poprosimy o jeszcze jedną wizytę kogoś innego. Czyżby Silver miał wybierać się w "swoje" strony? :)

Link to comment
Share on other sites

Całkiem dobrze brzmi ten domek. Rodzina pewnie się liczy z tym ,że za jakiś czas będzie musiała się pożegnać z 12.letnim pieskiem.

Pozostaje trzymać kciuki.

Chyba ,ze ktoś by się znalazł bliżej nowej Soli, to wtedy można by zaproponować państwu Kejlę.

Link to comment
Share on other sites

Też jestem tego samego zdania.Może jednak ktoś się znajdzie z Dogo. Spoza Dogo nie mam za bardzo zaufania.

Były panie na wizycie spoza dogo w Koźminie i oceniły jak trzeba. Najpierw można zadzwonić do tej osoby ,a potem się zastanawiać czy jest wiarygodna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...