Jump to content
Dogomania

Silver,kudłatek w Hoteliku u szafirki.10.12.15 pojechał do swojego domku.


Anula

Recommended Posts

Rozmawiałam z Panią Kasią i przekazałam jej sprawę z uchem Silvera. Powiedziała, że nie ma najmniejszego problemu. Natomiast przekazała mi też informację dotyczącą Muszki. Muszka dzisiaj nie chciała rano wstać ze swojego posłania i była bardzo słaba. Pojechali z nią do weta i okazało się, że próby wątrobowe wyszły złe i to znacznie, w związku z tym w poniedziałek będzie USG. Dopóki nie wiadomo co jest Muszce, nie może dojść do adopcji. Pani Kasia poprosiła o kilka dni. Umówiłam się z nią, żeby po USG w poniedzialek dała znać jaki jest wynik.

Pani Kasia zadzwoniła?

Haniu jakie są koszta wizyty i leków dla Silvera?

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła p. Kasia wczoraj wieczorem. USG wykazało guzy, zgrubienia. Bedą kolejne badania suni, niewykluczone, że to rak :( Pani Kasia powiedziała, że dopóki nie będzie dokładnie wiadomo co z Muszką, to nie będzie adoptować Silvera, nawet też ze względu na jego bezpieczeństwo. Jeżeli okaże się, że to rak, to wiadomo, cała energia Państwa będzie skierowana na walkę o sunię. Nie chcą blokować adopcji Silvera, w związku z tym Silver jest znowu kawalerem do wzięcia. Jego uszko już lepiej, już daje sobie w miarę grzecznie je zakrapiać.

Link to comment
Share on other sites

Koszty leczenia Silvera to wizyta u weterynarza, podane zastrzyki, maść, żel do przemywania uszu 50 zł, antybiotyk amoksiklav 23,30. Razem 73,30. Potem wrzucę faktury.
Rodzina, która była zainteresowana Silverkiem mieszka w Koźminie Wielkopolskim. Państwo mieszkają w bloku, mają połtoraroczne dziecko. Pani pracuje na 1/2 etatu, więc Silver nie spędzałby dużo czasu sam. Rodzina jest zdecydowana na Silvera, decyzja przemyślana, mogą po niego przyjechać.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Koźmina, aby upewnić się, że nadal Silver jest tam chciany i JEST :) Poinformowałam Panią o wizycie pa i otrzymałam oczywistą zgodę. Im szybciej będzie wizyta i wypadnie dobrze, tym szybciej mogą zabrać Silvera, nawet w tygodniu. W domu nie ma innych zwierząt. Dzwoniłam do macia, ale nie odbiera.

Link to comment
Share on other sites

Macia nie odbiera. Udało mi się dodzwonic do TOZu w Krotoszynie. Dzisiaj jadą na interwencję, będą przejeżdżać przez Koźmin i mogą wstąpić, albo przeprowadzi wizytę pani, która działa w TOZie i mieszka w Koźminie. Jestem z nimi w kontakcie.

O ile wiem z macia bardzo ciężko jest się skontaktować, to graniczy z cudem.Pani z TOZu jest najpewniejsza tym bardziej,że to nie jest tak daleko od nich.Haniu dzięki za telefony i zajęłaś się wizytą.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie odbyła się wizyta pa przeprowadzona przez dziewczyny z TOZu. Panie powiedziały, że nie zostawiłyby tam psa. W domu jest bałagan, brud i smród. Wszędzie porozwalane ubrania, butelki po napojach, na środku stolu wielka popielniczka zapełniona papierochami, rozłożone łóżko z brudną pościelą, na którym siedziało dziecko. Pani chętna na pieska wygląda na wyluzowaną niebardzo rozgarniętą osobę. Uważają, że jak najbardziej nie zrobią tam krzywdy Silverowi, ale raczej nie bedzie tam regularności np. w spacerach, czy karmieniu. Pani wiedziała, że będzie miała wizytę, więc miała możliwośc jakoś się ogarnąć, a tego nie zrobiła. Podczas wizyty jej mąż był w pracy. Jedna z pań z TOZu podczas wcześniejszej rozmowy telefonicznej odniosła bardzo miłe wrażenie, co do tej osoby (tak jak ja). Na szczęście Panie dały nam możliwość wykręcenia się z sytuacji i powiedziały, że jest jeszcze inna chętna rodzina i też będzie przeprowadzona tam wizyta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...