Jump to content
Dogomania

POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!


Ayam1980

Recommended Posts

Witam. Pan Paweł jest ze mną w kontakcie. Po zdjeciach gościa widze ze nie jest zapasiony wiec w terenie sobie bedzie radził. Przyda mi się jak bedzie taka potrzeba abym przyjechał. Robić zanety zapachowe na podłożu i wysoko aby nie mogła dosiegnąć. Wszystko w jednym miejscu, w krzaczorach. Zwabia sie lisy ale i ona też wyczuje. Robić dużo plakatów, ustepniać - przeważ nie dzieciakom - one są czujne i zadzwonią. Z dorosłych zadzwoni 1/20 i modlić się o śnieg . Snieg to 80% sukcesu. NIe zwoływać się na przeczesywanie terenu, bo zadepczecie slady i wypłoszycie sunie. Musi czuc sie bezpiecznie, że nikt jej nie goni, że nikt się nią nie interesuje. 

Pan Paweł ma do mnie kontakt. Nie pytać tu mnie o nic bo nie zagladam na dogo raczej. Jestem na fb tu https://www.facebook.com/artur.wojciechowski.5492i tu https://www.facebook.com/pages/HOTEL-DLA-PS%C3%93W-JAMOR/280516008743745?ref=hl

Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze, jestem o tym przekonana...

Moja suczka, tydzień po tym jak do mnie przyjechała, też mi nawiała na spacerze - wyszła z szelek i tyle ją widziałam. Mimo, ze to środek miasta to przepadla na amen. I ona też była z tych co to do człowieka za skarby nie podejdą. Szukałam jej 3 tygodnie ale się znalazła. Na moje i jej szczeście jakimś cudem znalazła się na środku wyspy na Odrze. Czyli nie mogł się z tego miejsca oddalić. I na szczeście trafiłą na ludzi, którzy, będąc przekonani ze ją tam ktoś specjalnie wywiózł, jej pomagali i codziennie dokarmiali. Ale dopiero klatka łapka i głód zadziałały. Inaczej nikt by jej nie złapał. W takim przypadku głód jest najlepszym sprzymierzeńcem łapaczy...

 

Bardzo trzymam kciuki za Popcorn i jej opiekunów bo dokładnie pamiętam jak mi ciężo było jak szukałam Tary...

Link to comment
Share on other sites

Z opóźnieniem ale są są...
Popcorn cały czas kręci się w jednej okolicy.
W najbliższych dniach ma przyjechać Artur Jamor i będą próbowali ją "odstrzelić".
Paweł mówi, że dziś biegła wzdłuż drogi na polach.
Cały czas przebywa ok. 2 km od hoteliku.
Jedzenie zostawia, ale tam kręci się tyle psów, że małe szanse, aby to ona akurat je zjadała.

Najważniejsze, że jest w okolicy.

Link to comment
Share on other sites

Z opóźnieniem ale są są...
Popcorn cały czas kręci się w jednej okolicy.
W najbliższych dniach ma przyjechać Artur Jamor i będą próbowali ją "odstrzelić".
Paweł mówi, że dziś biegła wzdłuż drogi na polach.
Cały czas przebywa ok. 2 km od hoteliku.
Jedzenie zostawia, ale tam kręci się tyle psów, że małe szanse, aby to ona akurat je zjadała.

Najważniejsze, że jest w okolicy.

 

Dokładnie!

Cały czas trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

to tak na szybko. Widzimy Popcorn codziennie w tych samych miejscach, ludzie dzwonią informując gdzie się znajduje co jest dla nas pomocne. Zbudowałem prymitywne legowisko co nie znaczy ze tam spi . W srodę polujemy. bedziemy was o wszystkim informować.pozdrawiam . Paweł

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...