Jump to content
Dogomania

POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!


Ayam1980

Recommended Posts

Myślę, że warto wchodzić do kojca, usiąść sobie w kąciku i nie zwracać na nią uwagi. Ale być. Nie wiem - książkę sobie poczytać np. ;) :) Żeby się oswajała z obecnością człowieka. Poza tym, z pewnością Pianka będzie się wtedy tulić, zaczepiać, a Popcorn obserwować, że kontakt z człowiekiem może być fajną sprawą :)

Link to comment
Share on other sites

Popcorn pozdrawia, chyba nie trzeba pisać że jest lepiej, zdjęcia same to pokazują:) dzisiaj spacer ze smyczą super - załatwiła się i siku i kupa, nie wyrywa się, nie zastyga jak to było wcześniej, zaczyna się interesować otoczeniem, obwąchuje. Zdecydowanie w towarzystwie innych psiaków czuje się lepiej - Pianka i Zuźka nasza to idealne towarzystwo dla Popcorn.

Link to comment
Share on other sites

Widać, że lepiej :). Sunia będąc "na wolności" zobaczyła,  że tam głodno i chłodno i......lepiej u siebie :). A psie koleżanki i ich zachowanie przy człowieku, tylko to przekonanie w niej utwierdzą.

Ale, że strzeżonego Pan Bóg strzeże - dobrze, że jest na dwóch smyczach i z adresatką....;)

Link to comment
Share on other sites

Ale faaaajnie.

Popcorn stoi na 2 smyczach ,ale wcale nie są napięte,tylko swobodnie zwisają.

To najlepszy dowód,że się nie wyrywa.

Ja też myślę,że kilkudniowa ucieczka mocno jej za skórę zalazła i może już teraz będzie łatwiej ,bardziej przyjaźnie na człowieka spoglądała.

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

&nbsp;

Brawo! Naprawdę duże brawo! :)
Paweł wspominał mi dziś jeszcze, że na początku nie było mowy, aby Popcorn brała jedzenie z ręki, a teraz już podchodzi i zjada. Zaczynam myśleć, że będzie dobrze :)

&nbsp;


Hurra! Jaka nadzieja wstepuje w serce, że mądry pies wszystko zrozumiał ;)
Link to comment
Share on other sites

W załączeniu fv - odpchlenie i odrobaczenie Popcorn - 27,00 zł. Pierwsza pozycja na fv dot. Pianki (sterylka). Dzisiaj ja spacerowałam z Popcorn, jak pojawiłam się przy jej boksie nawet podeszła do kratek - ogonem nie merdała ale podeszła i obwąchała mi rękę. Potem smyczka i spacerek - na spacerze super, nie ciągnęła się, nie zastygała, smycz luźna, ogona w górze. Szła nawet tam gdzie ja chciałam (nie tylko tam gdzie chciała Popcorn), nasz synek biegał między brzózkami - Popcorn wcale nie zwracała na niego uwagi:) Jak już miała dosyć sama zaprowadziła mnie do swojego boksu. Jest dobrze!!!:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...