Jump to content
Dogomania

POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!


Ayam1980

Recommended Posts

Sprawdziłam po jej radysowskim numerze - wychodzi na to, ze do schroniska trafiła jako  szczeniak (siedziała tam prawdopodobnie początku 2013 ) - czyli być może nigdy nie miała normalnego kontaktu z człowiekiem, i wszystko, co zna - to schroniskowy kojec.

Link to comment
Share on other sites

POMOCY!!!! Wczoraj po południu Popcorn UCIEKŁA!!!! Wyrwała się prowadzącemu ją na smyczy Pawłowi i pobiegła przed siebie. Wszyscy szukali jej wczoraj do późnego wieczora i dziś przez cały dzień. Jest ktoś na wydarzeniu z okolic Skierniewic???? Proszę uprzedźcie wszystkich! Udostępniajcie!
Pies ma na sobie czerwoną obrożę i szelki, a także przypiętą smycz.
Popcorn była widziana na polach niedaleko tamtejszych zabudowań, ale kiedy Paweł tam pojechał, już jej tam nie było. Będą wystawione dwie klatki łapki z jedzeniem w środku. Miejmy nadzieję, że głód osłabi jej czujność . I da się złapać. Powiadomione jest też miejscowe schronisko, Urząd Gminy (osoba, która wyławia psy z tamtego terenu) oraz poszło ogłoszenie do miejscowego radia. Porozklejane są ogłoszenia w okolicy, a także powiadomieni okoliczni mieszkańcy. Paweł robi wszystko, co w jego mocy, aby naprawić to, co się niestety już stało.
Jeśli ktoś ją zobaczy nie łapcie jej na siłę. Tylko się wystraszy. Przyzwyczajajcie jedzeniem do danego miejsca, aby wracała.
Wiem, że cała ta sytuacja wzbudzi dużo emocji, ale proszę o ich powściągnięcie. Najważniejsze, aby Popcorn cała i zdrowa wróciła do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki odkąd tylko się dowiedziałam :( aby udało się ją złapać

Nawet nie chcę myśleć co przeżywa Paweł i Patrycja a przede wszystkim psina której świat wywrócił się do góry nogami ale głęboko w to wierzę i bardzo chcę w to wierzyć że ta historia zakończy się hepi endem

może trzeba zrobić wydarzenie na fb albo zmodyfikować to które już jest? powrzucać na grupy, wszędzie... ja teraz w pracy ale po 20 mogę pomóc z tym w domu

Link to comment
Share on other sites

Na wydarzeniu Pianki i Popcorn napisałam post.
Chyba nie ma sensu robić wydarzenia nowego - czy jest? Już sama nie wiem....

Biedna się gdzieś błąka przerażona :(
Oby wróciła tam, gdzie jej było przecież dobrze, ciepło, gdzie dostawała jeść.

Na miejscu robią, co w ich mocy. Może na łódzkim/skierniewickim wątku napiszę jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Jutro do Hoteliku z rana wyślę adresatki,zwykłe takie do kluczy aby każdemu psu do obroży przypiąć z danymi do Hotelu.Adresatka by dużo dała,gdyby sunia gdzieś wpadła na jakieś podwórko a tak to kicha.Jak ma przypiętą smycz to może o krzaki się jakieś zahaczy a także smycz może robić ślady.Jak najwięcej plakatów rozwiesić i to w pobliskich wsiach.Na FB trzeba znaleźć ludzi ze Skierniewic i wysłać im  apel o zaginięciu Popcorn,ktoś umie tak szukać aby wyłapać ich?Dobrze by było aby więcej ludzi szukało suni,w pierwszych dniach jest duża szansa aby ją namierzyć. Trzymam kciuki za złapanie suni.

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że trzeba dokładnie przeczesać okolice pola, gdzie była widziana Popcorn, a szczególnie leśne okolice, bo mogła się tam
skryć na noc. Niestety, mając smycz może być gdzieś zaplątana wokół drzewa, krzewu...i jest w pułapce...Może w akcie przerażenia
przegryć smycz i to byłoby dla niej najlepsze...ale czy tak zrobi?...Trzymam kciuki za sunię!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...