Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Super foteczki, szczęśliwego psiunia!!!

 

Ja miałam być w Katowicach pod Spodkiem, a siedzę w domu przed komputerem

A ja planowałam spać, a gapiłam się w telewizor, bo zaprosiłam koleżankę, która zadzwoniła z życzeniami i na szybko zorganizowaliśmy posiaduchę z podglądaniem jak się bawią inni. Ci pod Spodkiem tyż :)

Przed chwila odprowadziliśmy znajomą, odsikaliśmy piesa, tylko Binga, bo Mała nie chciała wyjść i usiadłam jeszcze na moment do kompa :)

 

Szczęśliwego Nowego Roku :D

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, a nawet wspaniały, jak widać :)

 

https://lh3.googleusercontent.com/-rWlIVFinJ8A/VoWI2_w8qGI/AAAAAAAAPzo/Oc8np7VCr_4/s512-Ic42/20151231_183048.jpg

 

https://lh3.googleusercontent.com/-7AeqDvt4cPo/VoWI1rRPzrI/AAAAAAAAPzc/TnLnwl188Z4/s640-Ic42/20151231_174729.jpg

 

Oby ten rok przyniósł jak najwięcej adopcji, szczęśliwych, udanych adopcji.

Wszystkim Braciom Mniejszym z całego serca życzę  kresu bezdomności

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, a nawet wspaniały, jak widać :)

 

https://lh3.googleusercontent.com/-rWlIVFinJ8A/VoWI2_w8qGI/AAAAAAAAPzo/Oc8np7VCr_4/s512-Ic42/20151231_183048.jpg

 

https://lh3.googleusercontent.com/-7AeqDvt4cPo/VoWI1rRPzrI/AAAAAAAAPzc/TnLnwl188Z4/s640-Ic42/20151231_174729.jpg

 

Oby ten rok przyniósł jak najwięcej adopcji, szczęśliwych, udanych adopcji.

Wszystkim Braciom Mniejszym z całego serca życzę  kresu bezdomności

 

Wspaniałe życzenia, przyłączam się do nich. Oby się ziściły :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Nutusia napisał:

Dobrego, spokojnego roku!

Kamień z serca, że malusia już w ciepełku. Też mam taką jedną ;)

Już w ciepełku i to w jakim :)

IMG_7221.JPG
IMG_7213.JPG
IMG_7215.JPG
Wreszcie może sobie pospać w ciepełku i bez strachu:)
IMG_7213.JPG
 
Wreszcie może sobie pospać w ciepełku i bez czuwania :)
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Wklejanie zdjęć to masakra :(

Albo wklejają się jedno pod drugim bez żadnej przerwy, albo z kilometrową odległością.

Nie wiem jak teraz będzie się robić bazarki :( :( :( Koszmar, katorżnicza praca.

Po kilkudniowej przerwie zaglądam i ...... jestem załamana :( ile czasu potrzeba mi będzie, by kolejne zmiany ogarnąć?

Mam przygotowane wszystko do bazarku, ale chyba nieprędko otworzę - na teraz nie mam pojęcia, jak stworzyć nowy bazarkowy wątek :(

Z pewnością cały dzień zajmie nadrobienie zaległości, nie ma "ulubionych", więc co? mam ganiać po wszystkich watkach ?

Niestety, mnie takie nowości zniechęcają totalnie, to strata czasu, w którym mogłabym np. sprawnie otworzyć bazar ....

Poza tym nie wierzę, ze wszystko działa bez zarzutu ... jak było poprzednio? :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Do kitu zmiany.Nie ma numerów postów. Nie ma dat postów tylko wtorek , czwartek , aja się pytam w którym tygodniu?.

Ja nie mam problemu z odnalezieniem wątków, bo zapisuję sobie na kompie w zakładkach i z głowy.

Mnie też wnerwia że nie ma dat i nr postów.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Do kitu zmiany.Nie ma numerów postów. Nie ma dat postów tylko wtorek , czwartek , aja się pytam w którym tygodniu?.

Ja nie mam problemu z odnalezieniem wątków, bo zapisuję sobie na kompie w zakładkach i z głowy.

Poker,a jak to się zapisuje w zakładkach?Ja zielona,jak tabaka w rogu,więc pytam....

Link to comment
Share on other sites

Pozwolęm sobie skopiować maila jaki Ewu dostała od Państwa, którzy adoptowali Myszusia

"Witam Pani Basiu ☺

Pisze tego maila do Pani,dlatego,ze dziś mija dokładnie rok od momentu,kiedy w naszym życiu pojawił się Myszuś....nasz fajniutki i kochany psiak...który z miejsca podbił nasze serca i bez którego już nie wyobrażamy sobie życia....Myszuś ma w sobie tyle miłości i wdzięczności,za okazane mu serce,no i przede wszystkim z zalęknionego i wystraszonego psiaka,stal się radosnym i ciekawym świata psem."
 
 

1.jpg

2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...