Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Ogromna prośba, apel ewu

o pomoc w szukaniu DT, DS dla 4-5-cio miesięcznej malutkiej Fanty znalezionej w pustostanie.

Sunia jest w tej chwili w schronisku na Dolnym Śląsku, ale za wszelką cenę trzeba  ją stamtąd zabrać.
To najsłodszy szkrab. Jak to maleństwo przetrwało samo w tym pustostanie ???
Fanta jest malutka i będzie psiakiem w typie jamnika.

Błagam o pomoc dla tej kruszynki.

 

12375130_962309857187809_337488056989272

 

12390909_962349240517204_243211522053865
 
12376254_962460047172790_777068945522965
 
941029_962460447172750_52126255930377059
 
 
Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki, czy nikt nie pochyli się nad bidulką :( ?

To maleństwo z krótka sierścią może nie przeżyć zimy w schronie :(

Może zbierzemy siły i starym zwyczajem pomożemy maleńkiej.

Wątek, zbiórka,  może ktoś zdecyduje się na BDT za karmę i weta. Czy nawet nie spróbujemy :( ??? Pozwolimy dziecku tęsknić za matką, zdziczeć, marznąć, czy nawet zamarznąć ??

Proszę, zmobilizujmy się, pomyślmy co można by dla dzieciaka zrobić. Może znowu uda się nam uratować jeszcze jedno psie życie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki, czy nikt nie pochyli się nad bidulką :( ?

To maleństwo z krótka sierścią może nie przeżyć zimy w schronie :(

Może zbierzemy siły i starym zwyczajem pomożemy maleńkiej.

Wątek, zbiórka,  może ktoś zdecyduje się na BDT za karmę i weta. Czy nawet nie spróbujemy :( ??? Pozwolimy dziecku tęsknić za matką, zdziczeć, marznąć, czy nawet zamarznąć ??

Proszę, zmobilizujmy się, pomyślmy co można by dla dzieciaka zrobić. Może znowu uda się nam uratować jeszcze jedno psie życie.

 

Elu, a mogłabyś założyć wątek, ja na początek oferuję bazarek cegiełkowy.

Tylko przydało by się znaleźć jakieś miejsce dla maleńkiej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elu, a mogłabyś założyć wątek, ja na początek oferuję bazarek cegiełkowy.

Tylko przydało by się znaleźć jakieś miejsce dla maleńkiej.

Gabrysiu oczywiście, że założę. Tylko póki maleńka jest w schronie, będzie problem ze zdjęciami. Na razie mamy tylko te i chyba dopóki nie znajdziemy DT, więcej nie będzie. Ale i to dobre na początek :)

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu oczywiście, że założę. Tylko póki maleńka jest w schronie, będzie problem ze zdjęciami. Na razie mamy tylko te i chyba dopóki nie znajdziemy DT, więcej nie będzie. Ale i to dobre na początek :)

 

Napisałam do szafirki, zgodziła się przyjąć małą, poprosiłam, by odezwała się tu na wątku.

 

Elu, cudownie że założysz maleńkiej wątek. A gdzie dokładnie maleńka przebywa (miejscowość)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, Gabi79 przywołała mnie do tej dzieciny. Klaruje się miejsce u mnie, więc mogę wziąć do siebie to maleństwo. Skoro jest na dolnym śląsku, to gdzieś w miarę niedaleko.

 

Ciocie Kochane, właśnie ewu do mnie dzwoniła. Miała dzisiaj tel. od bardzo sympatycznych ludzi z Wrocławia, wezmą sunię na tymczas. Basia załatwiła transport. 

 

Haniu, bardzo dziękujemy za gotowość i jak zawsze wielkie serce!!!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie miałam to napisać, bo i do mnie dzwoniła Basia :)

 

Państwo z Wrocławia wezmą małą na DT bez żadnej pomocy. Chcą się sprawdzić, bo chcieliby być dla małej DS. Jeśli to nie wypali, to mała pojedzie do Krakowa na DT i tu ewentualnie pomoc w karmie i koszach weta.

Wielkie dzięki kochana Gabrysiu za natychmiastowa reakcję.

Pomoc dla małej nadal jest w planie, gdyby Wrocław nie wypalił.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie miałam to napisać, bo i do mnie dzwoniła Basia :)

 

Państwo z Wrocławia wezmą małą na DT bez żadnej pomocy. Chcą się sprawdzić, bo chcieliby być dla małej DS. Jeśli to nie wypali, to mała pojedzie do Krakowa na DT i tu ewentualnie pomoc w karmie i koszach weta.

Wielkie dzięki kochana Gabrysiu za natychmiastowa reakcję.

Pomoc dla małej nadal jest w planie, gdyby Wrocław nie wypalił.

 

Faktycznie, poknociłam dwie sprawy. Państwo we Wrocławiu wezmą sunię bez pomocy, przepraszam to z emocji.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, poknociłam dwie sprawy. Państwo we Wrocławiu wezmą sunię bez pomocy, przepraszam to z emocji.

Gabryniu,to tylko dobrze o Tobie świadczy :)

Wielgachne dzięki za natychmiastowa reakcję.

Nie wykluczone, że będziemy szukać DS dla  maleńkiej, jeśli okaże się, że Wrocław nie wypali. Oczywiście byłoby i dla maleńkiej i dla nas lepiej, żeby nie było to konieczne :)

 

Jak widać, Basia nie siedzi nic nie robiąc. Szukała pomocy dla małej i znalazła :) Jak zwykle :)

A ja nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Ciągle myślałam o suni. Taka mała, dopiero u progu życia i już taka opuszczona.

Podjęłam próbę pomocy. Bardzo serdecznie dziękuję za odzew  

gif%252520serduszka.gif
Link to comment
Share on other sites

Ot i nasza Basia Kochana :)

 

Działa na wielu frontach.

Dzisiaj rano była w schronie zserdecznymi znajomymi i do domu pojechał stary piesio Nocek.
Nocek ma przynajmniej 10 lat i paskudną narośl przy ogonie.
Dziadunio wygrał los na loterii, trafił do cudownego domu.
Prosto ze schronu pognali do weta.
W domu mają jeszcze dwie starowinki. Nocek powiększy Rodzinę.
Nocuś (tak roboczo nazywała go ewu) zamieszka w domu z ogrodem i będzie bardzo szczęśliwy :)

z6.jpg

 

Niesamowita jest ta ewu. Jak i kiedy Ona to wszystko zdąży robić, to ja nie mam pojęcia ! Mi ciągle brakuje na coś czasu, choć o wieeeele mniej robię niż ewu !

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, Gabi79 przywołała mnie do tej dzieciny. Klaruje się miejsce u mnie, więc mogę wziąć do siebie to maleństwo. Skoro jest na dolnym śląsku, to gdzieś w miarę niedaleko.

Wielkie dzięki za szybki odzew :) Na razie maleństwo będzie miało BDT we Wrocławiu z możliwością DS. Zobaczymy jak się ułoży,

 

IMG_7307.JPG

 

 

Super :)

Link to comment
Share on other sites

Nocek został Rokusiem :)
 

Fotka z lecznicy

 

20151231_115503.jpg
 
i już w domku
 
received_1088952334468844.jpeg
 
Psiak ma ewidentnie uśmiech na pyszczku. Trudno się dziwić :)
 
20151231_174729.jpg
 
20151231_140629.jpg
 
Z nowym kolegą
 
20151231_155848.jpg
 
Niesamowite - dzisiaj jeszcze w schronie, a tu, także dzisiaj,  w domu pod własną choinką.
Jakby nieco sam zdumiony swoim szczęściem :)
 
20151231_183048.jpg
 
Ale chłopak ma farta :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...