Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

10 minut temu, ewu napisał:

Rifka już u siebie:)

Właśnie dostałam MMSa z królewną w roli głównej:)

Elu wyślę ci jeśli można fotki psiny do ogłoszeń za Rifkę.

gluchypies może podmieni :)

Ślij Basiu :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę :)

Mały, uroczy Idzio w typie jamnika szuka kochającego domu.
Idzio ma około 3-4 lata, jest wykastrowany i zaszczepiony p/wściekliźnie.

Idzio jest sympatycznym, radosnym, pełnym energii i miłości psiakiem.

Idzio.jpg.964a50d983fb3fb52455df50714dd9

Idzio2.jpg.130792b7246d09f01252aef289148

Idzi.jpg.b164c4ce433f4ea645ff3492ecbad09

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, gluchypies napisał:

Ale super, że i Rifka i Reszka mają domki :-) to jest nowina na miły początek dnia :-)

 

W takim razie podmieniam ogłoszenie na Idziego :) Jak będą kolejne psiaki, to wrzucajcie tutaj i będę robić ogłoszenia.

Ogromne dzięki:):)

 

Link to comment
Share on other sites

Jutro rano jadę po Reszkę. Dzisiaj byłam na wizycie u Pani , która skontaktowała się przez moją znajomą z prośbą o pomoc w adopcji małego, spokojnego psiaka , który potrzebuje pomocy. W sobotę jedziemy do schroniska wybrać szczęściarza. Piesio będzie miał uroczą Panią tylko dla siebie:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ewu na olx odezwała się osoba chętna robić ogłoszenia dla psiaków :) Poprosiłam o maila, żeby móc jej przesyłać info i zdjęcia. Zobaczymy, co odpisze :) Zawsze byłoby to więcej rąk do ogłaszania no i można wtedy na większej ilości portali ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Może Basia mi głowy nie urwie, jak Wam powiem, że po Reszkę przyjechali wczoraj jej opiekunowie i zabrali zgubę do domu !!!!!

Jak ja się cieszę !!!! To najlepsze rozwiązanie dla suni. Powrót do swojego pańciostwa !!!

Resztę powie Basia, jak wróci do domu :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, gluchypies napisał:

ewu na olx odezwała się osoba chętna robić ogłoszenia dla psiaków :) Poprosiłam o maila, żeby móc jej przesyłać info i zdjęcia. Zobaczymy, co odpisze :) Zawsze byłoby to więcej rąk do ogłaszania no i można wtedy na większej ilości portali ogłaszać.

Byłoby wspaniale:):):)

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, elik napisał:

Może Basia mi głowy nie urwie, jak Wam powiem, że po Reszkę przyjechali wczoraj jej opiekunowie i zabrali zgubę do domu !!!!!

Jak ja się cieszę !!!! To najlepsze rozwiązanie dla suni. Powrót do swojego pańciostwa !!!

Resztę powie Basia, jak wróci do domu :)

Elu gdzie mi do urywania Twojej głowy, jestem Ci bardzo wdzięczna za zamieszczenie informacji:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...