Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Gdy widzi się jak świat zmienił się dla kolejnego zwierzaczka, chce się żyć i wszystkim pomagającym inaczej, powiedzieć - mam was w nosie :)

 

Elik Kochana, dla mnie to proste, jak budowa cepa: chcę pomagać=pomagam, ale jak umiem i nie podskakując wyżej doopy i się nie sadzić tam, gdzie gleba jałowa - starać się siać tam, gdzie urośnie coś o co warto żebrać było.

Każda Istota zasługuje na nasze baczenie, ale jak baczymy, to inna sprawa .....

Ewu sama w sobie jest  dobrocią, Ewu którą cenię i podziwiam, a może nawet zazdroszczę?

Ma serce i duszę otwartą na świat, który za Jej sprawą może okazać się wybawieniem

dla kolejnego Ogonka ...

ps. mam duży nos, KINOL wręcz :( , ale i tam miejsca nie ma na "innych" :D

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

...

Ewu sama w sobie jest  dobrocią, Ewu którą cenię i podziwiam, a może nawet zazdroszczę?

Ma serce i duszę otwartą na świat, który za Jej sprawą może okazać się wybawieniem

dla kolejnego Ogonka ...

ps. mam duży nos, KINOL wręcz :( , ale i tam miejsca nie ma na "innych" :D

Myślę dokładnie tak samo :)

 

A co do nosa, to he%252520he%252520he.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


Ewu sama w sobie jest  dobrocią, Ewu którą cenię i podziwiam, a może nawet zazdroszczę?

Ma serce i duszę otwartą na świat, który za Jej sprawą może okazać się wybawieniem

dla kolejnego Ogonka ...

ps. mam duży nos, KINOL wręcz :( , ale i tam miejsca nie ma na "innych" :D

Lepiej bym tego nie ujęła:):)

Link to comment
Share on other sites

I tutaj ciebie przywiało Topi ?

Zajmij się pomaganiem psom lepiej. Nie trać tyle czasu i energii na wydumane afery.

 

Małgosiu, skorzystałam z funkcji "ignorowania" - daje mi to ogromny komfort,

bo nie zawsze nie da się nie czytać .....

Klapanie w klawiaturę dla klapania, robienie afer, szczucie ...

naprawdę nie mogę uwierzyć, że komuś się chce życie marnować na pierdoły

Nie czytałam wpisu, do którego się odniosłaś, bo po co?

Mamy miejsca, Ludzi, których chcemy wspomagać w Ich pomaganiu

i niech tak zostanie. Miłej nocki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

C.D.  Rysio
Rysio jak widać na zdjęciu w poście # 5901 ma się wspaniale i jest bardzo rozpieszczony.
Niedawno Państwo strasznie się o niego martwili i Rysio przeszedł sporo badań.
Chłopak miał zapalenie migdałków, ale dopiero kolejny wet prawidłowo to zdiagnozował.

Na szczęście wszystko minęło i Ryszard szaleje i rządzi w domu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Król Ryszard Lwie Serce :)

Ano :)

 

A szczeniaczka Szproteczkę też na pewno pamiętacie. Jest teraz u Asi na BDT, za co Jej wielgachne DZIĘKI

 

Wysypia się wreszcie maleństwo w poczuciu bezpieczeństwa. I pomyśleć, że gdyby nie Basia, to biedactwo marznęłoby teraz w boksie, o ile jeszcze by żyła :(

 

20151011_115041%252520%252528800x450%252

 

20151011_111539%252520%252528450x800%252
 
A tu Toto, który na ten kochający dom czekał dość długo w Hotelu u Leona. No i doczekał się :D
 
Toto.jpg
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z przyjemnością przekazuję Wam korespondencję od ewu, oczywiście za Jej zgodą :)

 

We czwartek pojechał do rewelacyjnego DS Alf.
 
Alf%252520%2525281%252529.jpg
 
Tu jeszcze w DT, zaraz po opuszczeniu schronu. Przebywał tam przez miesiąc.
Długo pokutował w schronie, ale dzięki pomocy dobrych Duszyczek :) udało się mu pomóc i teraz "odrabia wszelkie zaległości" w byciu rozpieszczonym kanaponem.

DS z marzeń :)

Wczoraj miałam być u Edzia ale ostatecznie wylądowałam pod czeską granicą  pomagając dowieźć szczeniaczka do DS.

 

Pozdrawiam Wszystkich, tęsknię za Wami i dziękuję, że jesteście.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z przyjemnością przekazuję Wam korespondencję od ewu, oczywiście za Jej zgodą :)

 

We czwartek pojechał do rewelacyjnego DS Alf.
 
V__DFD5.jpg
 
Tu jeszcze w DT, zaraz po opuszczeniu schronu. Przebywał tam przez miesiąc.
Długo pokutował w schronie, ale dzięki pomocy dobrych Duszyczek :) udało się mu pomóc i teraz "odrabia wszelkie zaległości" w byciu rozpieszczonym kanaponem.

DS z marzeń :)

Wczoraj miałam być u Edzia ale ostatecznie wylądowałam pod czeską granicą  pomagając dowieźć szczeniaczka do DS.

 

Pozdrawiam Wszystkich, tęsknię za Wami i dziękuję, że jesteście.

Niesamowite, jaki On podobny do Pimpusia (teraz Meksia), najmądrzejszego, przekochanego Pieska, którego uwielbiam... :)

 

Tyle cudownych Istotek jest już bezpiecznych...ale tyle ich nadal czeka na ratunek, a też stale dochodzą nowe...Pomyśleć, że wystarczyłoby zmienić prawo i je egzekwować...Jak pomyślę, o tych pasożytach w rządach, ministerstwach o tym, jak te sprawy ignorują, zrzucając na barki wrażliwych, nierzadko dziesiątki razy biedniejszych Ludzi, to miałoby się ochotę życzyć im, by w kolejnym wcieleniu zaznali losu bezdomnego stworzenia, lub tego żyjącego całe życie na łańcuchu o kościach i suchym chlebie, jak też tych służących do okrutnych doświadczeń. 

Zawsze radości, że kolejna bieda znalazła dom, towarzyszy myśl, że na jej miejscu jest już 10 innych i że w prosty sposób można by temu zapobiec.

Gdyby wszyscy ludzie, którym dobro zwierząt leży na sercu, zechcieli razem, zgodnie naciskać na rządzących pasożytów, pewnie dawno byłaby sprawa rozwiązana.

Ale zawsze znajdą się kanalie, które ubrawszy maskę miłośnika zwierząt wolą robić zamęt i miast skierować energię w tym kierunku, by ukrócić i zniwelować ZŁO, tylko go dokładają, bardziej lub mniej świadomie stając po tej drugiej stronie. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

...Jak pomyślę, o tych pasożytach w rządach, ministerstwach o tym, jak te sprawy ignorują, zrzucając na barki wrażliwych, nierzadko dziesiątki razy biedniejszych Ludzi, to miałoby się ochotę życzyć im, by w kolejnym wcieleniu zaznali losu bezdomnego stworzenia, lub tego żyjącego całe życie na łańcuchu o kościach i suchym chlebie, jak też tych służących do okrutnych doświadczeń. 

Zawsze radości, że kolejna bieda znalazła dom, towarzyszy myśl, że na jej miejscu jest już 10 innych i że w prosty sposób można by temu zapobiec.

Gdyby wszyscy ludzie, którym dobro zwierząt leży na sercu, zechcieli razem, zgodnie naciskać na rządzących pasożytów, pewnie dawno byłaby sprawa rozwiązana.

Ale zawsze znajdą się kanalie, które ubrawszy maskę miłośnika zwierząt wolą robić zamęt i miast skierować energię w tym kierunku, by ukrócić i zniwelować ZŁO, tylko go dokładają, bardziej lub mniej świadomie stając po tej drugiej stronie. 

Drołączam się do tych życzeń !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...