Jump to content
Dogomania

Topi

Members
 • Content Count

  1,770
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Topi last won the day on January 23 2017

Topi had the most liked content!

About Topi

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

14,205 profile views
 1. Ode mnie słyszałaś elik. Było to w czasie gdy znalezioną na ulicy 22.12.2015, słaniającą się na nogach Maszę upchnęłaś w hoteliku Makili (Dogomaniak Rys mówił o nim „hotelik pod różami” – bardzo mi się to podoba) Ciężko chora Masza (opisywałaś jej dolegliwości na moim wydarzeniu na FB – pamiętasz ? Przypomnij sobie. Są tam jeszcze), z ropomaciczem, czekała na pierwszą wizytę u weta do 02.01.2016 bo dopiero wtedy „Anetka” zawiozła ją na badanie. SUKA Z ROPOMACICZEM CZEKAŁA TYDZIEŃ NA WIZYTĘ U WETERYNARZA. W Krakowskim Schronisku pies otrzymałby pomoc natychmiast i spałby w pokoju szpitala a nie w zamkniętej klatce kennelowej bez dostępu do wody. Ciężko chory pies, z niedowładami kończyn i ropomaciczem, zamknięty w klatce kennelowej bez dostępu do wody !!!! Jeżeli tak pomagałaś zwierzętom przez te 40 (ponoć) lat, to ja Ci elik życzę…. żebyś podczas choroby widziała miskę z wodą (jak Masza) i nie mogła się napić.
 2. Twoich wypocin ludwa nie czytam. Za długie są i czasu mi szkoda. Jak kiedyś zaczniesz pisać zwięźlej, mądrzej i pozbędziesz się jadu to może poczytam.
 3. Gwoli wyjaśnienia dodam, że klatki kennelowe toleruję tylko podczas transportu psa i w lecznicach gdy konieczne jest czasowe unieruchomienie zwierzaka. Wszystkie inne zastosowania uważam za wygodnictwo i uleganie modzie propagowanej przez producentów klatek.
 4. Zagłosowałam ja i moja przyjaciółka. Zdobyłyśmy przewagę jednego głosu i bardzo nas to cieszy.

 5. Usiata, oszczędź wstydu sobie i koleżankom. Odpuść. Rdzę Ci to, bo jest mi Ciebie żal. Te Twoje „rewelacje”, którymi tak bezkrytycznie zachwycają się nieświadome niczego elik, ludwa, Hope2… dostarczają mi sporo przydatnej wiedzy za którą bardzo Ci dziękuję Usiata. Dziś dedykuję Ci liczbę 44 – to taka wisienka na torcie. Nie wiem kto na to wpadł, ale zarówno ”mecenas” jak i jego „mocodawczyni” wtopili okropnie. Sprawa na 100% będzie miała dalszy ciąg, bo to jest Usiata KONKRET. tak tak Usiata tak tak
 6. A AgaG ma ich pięć. Walczy o max. komfort życia całej piątki i jeszcze ma czas dla innych psiaków którym ratuje zdrowie i życie bezpośrednio i w walce na gruncie prawnym. To z kolei przysparza jej wrogów wśród jednostek zawistnych i chciwych, które z bezdomności zwierząt zrobily sobie źródło dochodu.
 7. Chyba cewnik mojej suczy założę bo od piątej stała pod drzwiami a jak wyszła to najpierw darcie pyska a później siku. WIOSNA.
×
×
 • Create New...