Jump to content
Dogomania

Topi

Members
 • Content Count

  1,770
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Topi last won the day on January 23 2017

Topi had the most liked content!

Community Reputation

924 Excellent

About Topi

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

14,437 profile views
 1. Taaaaa..., "wszystko było w porządku". To ja zapytam kiedy to było i jak długo trwało ? Ile razy w tym czasie "widziałaś naocznie" warunki bytowe tych swoich psów u Makili? A jeżeli chodzi o Pirata to którą "domową" klatkę oferowała Ci Makila ? Tą po Maksiu ? Po Maszy ? A może tą po Gryzie ?
 2. Topi

  Nie chcę pytać na wątku żeby nie prowokować naganiaczek hotelu w Węgrzcach ale chciałabym pomóc Kai. Wiesz jak mogę to zrobić ? W grę wchodzi głównie pomoc finansowa i udział w bazarkach ?  Od razu napiszę Ci, że nie ufam ewu (nie wierzę w jej możliwości "przerobowe" i jestem pewna, że "coś" się za tym, kryje)  - ale zostawmy ten temat. Jeżeli wiesz coś na temat tej suczki i uznasz, że warto mi odpowiedzieć na tę wiadomość to proszę.

  Pozdrawiam

  ewa duda

  1. Anula

   Anula

   Ja dopiero po wątku Kai zorientowałam się,że ewu umieszcza psy u Makili .Te moce przerobowe też mi siedziały w głowie ale nigdy nie było oczywiste gdzie ewu je umieszcza (pisała DT).MALWA zdradziła miejsce oficjalnie pisząc w treści,że jedzie do Makili,później edytowała to.Na temat Kai nic nie wiem,nie wiem co się z nią dzieje.Jestem wrogiem i nikt mnie nie informuje a ja nie pytam.Zaoferowałam hotelik u anecik ale nie dostałam odpowiedzi.Jest to dość niemiłe bo powinnam dostać w stylu,nie dziękuję za pomoc i nikt by nie miał obiekcji,ponieważ Kaja jest pod opieką ewu.

   Pozdrawiam Ania

  2. Topi

   Topi

   Dzięki Aniu.

   Jeżeli taka grupa ludzi uznaje Cię za "wroga" to ja Ci serdecznie gratuluję i jeszcze serdeczniej pozdrawiam.

   ewa duda

  3. Anula

   Anula

   Nio,nie wszystkim się spodobało moje oficjalne wystąpienie na wątku ,no ale trudno.Nie zmienię oceny hotelu u Makili i nie będę maczać palców w tym temacie.Pa

 3. Deklaruję 30 zł miesięcznie i ewentualne dodatkowe wpłaty na nieprzewidziane wydatki. Ale proszę, żeby sunia była intensywnie ogłaszana.
 4. Ode mnie słyszałaś elik. Było to w czasie gdy znalezioną na ulicy 22.12.2015, słaniającą się na nogach Maszę upchnęłaś w hoteliku Makili (Dogomaniak Rys mówił o nim „hotelik pod różami” – bardzo mi się to podoba) Ciężko chora Masza (opisywałaś jej dolegliwości na moim wydarzeniu na FB – pamiętasz ? Przypomnij sobie. Są tam jeszcze), z ropomaciczem, czekała na pierwszą wizytę u weta do 02.01.2016 bo dopiero wtedy „Anetka” zawiozła ją na badanie. SUKA Z ROPOMACICZEM CZEKAŁA TYDZIEŃ NA WIZYTĘ U WETERYNARZA. W Krakowskim Schronisku pies otrzymałby pomoc natychmiast i spałby w pokoju szpitala a nie w zamkniętej klatce kennelowej bez dostępu do wody. Ciężko chory pies, z niedowładami kończyn i ropomaciczem, zamknięty w klatce kennelowej bez dostępu do wody !!!! Jeżeli tak pomagałaś zwierzętom przez te 40 (ponoć) lat, to ja Ci elik życzę…. żebyś podczas choroby widziała miskę z wodą (jak Masza) i nie mogła się napić.
 5. Kłamiesz MALWA. Pani Aneta nie wygrywa "po kolei" żadnych spraw sądowych, bo jedyna sprawa sądowa to ta - jaką wytoczyła mi 2.5 roku temu za pomówienia pod jej adresem. Śmieszny wyrok w tej sprawie jest nieprawomocny. Złożyłam apelację. O prawomocnym wyroku na pewno poinformuję na Dogomanii bo tutaj wszystko się zaczęło. NATOMIAST PRAWOMOCNYM WYROKIEM za winną uznana została Dogomaniaczka gabrysia2424, która zawzięcie broniła hotelu, posuwając się do kłamstw i pomówień pod adresem Dogomaniaczki AgaG. AgaG jako społeczny inspektor Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dnia 7.02.2015 skontrolowała ten hotel i ujawniła przetrzymywanie w nim ciężko chorych psów w ciasnych klatkach kennelowych bez dostępu do wody (Maks i Masza) oraz psa w ciasnym boksie na zanieczyszczonej odchodami palecie (Gryz) (zdjęcia można zobaczyć na FB - link podała Anula w swoim pierwszym poście). W TYM MIEJSCU Anula - DZIĘKUJĘ CI ZA CZUJNOŚĆ. gabrysia2424 pomawiała AgaG, że zamykała klatki do zdjęć i że klatki w których spały psy nigdy nie były zamykane. gabrysia2424 tak zawzięcie broniła hotelu koleżanki, że zapomniała iż właścicielka sama napisała na dogo, że zamykała klatki na noc. TU PODDAJĘ POD ROZWAGĘ myślącym Dogomaniakom: by uważali na opinie o hotelu wystawiane przez koleżanki właścicielki ?
 6. Nie lansuj się tu Usiata, bo ci co Cię znają to już Cię znają. Pojawiłaś się na tym wątku nie z troski o Reksia. Pojawiłaś się na tym wątku dlatego, że u mar.gajko, już od roku, szczęśliwy żywot wiedzie Nestor. NESTOR - takie zaprzeczenie pewnej teorii… o wspaniałym hoteliku Twojej „koleżanki” z Facebooka. ****************************************************************************************************************** mar.gajko, SZACUN WIELKI za opiekę nad Reksiem i nad całą resztą Twoich kudłatych domowników. Całuski dla wszystkich, a dla Nestorka szczególne.
 7. Twoich wypocin ludwa nie czytam. Za długie są i czasu mi szkoda. Jak kiedyś zaczniesz pisać zwięźlej, mądrzej i pozbędziesz się jadu to może poczytam.
 8. Zostaw Usiata "ogładę" i "kulturę" w spokoju, bo w tym dziale Dogomanii najważniejsza jest empatia wobec zwierząt. A moja zdolność empatii jest tak wielka, że nawet Ciebie obejmuje i powoduje, że mi Ciebie Usiata żal. Bardzo żal. Martwię się o Twój stan wewnętrzny :-)
 9. Gdybyś Usiata miała odrobinę zdolności logicznego myślenia i rzeczywiście chciała widzieć Misia w nowym domu, to na Facebooku jest dużo jego zdjęć a link do nich masz w podpisie AgaG. Jest tam nawet kilka filmów z nowego domu. Ale Ty Usiata kisisz się we własnym sosie a ponieważ sos mocno sfermentowany więc w efekcie sama ze sobą prowadzisz konwersacje. O... przepraszam, czasem odpowie Ci ludwa albo jakiś inny naiwny dogomaniak, któremu jeszcze swoją "wiedzą prawniczą" nie zdążyłaś narobić kłopotu.
 10. Będą zdjęcia szczęśliwego Huzara z nowego domu ?
×
×
 • Create New...