Jump to content
Dogomania

Topi

Members
 • Content Count

  1,770
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Topi last won the day on January 23 2017

Topi had the most liked content!

About Topi

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

14,100 profile views
 1. Ode mnie słyszałaś elik. Było to w czasie gdy znalezioną na ulicy 22.12.2015, słaniającą się na nogach Maszę upchnęłaś w hoteliku Makili (Dogomaniak Rys mówił o nim „hotelik pod różami” – bardzo mi się to podoba) Ciężko chora Masza (opisywałaś jej dolegliwości na moim wydarzeniu na FB – pamiętasz ? Przypomnij sobie. Są tam jeszcze), z ropomaciczem, czekała na pierwszą wizytę u weta do 02.01.2016 bo dopiero wtedy „Anetka” zawiozła ją na badanie. SUKA Z ROPOMACICZEM CZEKAŁA TYDZIEŃ NA WIZYTĘ U WETERYNARZA. W Krakowskim Schronisku pies otrzymałby pomoc natychmiast i spałby w pokoju szpitala a nie w zamkniętej klatce kennelowej bez dostępu do wody. Ciężko chory pies, z niedowładami kończyn i ropomaciczem, zamknięty w klatce kennelowej bez dostępu do wody !!!! Jeżeli tak pomagałaś zwierzętom przez te 40 (ponoć) lat, to ja Ci elik życzę…. żebyś podczas choroby widziała miskę z wodą (jak Masza) i nie mogła się napić.
 2. Kłamiesz MALWA. Pani Aneta nie wygrywa "po kolei" żadnych spraw sądowych, bo jedyna sprawa sądowa to ta - jaką wytoczyła mi 2.5 roku temu za pomówienia pod jej adresem. Śmieszny wyrok w tej sprawie jest nieprawomocny. Złożyłam apelację. O prawomocnym wyroku na pewno poinformuję na Dogomanii bo tutaj wszystko się zaczęło. NATOMIAST PRAWOMOCNYM WYROKIEM za winną uznana została Dogomaniaczka gabrysia2424, która zawzięcie broniła hotelu, posuwając się do kłamstw i pomówień pod adresem Dogomaniaczki AgaG. AgaG jako społeczny inspektor Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dnia 7.02.2015 skontrolowała ten hotel i ujawniła przetrzymywanie w nim ciężko chorych psów w ciasnych klatkach kennelowych bez dostępu do wody (Maks i Masza) oraz psa w ciasnym boksie na zanieczyszczonej odchodami palecie (Gryz) (zdjęcia można zobaczyć na FB - link podała Anula w swoim pierwszym poście). W TYM MIEJSCU Anula - DZIĘKUJĘ CI ZA CZUJNOŚĆ. gabrysia2424 pomawiała AgaG, że zamykała klatki do zdjęć i że klatki w których spały psy nigdy nie były zamykane. gabrysia2424 tak zawzięcie broniła hotelu koleżanki, że zapomniała iż właścicielka sama napisała na dogo, że zamykała klatki na noc. TU PODDAJĘ POD ROZWAGĘ myślącym Dogomaniakom: by uważali na opinie o hotelu wystawiane przez koleżanki właścicielki ?
 3. Nie lansuj się tu Usiata, bo ci co Cię znają to już Cię znają. Pojawiłaś się na tym wątku nie z troski o Reksia. Pojawiłaś się na tym wątku dlatego, że u mar.gajko, już od roku, szczęśliwy żywot wiedzie Nestor. NESTOR - takie zaprzeczenie pewnej teorii… o wspaniałym hoteliku Twojej „koleżanki” z Facebooka. ****************************************************************************************************************** mar.gajko, SZACUN WIELKI za opiekę nad Reksiem i nad całą resztą Twoich kudłatych domowników. Całuski dla wszystkich, a dla Nestorka szczególne.
 4. Twoich wypocin ludwa nie czytam. Za długie są i czasu mi szkoda. Jak kiedyś zaczniesz pisać zwięźlej, mądrzej i pozbędziesz się jadu to może poczytam.
 5. Zostaw Usiata "ogładę" i "kulturę" w spokoju, bo w tym dziale Dogomanii najważniejsza jest empatia wobec zwierząt. A moja zdolność empatii jest tak wielka, że nawet Ciebie obejmuje i powoduje, że mi Ciebie Usiata żal. Bardzo żal. Martwię się o Twój stan wewnętrzny :-)
 6. Gdybyś Usiata miała odrobinę zdolności logicznego myślenia i rzeczywiście chciała widzieć Misia w nowym domu, to na Facebooku jest dużo jego zdjęć a link do nich masz w podpisie AgaG. Jest tam nawet kilka filmów z nowego domu. Ale Ty Usiata kisisz się we własnym sosie a ponieważ sos mocno sfermentowany więc w efekcie sama ze sobą prowadzisz konwersacje. O... przepraszam, czasem odpowie Ci ludwa albo jakiś inny naiwny dogomaniak, któremu jeszcze swoją "wiedzą prawniczą" nie zdążyłaś narobić kłopotu.
 7. Topi

  Huzio już w swoim domku!

  ..... edycja postu
 8. Gwoli wyjaśnienia dodam, że klatki kennelowe toleruję tylko podczas transportu psa i w lecznicach gdy konieczne jest czasowe unieruchomienie zwierzaka. Wszystkie inne zastosowania uważam za wygodnictwo i uleganie modzie propagowanej przez producentów klatek.
 9. No to cioteczki wywolane do odpowiedzi :-)) dawać tu szczegoly dotyczace chrzcin :-)
 10. Zagłosowałam ja i moja przyjaciółka. Zdobyłyśmy przewagę jednego głosu i bardzo nas to cieszy.

×