Jump to content
Dogomania

Topi

Members
 • Posts

  1770
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Everything posted by Topi

 1. Taaaaa..., "wszystko było w porządku". To ja zapytam kiedy to było i jak długo trwało ? Ile razy w tym czasie "widziałaś naocznie" warunki bytowe tych swoich psów u Makili? A jeżeli chodzi o Pirata to którą "domową" klatkę oferowała Ci Makila ? Tą po Maksiu ? Po Maszy ? A może tą po Gryzie ?
 2. Topi

  Nie chcę pytać na wątku żeby nie prowokować naganiaczek hotelu w Węgrzcach ale chciałabym pomóc Kai. Wiesz jak mogę to zrobić ? W grę wchodzi głównie pomoc finansowa i udział w bazarkach ?  Od razu napiszę Ci, że nie ufam ewu (nie wierzę w jej możliwości "przerobowe" i jestem pewna, że "coś" się za tym, kryje)  - ale zostawmy ten temat. Jeżeli wiesz coś na temat tej suczki i uznasz, że warto mi odpowiedzieć na tę wiadomość to proszę.

  Pozdrawiam

  ewa duda

  1. Anula

   Anula

   Ja dopiero po wątku Kai zorientowałam się,że ewu umieszcza psy u Makili .Te moce przerobowe też mi siedziały w głowie ale nigdy nie było oczywiste gdzie ewu je umieszcza (pisała DT).MALWA zdradziła miejsce oficjalnie pisząc w treści,że jedzie do Makili,później edytowała to.Na temat Kai nic nie wiem,nie wiem co się z nią dzieje.Jestem wrogiem i nikt mnie nie informuje a ja nie pytam.Zaoferowałam hotelik u anecik ale nie dostałam odpowiedzi.Jest to dość niemiłe bo powinnam dostać w stylu,nie dziękuję za pomoc i nikt by nie miał obiekcji,ponieważ Kaja jest pod opieką ewu.

   Pozdrawiam Ania

  2. Topi

   Topi

   Dzięki Aniu.

   Jeżeli taka grupa ludzi uznaje Cię za "wroga" to ja Ci serdecznie gratuluję i jeszcze serdeczniej pozdrawiam.

   ewa duda

  3. Anula

   Anula

   Nio,nie wszystkim się spodobało moje oficjalne wystąpienie na wątku ,no ale trudno.Nie zmienię oceny hotelu u Makili i nie będę maczać palców w tym temacie.Pa

 3. Deklaruję 30 zł miesięcznie i ewentualne dodatkowe wpłaty na nieprzewidziane wydatki. Ale proszę, żeby sunia była intensywnie ogłaszana.
 4. Ode mnie słyszałaś elik. Było to w czasie gdy znalezioną na ulicy 22.12.2015, słaniającą się na nogach Maszę upchnęłaś w hoteliku Makili (Dogomaniak Rys mówił o nim „hotelik pod różami” – bardzo mi się to podoba) Ciężko chora Masza (opisywałaś jej dolegliwości na moim wydarzeniu na FB – pamiętasz ? Przypomnij sobie. Są tam jeszcze), z ropomaciczem, czekała na pierwszą wizytę u weta do 02.01.2016 bo dopiero wtedy „Anetka” zawiozła ją na badanie. SUKA Z ROPOMACICZEM CZEKAŁA TYDZIEŃ NA WIZYTĘ U WETERYNARZA. W Krakowskim Schronisku pies otrzymałby pomoc natychmiast i spałby w pokoju szpitala a nie w zamkniętej klatce kennelowej bez dostępu do wody. Ciężko chory pies, z niedowładami kończyn i ropomaciczem, zamknięty w klatce kennelowej bez dostępu do wody !!!! Jeżeli tak pomagałaś zwierzętom przez te 40 (ponoć) lat, to ja Ci elik życzę…. żebyś podczas choroby widziała miskę z wodą (jak Masza) i nie mogła się napić.
 5. Kłamiesz MALWA. Pani Aneta nie wygrywa "po kolei" żadnych spraw sądowych, bo jedyna sprawa sądowa to ta - jaką wytoczyła mi 2.5 roku temu za pomówienia pod jej adresem. Śmieszny wyrok w tej sprawie jest nieprawomocny. Złożyłam apelację. O prawomocnym wyroku na pewno poinformuję na Dogomanii bo tutaj wszystko się zaczęło. NATOMIAST PRAWOMOCNYM WYROKIEM za winną uznana została Dogomaniaczka gabrysia2424, która zawzięcie broniła hotelu, posuwając się do kłamstw i pomówień pod adresem Dogomaniaczki AgaG. AgaG jako społeczny inspektor Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dnia 7.02.2015 skontrolowała ten hotel i ujawniła przetrzymywanie w nim ciężko chorych psów w ciasnych klatkach kennelowych bez dostępu do wody (Maks i Masza) oraz psa w ciasnym boksie na zanieczyszczonej odchodami palecie (Gryz) (zdjęcia można zobaczyć na FB - link podała Anula w swoim pierwszym poście). W TYM MIEJSCU Anula - DZIĘKUJĘ CI ZA CZUJNOŚĆ. gabrysia2424 pomawiała AgaG, że zamykała klatki do zdjęć i że klatki w których spały psy nigdy nie były zamykane. gabrysia2424 tak zawzięcie broniła hotelu koleżanki, że zapomniała iż właścicielka sama napisała na dogo, że zamykała klatki na noc. TU PODDAJĘ POD ROZWAGĘ myślącym Dogomaniakom: by uważali na opinie o hotelu wystawiane przez koleżanki właścicielki ?
 6. Nie lansuj się tu Usiata, bo ci co Cię znają to już Cię znają. Pojawiłaś się na tym wątku nie z troski o Reksia. Pojawiłaś się na tym wątku dlatego, że u mar.gajko, już od roku, szczęśliwy żywot wiedzie Nestor. NESTOR - takie zaprzeczenie pewnej teorii… o wspaniałym hoteliku Twojej „koleżanki” z Facebooka. ****************************************************************************************************************** mar.gajko, SZACUN WIELKI za opiekę nad Reksiem i nad całą resztą Twoich kudłatych domowników. Całuski dla wszystkich, a dla Nestorka szczególne.
 7. Twoich wypocin ludwa nie czytam. Za długie są i czasu mi szkoda. Jak kiedyś zaczniesz pisać zwięźlej, mądrzej i pozbędziesz się jadu to może poczytam.
 8. Zostaw Usiata "ogładę" i "kulturę" w spokoju, bo w tym dziale Dogomanii najważniejsza jest empatia wobec zwierząt. A moja zdolność empatii jest tak wielka, że nawet Ciebie obejmuje i powoduje, że mi Ciebie Usiata żal. Bardzo żal. Martwię się o Twój stan wewnętrzny :-)
 9. Gdybyś Usiata miała odrobinę zdolności logicznego myślenia i rzeczywiście chciała widzieć Misia w nowym domu, to na Facebooku jest dużo jego zdjęć a link do nich masz w podpisie AgaG. Jest tam nawet kilka filmów z nowego domu. Ale Ty Usiata kisisz się we własnym sosie a ponieważ sos mocno sfermentowany więc w efekcie sama ze sobą prowadzisz konwersacje. O... przepraszam, czasem odpowie Ci ludwa albo jakiś inny naiwny dogomaniak, któremu jeszcze swoją "wiedzą prawniczą" nie zdążyłaś narobić kłopotu.
 10. Będą zdjęcia szczęśliwego Huzara z nowego domu ?
 11. Gwoli wyjaśnienia dodam, że klatki kennelowe toleruję tylko podczas transportu psa i w lecznicach gdy konieczne jest czasowe unieruchomienie zwierzaka. Wszystkie inne zastosowania uważam za wygodnictwo i uleganie modzie propagowanej przez producentów klatek.
 12. Dobre rady są SUPER i na pewno się przydają bo nikt z nas nie zjadł wszystkich rozumów ale propozycje zamykania Bambosza w klatce kennelowej - nawet na chwilę - są idiotyczne. Zamknięcie w klatce psa z takim temperamentem jak Bambosz spowoduje u niego tylko frustrację. BRAWO AgaG.
 13. To Ty ewkar nie wiesz, że większość fundacji tzw. "prozwierzęcych" istnieje nie po to żeby pomagać zwierzętom ? Tych "teoretycznych" fundacji są setki i gdyby każda z nich pomogła tylko jednemu zwierzęciu miesięcznie to problemu bezdomności i cierpienia by nie było.
 14. Dzięki za przypomnienie o głosowaniu. Oddałam głos i trzymam kciuki za powodzenie.
 15. I jeszcze jedno, nie pisz, że rozwalam wątek, bo to takie persony jak Ty rozwalają dogo i wszystko dobre co się tu zaczęło kilkanaście lat temu.
 16. A czegóż to tak boi się ten BDT skoro takie dobre warunki oferuje psom ? Na dogo jest wiele hoteli i domów tymczasowych które świetnie się mają, działają jawnie i chętnie pokazują swoich podopiecznych. Dlaczego tu jest inaczej ? Czyżby miał się powtórzyć znany już pewnej grupie dociekliwych dogomaniaków scenariusz, w którym po psie ginie ślad z powodu rzekomej ochrony prywatności ? Komu wciskasz Usiata ciemnotę, że przenosicie psa bo nagle objawił mu się taki lęk przed burzami, że nie może siedzieć w hotelu i trzeba go przenieść w jakieś tajemnicze miejsce o którym nie chcecie informować ? Kłopoty z finansowaniem hotelu ? Przestało się opłacać ? Weszła w biznesik słynna „e” ? Pogrążasz Usiata siebie i ten… hotel skoro twierdzisz, że nie poradzili sobie z psem, który boi się burzy. Twoje naciągane argumenty uznałabym za śmieszne gdyby nie to, że budzą moje przerażenie. Jak długo i z kim jeszcze wejdziecie w układy by kręcić te lody kosztem psów ?
 17. Zagłosowałam ja i moja przyjaciółka. Było 20/19 ale teraz widzę, że na Vivę tezż ktoś oddał głos i jest dla nas 22/20. Sprężać się cioteczki bo taka przewaga to żadna przewaga :-)
 18. Zagłosowałam ja i moja przyjaciółka. Zdobyłyśmy przewagę jednego głosu i bardzo nas to cieszy.

 19. ewkar, pociesz mnie i napisz mi które to fundacje (tak po cichutku) bo ja już zwątpiłam czy jest jeszcze jakaś dla której zwierzęta są ważniejsze od zysku :-((
 20. Taaaa... Krakowskie TOZ potrzebuje sukcesów i splendoru... i zyskuje go u naiwnych ludzi.
 21. Zaglądałam na stronę krakvetu ale jeszcze nie moż głosować. Wrócę tam jutro.
×
×
 • Create New...