Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

   
Tak, to jest właśnie Toto :) Szczęście uśmiechnęło się do niego w momencie wyciągnięcia ze schronu przez Basię i trafienia do Anety, która stawiała bardzo wysoką poprzeczkę dla potencjalnych domków. Sama robiłam pa dla Toto i dom został uznany za ok, ale nie dla niego (inny piesek tam trafił). Toto był okropnym strachulcem, ale pod skrzydłami Anety stał się pierwszym drzyjmordą :)

Ha, ha, ha ale fajowe określenie  he%252520he%252520he.gifOgromnie się więc cieszę, że i ten szorściak się doczekał.

Link to comment
Share on other sites

Tak, cuda jednak się zdarzają :). Toto ze specjalnymi wymaganiami adopcyjnymi, albo Gacki-chamecki... Kibicowałam im od samego początku i marzyłam o wspólnej adopcji, ale moje pesymistyczne drugie ja mówiło, że szanse nikłe, a Gacki znalazły cudowny dom (z tapczanikami dla psów zamawianymi u stolarza) i za każdym razem, kiedy domek twierdzi, że to najbardziej inteligentne i wspaniałe psy, zastanawiamy się z Anetą czy to o te same psy chodzi :). Przecież Gacki to CCCP (cham chamem chama pogania) :). Toto na początku był odjechany kompletnie, Himalaje strachu, a jednak odżył i mimo specjalnych warunków (konieczny drugi pies, ogród i mnóstwo wyrozumiałości) bronił posesji Anety jak Superhero i pierwszy rwał się do szczekania :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Donoszę uprzejmie, że niejaki Edzio (nie pytajcie który to pies, bo ja już nie ogarniam) opuścił dziś schron, a potem wykąpany, nakarmiony, wygłaskany i wyspacerowany (oczywiście wszystko to Basia zrobiła) został przekazany w ręce nowej Rodzinki :)

Nasza Basia kochana   %2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dwa pieski - oczywiście, dzięki Basi - opuściły schron :). Mała, terierkowata sunia pojechała do DS, a szczeniorek-szkielecik do DT. Żeby było śmieszniej, to ludzie, którzy wyrazili chęć adopcji suni, okazali się znajomymi Basi :).

 

Jeden z nich to Edzio.

Tu jeszcze w schronie.

Ładnie wygląda bo zdjęcia były dawno robione. Długo czekał na dom. Ze schroniska zabrała go  Basia dość wychudzonego :(
Jego nowy dom to marzenie, teraz jest w psim raju, Edzio trafił jak król :)  Państwo natychmiast zajęli się zdrowiem Edzia, są w nim zakochani bez pamięci :)
 

w%252520schronie%2525201.JPG
 
Co za uśmiech :)
 
w%252520schronie%2525203.jpg
 
w%252520schronie%2525202.jpg
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 


Jeden z nich to Edzio.
Tu jeszcze w schronie.
Ładnie wygląda bo zdjęcia były dawno robione. Długo czekał na dom. Ze schroniska zabrała go  Basia dość wychudzonego :(
Jego nowy dom to marzenie, teraz jest w psim raju, Edzio trafił jak król :)  Państwo natychmiast zajęli się zdrowiem Edzia, są w nim zakochani bez pamięci :)
 


w%252520schronie%2525201.JPG
 
Co za uśmiech :)
 

[center]
w%252520schronie%2525203.jpg
 

[center]
w%252520schronie%2525202.jpg

 Elik Kochana,
o Edziu pisałam kilka dni wcześniej, więc nie ten mój post zacytowałaś :) Mała, terierkowata o której pisałam będzie nazywać się Spagetka (ze względu na figurę). Basia poszła robić wizytę pa dla niej, dzwoni do drzwi, a w drzwiach Basi znajomi :)
Link to comment
Share on other sites

Elik Kochana,
o Edziu pisałam kilka dni wcześniej, więc nie ten mój post zacytowałaś :) Mała, terierkowata o której pisałam będzie nazywać się Spagetka (ze względu na figurę). Basia poszła robić wizytę pa dla niej, dzwoni do drzwi, a w drzwiach Basi znajomi :)

Zdjęcia Edzia Basia przysłała mi wczoraj z prośbą o wklejenie, a że 2 dni byłam poza domem bez dostępu do netu więc wkleiłam te zdjęcia dopiero dzisiaj :)

Jeśli to nie to tym psiaczku pisałaś, to soreczki :) Czyli jest jeszcze jeden szczęśliwiec :)

Link to comment
Share on other sites

 

Donoszę uprzejmie, że niejaki Edzio (nie pytajcie który to pies, bo ja już nie ogarniam) opuścił dziś schron, a potem wykąpany, nakarmiony, wygłaskany i wyspacerowany (oczywiście wszystko to Basia zrobiła) został przekazany w ręce nowej Rodzinki :)

 Zdjęcia boskiego Edzia już są wklejone przez boską elik :)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Wczoraj dwa pieski - oczywiście, dzięki Basi - opuściły schron :). Mała, terierkowata sunia pojechała do DS, a szczeniorek-szkielecik do DT. Żeby było śmieszniej, to ludzie, którzy wyrazili chęć adopcji suni, okazali się znajomymi Basi :).

 
Następne zdjęcie to właśnie terierkowata (tak sądzę), a zdjęcia szczylka nie mamy jeszcze
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...