Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Myśl pozytywnie! Jak nie ten domek, to kolejny będzie jeszcze lepszy ;) O Imkę się nie martw - nie dam jej zrobić krzywdy - słowo harcerza! :)

Wiem Nutusiu ale to chyba nie kwestia domku ale tego co Imka przeszła zanim trafiła do Was.

Pokochała Was i i postanowiła nikogo więcej nie pokochać :(

Link to comment
Share on other sites

 

Wiem Nutusiu ale to chyba nie kwestia domku ale tego co Imka przeszła zanim trafiła do Was.
Pokochała Was i i postanowiła nikogo więcej nie pokochać :(


Obawiam się, że ona nie nas pokochała, tylko nasze psy... I teraz chyba trzeba jej będzie znaleźć domek z innym pieskiem, którego pokocha, bo ludzia to raczej nie, bo po co jej taka miłość?... :(
Link to comment
Share on other sites

Wszelkie traumy ludzkie/Ogonkowe są okropne, trudne do ogarnięcia ...

Serce boli

Opowiadam wszem i wobec "nie masz obowiązku kochać, ale nie krzywdź!"

I cóż? poklikam na dogo, poklikam, a nieszczęście psie nadal w potrzebie...

otoczone Waszą miłością i troską, ale nadal w potrzebie

Nie jest mi z tym łatwo

Link to comment
Share on other sites

Jadę dziś po Imkę...

I co dalej ?

A do mnie za chwilkę przyjedzie Tosia. Umówiliśmy się, że wyjdziemy z naszymi psiakami i spotkamy się z Tosia na zewnątrz. Po spacerku wszystkie razem wrócą do domu. No to teraz Bingo nie będzie miał nic do powiedzenia biedaczek :P Trzy kobitki, a on sam jeden.
Link to comment
Share on other sites

To jakiś koszmar, ta seria powrotów:(

Z dobrych wieści to byłam dzisiaj odwiedzić psiaki.

Toto jest prześliczny, biega bez najmniejszego problemu, właściwie trudno poznać,która łapka była operowana.

Niestety Toto jest nieufny w stosunku do obcych.

Anetę uwielbia  i koniecznie musi mieć psie towarzystwo.

On jest taki malutki, taki śliczny.

Toto uwielbia szczeniaki, które go już przerosły.

Bawi się z nimi, razem biegają, lubią swoje towarzystwo.

Szczylki urosły, są śliczne i nie wiem czemu pomimo tylu ogłoszeń nie ma o nie zapytań.

Filipek ( brązowy) jest nieco większy i bardziej niesforny, czarnuszki to słodkie , miłe , grzeczne psiaki.

Link to comment
Share on other sites

I co dalej ?

A do mnie za chwilkę przyjedzie Tosia. Umówiliśmy się, że wyjdziemy z naszymi psiakami i spotkamy się z Tosia na zewnątrz. Po spacerku wszystkie razem wrócą do domu. No to teraz Bingo nie będzie miał nic do powiedzenia biedaczek :P Trzy kobitki, a on sam jeden.

Elu on się z pewnością cieszy:):) Sułtan:)

Link to comment
Share on other sites

Elu on się z pewnością cieszy:):) Sułtan:)

Tak Basiu, cieszy się ze spotkania z Tosią :) Oni się nawzajem bardzo lubili i Bingo był smutny, kiedy Tosi brakło. Tosia znowu wisi na jego brodzie, a Bingo kładzie się na podłodze i pozwala targać się za kudełki :)
Gorzej a Cziką. Jest ewidentnie zazdrosna, blokuje Tosi dostęp do mnie i podgryza biduśkę.
Dzisiaj rano na chodniczku w sypialni było jeziorko :( Kto - Czika, czy Tinka ?
Tina zupełnie nie tęskni. Przynajmniej nie pokazuje tego. Wczoraj bardzo się cieszyła ze spotkania z nami. Zupełnie inaczej niż wtedy, gdy przyjechała z panią w odwiedziny. Potwierdza to, że od tamtej pory atmosfera w tamtym domu bardzo musiała się zmienić. Doszło do rozstania, ale zanim to się stało pewnie nie było zbyt spokojnie. Psy musiały nie czuć się bezpieczne :(
W sumie, dobrze, że Tosia odzyskuje poczucie bezpieczeństwa. Tylko jak to będzie - w bloku 4 psy :(
Link to comment
Share on other sites

Nasza Imcia faktycznie ma dwie twarze. Gdy ją zabierałam, widziałam tę czarną - smutną, zrozpaczoną (mój widok nie zrobił na niej żadnego wrażenia). Ale gdy wróciliśmy do domu, zobaczyliśmy tę białą - na widok naszych psów, wręcz oszalała ze szczęścia! Nie ten sam pies!!!

Link to comment
Share on other sites

Nasza Imcia faktycznie ma dwie twarze. Gdy ją zabierałam, widziałam tę czarną - smutną, zrozpaczoną (mój widok nie zrobił na niej żadnego wrażenia). Ale gdy wróciliśmy do domu, zobaczyliśmy tę białą - na widok naszych psów, wręcz oszalała ze szczęścia! Nie ten sam pies!!!

 

Nie chcę krakać, ale może to będzie powtórka z Gapci Nutusiu?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny , mam sensownie brzmiący domek dla suni , do 3 lat. Pani ma 3.dzieci,,2. w  gimnazjum i 7.letnie.Domek jednorodzinny pod Namysłowem. Sunia ma być do ok.3 lat do 40 cm w kłębie. Myślałam o Tosi , a może macie inną kandydatkę. Pani może podjechać do 100 km.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny , mam sensownie brzmiący domek dla suni , do 3 lat. Pani ma 3.dzieci,,2. gimnazjum i 7.letnie.Domek jednorodzinny pod Namysłowem. Sunia ma być do ok.3 lat do 40 cm w kłębie. Myślałam o Tosi , a może macie inną kandydatkę. Pani może podjechać do 100 km.

To może szczekulec Czika. Sunia bardzo lgnie do ludzi, chce cały czas być z człowiekiem, przekochana, tyle tylko, że szczekliwa mocno. Dla niej domek z ogródkiem to wybawienie. W bloku też mogą być problemy, że za głośna.
Tosia na razie wymaga leczenia.
Przed chwilą wróciłam z Tosią od weta. Rano po kilku coraz wolniejszych kupkach, zaczęła "robić" krwią :(
Zaraz wkleję kartę informacyjną od weta. Tosia miała robione USG brzuszka, czy przypadkiem nie ma jakiegoś ciała obcego w przewodzie pokarmowym, bo to krwawienie z odbytu jest dziwne.
Wczoraj wieczorem zrobiła normalną kupkę. Dzisiaj o 6-tej rano mąż wyprowadził Tosie i Czikę. Tosia zrobiła rzadszą kupkę niż wczoraj. Około godz. 8-mej, gdy wyprowadziliśmy wszystkie psiaki, Tosia robiła coraz rzadsze kupki, aż wreszcie wydaliła sama krew :(
Ze spacerku pojechałam do weta. Zebrałam z dywanu galaretowatą krwawą masę i zabrałam do weta, żeby sprawdził pod kątem lamblii. Wet pobrał też wymaz z odbytu do badania. Po objawach wet stwierdzi, że jest to zaburzenie trawienia o podłoży wirusowym lub bakteryjnym.
Tosia dostała antybiotyk - 2 zastrzyki o przedłużonym czasie działania. Dalsze leczenie wet ustali, gdy pozna wyniki analizy pobranych próbek.
Martwię się o nią :(
Link to comment
Share on other sites

W sprawie domku , to Czika jest  wspaniałą kandydatką. To przemiła sunia, bardzo otwarta i przyjazna.

Bardzo mnie zmartwił telefon Eli w sprawie problemów zdrowotnych Tosi.

Elik podaj mi konto na które mam zrobić zwrot za poniesiony przez Ciebie wydatek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...