Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

19 godzin temu, Poker napisał:

Jeżeli Inka nie przypadnie do gustu znajomej, to wezmę ją pod opiekę.

 

Super! Super! Super! 

Opieka Poker jest moim zdaniem gwarancją happy endu :) :) tyle już szczęśliwych wątków dzięki Poker na dogo trafiło do działu "W swoim domu" :)

Poker - ukłony, podziękowania....to za mało na to, co robisz. <3

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Gabi79 napisał:

Kolejny biedaczek czeka na cud:

0e3d0e5296909c72med.jpg

Jest w tym schronisku, w którym była Foksia.

Oboje zostali zabrani z "domu" od jakichś zbieraczy.

przecudny! Jaki jest duży?

przez cały czas byłam przygotowana na zabranie ślepcia Milo-Bertrama i gdyby nie znalazł DT, jechałby jednak do mnie ( za radą rozsądnej koleżanki miałam 2 tygodnie odczekać z decyzją), może BDT znajdzie u mnie ten biedak?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, mari23 napisał:

przecudny! Jaki jest duży?

przez cały czas byłam przygotowana na zabranie ślepcia Milo-Bertrama i gdyby nie znalazł DT, jechałby jednak do mnie ( za radą rozsądnej koleżanki miałam 2 tygodnie odczekać z decyzją), może BDT znajdzie u mnie ten biedak?

Bidunia jest raczej w typie szpica białego a więc nie jest dużym psiaczkiem.Faktycznie przecudny.Ogarnąć go i jak nic znajdzie domek.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Bidunia jest raczej w typie szpica białego a więc nie jest dużym psiaczkiem.Faktycznie przecudny.Ogarnąć go i jak nic znajdzie domek.

Jakby ktoś w stronę Wrocławia, Legnicy jechał, mogę do autostrady podjechać ( niestety dalsze trasy nie dla mnie ze względu na stan zdrowia)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

Pozwolę sobie zacytować, bo... elik na wątku Bingo napisała, że Milo ma DT :) Mocno się cieszę!

 

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Masz gorące serce, mari... :)

to są dwa powody dla których biszkoptowy szpic może mieć BDT :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Bidunia jest raczej w typie szpica białego a więc nie jest dużym psiaczkiem.Faktycznie przecudny.Ogarnąć go i jak nic znajdzie domek.

Dokładnie, śliczny, w typie szpica. Jest duże zainteresowanie miłośników rasy takimi psiaczkami. Pewnie szybko pojawiłaby się kolejka chętnych, gdyby go ogarnąć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiam o nim z Anecik. Jeżeli uzyska informacje ze schronu  , że piesio jest łagodny , to może pojechać do Anecik i wtedy będzie przebywał w mieszkaniu. Jeżeli nie jest łagodny , to musiałby przebywać w domku dla psów ,a tego bym nie chciała. Zobaczymy co się zadzieje. 

mari , mam nadzieję ,że pogodzisz się ze sprzątnięciem Ci psa sprzed nosa :)

Rozmawiałam z panią ze schronu. Piesio jest pana , który trafił do szpitala. Trzeba wyjaśnić czy ma szansę wrócić do właściciela. Czekam na info ze schronu.

Mały może jechać do Anecik. Schron go przewiezie, on bardzo kiepsko sobie radzi.

mari23 , sorki , że Ci podebrałam piesia. Mam nadzieję , że mi wybaczysz. Szkoda go wozić taki kawał a i Ty nie będziesz miała kolejnego psa. Masz i tak dużo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mari23 napisał:

przecudny! Jaki jest duży?

przez cały czas byłam przygotowana na zabranie ślepcia Milo-Bertrama i gdyby nie znalazł DT, jechałby jednak do mnie ( za radą rozsądnej koleżanki miałam 2 tygodnie odczekać z decyzją), może BDT znajdzie u mnie ten biedak?

On jest malutki, ok 6 kg.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Rozmawiam o nim z Anecik. Jeżeli uzyska informacje ze schronu  , że piesio jest łagodny , to może pojechać do Anecik i wtedy będzie przebywał w mieszkaniu. Jeżeli nie jest łagodny , to musiałby przebywać w domku dla psów ,a tego bym nie chciała. Zobaczymy co się zadzieje. 

mari , mam nadzieję ,że pogodzisz się ze sprzątnięciem Ci psa sprzed nosa :)

Rozmawiałam z panią ze schronu. Piesio jest pana , który trafił do szpitala. Trzeba wyjaśnić czy ma szansę wrócić do właściciela. Czekam na info ze schronu.

Mały może jechać do Anecik. Schron go przewiezie, on bardzo kiepsko sobie radzi.

mari23 , sorki , że Ci podebrałam piesia. Mam nadzieję , że mi wybaczysz. Szkoda go wozić taki kawał a i Ty nie będziesz miała kolejnego psa. Masz i tak dużo.

Nie wiem jak dziękować. Piesio za 5 minut ma być u anecik.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Rozmawiam o nim z Anecik. Jeżeli uzyska informacje ze schronu  , że piesio jest łagodny , to może pojechać do Anecik i wtedy będzie przebywał w mieszkaniu. Jeżeli nie jest łagodny , to musiałby przebywać w domku dla psów ,a tego bym nie chciała. Zobaczymy co się zadzieje. 

mari , mam nadzieję ,że pogodzisz się ze sprzątnięciem Ci psa sprzed nosa :)

Rozmawiałam z panią ze schronu. Piesio jest pana , który trafił do szpitala. Trzeba wyjaśnić czy ma szansę wrócić do właściciela. Czekam na info ze schronu.

Mały może jechać do Anecik. Schron go przewiezie, on bardzo kiepsko sobie radzi.

mari23 , sorki , że Ci podebrałam piesia. Mam nadzieję , że mi wybaczysz. Szkoda go wozić taki kawał a i Ty nie będziesz miała kolejnego psa. Masz i tak dużo.

ależ nie wybaczam! ;) ;)  Raczej dziękuję za takie wspaniałe rozwiązanie sytuacji tego małego biedusia! Z serca chciałam pomóc, ale do mnie daleko, koszty transportu duże, psów u mnie w domu też dużo - więc takie rozwiązanie miałoby uzasadnienie tylko w przypadku braku lepszej możliwości :) Wyjazd do Anecik to duuużo lepsza możliwość :)

1 godzinę temu, ewu napisał:

Nie wiem jak dziękować. Piesio za 5 minut ma być u anecik.

czyli już tam jest :) cudownie!

Ryczę kolejny raz...."mój" Bertram-Milo też do mnie nie przyjedzie, ma wspaniały DT w Krakowie......... więc ryczę - z radości!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

ależ nie wybaczam! ;) ;)  Raczej dziękuję za takie wspaniałe rozwiązanie sytuacji tego małego biedusia! Z serca chciałam pomóc, ale do mnie daleko, koszty transportu duże, psów u mnie w domu też dużo - więc takie rozwiązanie miałoby uzasadnienie tylko w przypadku braku lepszej możliwości :) Wyjazd do Anecik to duuużo lepsza możliwość :)

czyli już tam jest :) cudownie!

Ryczę kolejny raz...."mój" Bertram-Milo też do mnie nie przyjedzie, ma wspaniały DT w Krakowie......... więc ryczę - z radości!

Czy wspaniały to się okaże. Bardzo się z elik denerwujemy bo Pani nie żadnego doświadczenia ale mamy nadzieję że będzie się kierowac wskazówkami i sercem. Jak długo tam będzie mógł być też trudno powiedzieć. Boję się żeby nie musiał wrócić do schroniska. Tfu tfu tfu. Nie wyobrażam sobie tego ale trzeba chyba zaryzykować. Bardzo to wszystko trudne. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

Czy wspaniały to się okaże. Bardzo się z elik denerwujemy bo Pani nie żadnego doświadczenia ale mamy nadzieję że będzie się kierowac wskazówkami i sercem. Jak długo tam będzie mógł być też trudno powiedzieć. Boję się żeby nie musiał wrócić do schroniska. Tfu tfu tfu. Nie wyobrażam sobie tego ale trzeba chyba zaryzykować. Bardzo to wszystko trudne. 

Żadnego powrotu do schroniska! Mam nadzieję, że DT okaże się mimo braku doświadczenia dobrym, mądrym domkiem, zwłaszcza, że blisko elik. Gdyby ( tfu, tfu, tfu!!!) coś jednak było nie tak - znajdzie inny DT :)

Trzeba mu wątek założyć, czekam ze złożeniem prośby o pomoc do Staruszkowej Skarpety, żeby piesio miał kasę na start w nowe życie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Żadnego powrotu do schroniska! Mam nadzieję, że DT okaże się mimo braku doświadczenia dobrym, mądrym domkiem, zwłaszcza, że blisko elik. Gdyby ( tfu, tfu, tfu!!!) coś jednak było nie tak - znajdzie inny DT :)

Trzeba mu wątek założyć, czekam ze złożeniem prośby o pomoc do Staruszkowej Skarpety, żeby piesio miał kasę na start w nowe życie.

Też mamy z Basią taką nadzieję, że pomimo braku doświadczenia DT, który nie zostanie pozostawiony sam, sobie, wykaże dużo cierpliwości i wyrozumiałości dla Milo. Uprzedziłam o wszystkich konsekwencjach opieki nad psem niewidomym w starszym wieku. Panie powiedziały, że postarają się sprostać zadaniu, a jak będzie, to się okaże. Zdrowe, młode psy wracają z DS, a to stary, niepełnosprawny piesek, ale bądźmy dobrej myśli.

Założenie wątku dla Milo, to dobry pomysł, a chyba nawet jest to konieczność, bo trzeba będzie zbierać dla niego kasę na karmę i weta. Ja już teraz przy swojej gromadce (pięć psów pod moją opieką) i prowadzeniu finansów dla dziewięciu psiaków "schodzę" z dogo po północy. Boleje nad tym, ale nie jestem w stanie prowadzić jeszcze jednego psiaka :( Mogę ewentualnie w razie konieczności pomagać, prowadzić post rozliczeniowy, ale bez zbierania kasy. To tylko mogę jeszcze zrobić, no i kontakt mailowy i osobisty z DT Milo.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, ewu napisał:

Założę wątek Milo

Super Basieńko. Mogę prowadzić jego finanse. Już kiedyś tak współpracowałyśmy - Ty zbierałaś kasę, a na wątku informowałaś kto, ile i kiedy wpłacił, a ja prowadziłam post rozliczeniowy. To moja propozycja, ale oczywiście możesz prowadzić sama  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Super Basieńko. Mogę prowadzić jego finanse. Już kiedyś tak współpracowałyśmy - Ty zbierałaś kasę, a na wątku informowałaś kto, ile i kiedy wpłacił, a ja prowadziłam post rozliczeniowy. To moja propozycja, ale oczywiście możesz prowadzić sama  :)

Elu bez Ciebie w życiu nie ogarnę  finansów. Bardzo się cieszę, że to weźmiesz w swoje ręce. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...