Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

37 minut temu, Poker napisał:

co to za maluch? Ile ma lat?

Malutka sunia potrzebuje pomocy. Bidulka ma ponoć około 5 lat, waży około 6 kg. Basia nazwała ją Foksia.
Tylko tyle napisała Basia. Pewnie jak wejdzie na wątek to coś więcej o niej powie.
Widać, że maleństwo przerażone  :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2020 o 10:26, elik napisał:

Dostałam zapytanie odnośnie seniorka.

Dzień dobry, mamy kilka pytań odnośnie pieska. Czy jest nauczony czystości, załatwia się na dworze? Może chodzić po schodach (1 piętro)? Czy obowiązują wizyty adopcyjne, z czym się wiążą? Bylibyśmy zainteresowani adopcją jako dom tymczasowy z pokryciem kosztów, mieszkamy w Krakowie na Prokocimiu. Rozumiem, że dowiozą Państwo psiaka w każde miejsce, ale wiadomo że lepiej się wcześniej zapoznać :) Z góry dziękuję za udzielone informacje. Pozdrawiam Diana

Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Poker napisał:

Pytanie zadaje osoba niedoświadczona , która chyba chce pomóc psu. Ja bym napisała jakie są warunki do spełnienia, by zostać domem tymczasowym i na czym polega wizyta przed przekazaniem psa.

Odniosłam takie samo wrażenie, że to osoba, która nie była jeszcze domem tymczasowym. Poza tym chcą dać DT za zwrotem kosztów.  Może myślą, że będą dostawać jakąś kwotę miesięcznie, a ja myślę o dostarczaniu karmy i zwrocie kosztów za leczenie wykazane fakturą.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Dostałam zapytanie odnośnie seniorka.

Dzień dobry, mamy kilka pytań odnośnie pieska. Czy jest nauczony czystości, załatwia się na dworze? Może chodzić po schodach (1 piętro)? Czy obowiązują wizyty adopcyjne, z czym się wiążą? Bylibyśmy zainteresowani adopcją jako dom tymczasowy z pokryciem kosztów, mieszkamy w Krakowie na Prokocimiu. Rozumiem, że dowiozą Państwo psiaka w każde miejsce, ale wiadomo że lepiej się wcześniej zapoznać :) Z góry dziękuję za udzielone informacje. Pozdrawiam Diana

Co o tym sądzicie?

Muszę. spytać jak ze schodami . W kwestii zachowania czystości  w schronisku  jest to niemożliwe do sprawdzenia . Najwyżej. czy załatwia się na spacerze .

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Malutka sunia potrzebuje pomocy. Bidulka ma ponoć około 5 lat, waży około 6 kg. Basia nazwała ją Foksia.
Tylko tyle napisała Basia. Pewnie jak wejdzie na wątek to coś więcej o niej powie.
Widać, że maleństwo przerażone  :(

Okruszeczek malutki,sunia jest w innym schronisku  i bardzo potrzdbuje choćby dt.

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Poker napisał:

Za zwrotem kosztów czyli za karmę i weta.

Tylko może ona myśli, że dostanie kasę - "dom tymczasowy z pokryciem kosztów" a jaką będziemy mieć gwarancję, że kupi psu odpowiednią karmę? Nie znam tej osoby.
Odpiszę, że karmę dostarczymy, a zwrot należności za weta wg faktury.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Tylko może ona myśli, że dostanie kasę - "dom tymczasowy z pokryciem kosztów" a jaką będziemy mieć gwarancję, że kupi psu odpowiednią karmę? Nie znam tej osoby.
Odpiszę, że karmę dostarczymy, a zwrot należności za weta wg faktury.

Karme nawet można kupic na wskazany adres. Ta Pani niczego nie musiałaby kupować 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, ewu napisał:

Karme nawet można kupic na wskazany adres. Ta Pani niczego nie musiałaby kupować 

Taki jest zamysł Basiu, tylko, czy ta pani o tym wie. Już piszę odpowiedź.

Ale jeszcze jedno mnie zastanawia, pani pyta czy piesek załatwia się na DWORZE. Krakus zapytałby czy załatwia się na POLU :)

Link to comment
Share on other sites

Zamierzam dać taką odpowiedź:

Dobry wieczór :)
Przed przywiezieniem pieska do Państwa odbyłoby się spotkanie przed-adopcyjne. W przypadku pozytywnego wyniku spotkania piesek zostałby do Państwa przywieziony wraz z karmą, która w razie potrzeby byłaby zamawiana w sklepie internetowym z dostawą na Państwa adres. W przypadku zaistnienia potrzeby porady lekarza weterynarii, należność za wizytę byłaby przelewana na konto gab. wet. lub na podstawie faktury, na Państwa konto.  W trakcie pobytu pieska w Państwa domu mogłoby się zdarzyć, że spotka się z Państwem osoba, która była na spotkaniu przed adopcją. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przyjęciem Milo na Dom Tymczasowy, proszę o telefon na numer podany w ogłoszeniu.
Pozdrawiam
Elżbieta

 

Jeśli  są jakieś uwagi, to bardzo proszę napisać do godziny 23-ciej. Zamierzam dać dzisiaj odpowiedź.

Myślę, że dobrze byłoby jak najszybciej sprawdzić czy państwo chcą dać psiakowi DT, czy chcą sobie dorobić. Jeśli to szczera propozycja, to niechby psiak jak najszybciej opuścił schron. Dlatego chciałabym już dzisiaj dać im odpowiedź.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Dostałam od Basi smutne zdjęcie z prośbą o wklejenie na tym wątku  :(

752082140_malekasunia.jpg.b4c485b547afbe7b863cb3009793be3b.jpg

Śliczna malizna :(

 

39 minut temu, ewu napisał:

Okruszeczek malutki,sunia jest w innym schronisku  i bardzo potrzebuje choćby dt.

delikatna kruszynka, biedactwo. Gdyby to nie było tak daleko - dałabym jej BDT już dzisiaj

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

czekam z nadzieją, że los biedaka się odmieni...bardzo mi na sercu leży...

 

Ja też bardzo chcę, aby Milo opuścił schron, choćby do DT.

Panie przeszły przez pierwsze sito - Basia. Ma jeszcze być rozmowa ze schronem i jeśli nadal będą chciały dać Milo DT, umówię się na wizytę PA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, ewu napisał:

Okruszeczek malutki,sunia jest w innym schronisku  i bardzo potrzdbuje choćby dt.

 

22 godziny temu, mari23 napisał:

 

delikatna kruszynka, biedactwo. Gdyby to nie było tak daleko - dałabym jej BDT już dzisiaj

 

Nie da został zorganizować jakiegoś transportu? 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...