Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 20.12.2020 o 12:32, Anula napisał:

Jeżeli wet zaleci odpowiednie leczenie to nie widzę problemu aby był adoptowany wraz z lekami i zaleceniami.Może nawet będzie pani gotować Milo a więc na pewno wątroba podreperuje się.Obawiam się,że jeżeli będzie się zwlekać z adopcją to pani sobie znajdzie inną bidę bo jest ich sporo.

Ja mam wizyty u kardiologa umawiane początkowo co 1-2 mies, potem co 3, a po uregulowaniu stanu, jesli jest stabilny, co 6 mies. Ostatnio za wizytę tylko z echo i podstawowym Cardisure zapłaciłam 380 zł. Za kazdym razem jest badanie powtarzane. Myslę, że to za duże obciażenie dla starszej emerytki. Chyba, że umiescic tam psa na zasadzie DT i stowarzyszenie pokrywałoby koszty faktur.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Jaaga napisał:

Chyba, że umiescic tam psa na zasadzie DT i stowarzyszenie pokrywałoby koszty faktur.

Też nie wchodzi w rachubę, ponieważ pani nie jest zmotoryzowana, a w Kluczach nie ma gabinetu wyposażonego w aparat do USG. Do pani pojedzie inny śleputwek  z tym, że na razie nic poważnego mu nie dolega, a Milo będzie miał DS w Krakowie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Poker napisał:

To bardzo drogo . Chyba ,że lek jest na kilka miesięcy.

Raczej na dzień dzisiejszy niestety normalny koszt wizyty z echo serca i leku na miesiąc w przychodni wyspecjalizowanej w kardiologii. Plus opakowanie kapsułek z kwasami tłuszczowymi ;)

14 godzin temu, elik napisał:

Do pani pojedzie inny śleputwek  z tym, że na razie nic poważnego mu nie dolega, a Milo będzie miał DS w Krakowie.

Elu, super wiadomosć. Najwazniejsze, że jakis biedulek znajdzie tam dom.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Poker napisał:

Na Uniwersytecie Przyrodniczym jest wydział weterynarii , a na nim pracownia USG i tam przyjmują kardiolodzy. Wydają zalecenia, a leki kupuje się u swojego weta czy gdziekolwiek.

To może z tego powodu jest niższa opłata, że działają w nieco innych warunkach ekonomicznych niż weterynarz przyjmujący w prywatnym gabinecie. A może jest jeszcze jakaś inna przyczyna  :)

Link to comment
Share on other sites

Na konto kochanych seniorów wpłynęły poniższe kwoty:

  •     180,00 zł  od teresaa118   I-III.2021  -  21.12.
  •      50,00 zł  od  Anna G-R  XII + dodatek  :)  -  21.12.
  •     102,00 zł  od Poker  z bazarku  -  21.12.
         50,00 zł  od  Figunia   świąteczny dodatek  :)  -  22.12.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję

978329574_dzikuj1.jpg.4fd04a11aef17adf218383c0318c6090.jpg      41230473_kwiatki15.jpeg.ca1f52fe60d7a275bc28a6fbcc1486d6.jpeg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

To może z tego powodu jest niższa opłata, że działają w nieco innych warunkach ekonomicznych niż weterynarz przyjmujący w prywatnym gabinecie. A może jest jeszcze jakaś inna przyczyna  :)

Być może pacjenci korzystając z takich wizyt jednocześnie dają możliwość zdobywania doświadczenia praktycznego. Sama dużą część dzieciństwa spędziłam we wrocławskich klinikach Akademii Medycznej i wielu studentów na moim przykładzie zdobywało wiedzę :) pamiętam ich do dziś i czuję się "zasłużona dla służby zdrowia" ;) ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Na konto kochanych seniorów wpłynęły poniższe kwoty:

  •     180,00 zł  od teresaa118   I-III.2021  -  21.12.
  •      50,00 zł  od  Anna G-R  XII + dodatek  :)  -  21.12.
  •     102,00 zł  od Poker  z bazarku  -  21.12.
         50,00 zł  od  Figunia   świąteczny dodatek  :)  -  22.12.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję

978329574_dzikuj1.jpg.4fd04a11aef17adf218383c0318c6090.jpg      41230473_kwiatki15.jpeg.ca1f52fe60d7a275bc28a6fbcc1486d6.jpeg

Tak to jest, jak się finanse robi po północy  :)  Powyższy wpis miałam zrobić na wątku Saruni i Arusia, a zrobiłam go tu, na wątku maleństw.  Za chwilę chciałam zrobić na wątku seniorów kolejny wpis, tym, razem o wydatkach i byłam mocno zdziwiona, że postu o wpływach nie ma. Zrobiłam jeszcze raz, a gdy napisałam post o wydatkach, na serwerze dogo. jak zwykle o tej porze, coś majstrowali (pewnie nowe reklamy zamieszczali) i niestety nic z tego co napisałam nie zapisało się na wątku. 
Przepraszam za zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2020 o 23:56, elik napisał:

Dunaj przesyła pozdrowienia świąteczne  :)

IMG-20201225-WA0001.jpg.69d0b061a1bb4696c332825fd2c1c513.jpg

IMG-20201225-WA0002.jpg.81c6a69a2bef5abd44f3b0e16e4753e9.jpg

Jaki on cudny!!! Aż by się chciało ten pycholek ucałować :)Napatrzeć się nie mogę :)

Dobrych dni, dobrych ludzi, dobrych domków dla piesów, dobrego zdrowia, dobrego nastroju - wszystkiego, co dobre na ten Nowy 2021 Rok Wam z serca życzę!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...