Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dziękuję Wam kochane.

Aneta strasznie to przeżywa, Megi była u Niej od 2013 roku, bardzo się zżyły, Megi była też ukochanym pupilem Mamy Anety.

Obie są zrozpaczone.

Ja ryczę od rana a przecież nie byłam blisko Meguni, nie byłam na codzień ale w moim sercu zawsze była i będzie moim psem, moją Megi:(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam kochane.

Aneta strasznie to przeżywa, Megi była u Niej od 2013 roku, bardzo się zżyły, Megi była też ukochanym pupilem Mamy Anety.

Obie są zrozpaczone.

Ja ryczę od rana a przecież nie byłam blisko Meguni, nie byłam na codzień ale w moim sercu zawsze była i będzie moim psem, moją Megi:(

Basiu, Megi na zawsze zostanie w Twoim sercu i w pamięci.....Przytulam...
 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że tak na watku Twoim ewu ale mam problem i nie wiem jak sobie poradzić:

otóż dostałam wezwa nie ze Straży Miejskiej w sprawie "uporczyweg"o szczekania mojego psa :(.
Nie bardzo wiem co będzie dalej..bo że komuś przeszkadza mój stary pies to co mam z nim zrobić,
do pory nikt nie zgłaszał żadnych uwag, owszem mój pies ma tubalny głos bo jest duży ale nie wyje i nie szczeka godzinami, a normalne jest przecież że pies zaszczeka jak coś się dzieje za drzwiami, ale jakiś czas temu wprowadzili sie nowi sąsiedzi i jak widać pies im przeszkadza :(.
może pomoże behawiorysta, trener ?
macie jakie pomysły, porady ?

Link to comment
Share on other sites

Ewu, jeszcze raz bardzo mocno Cię przytulam, zrobiłaś dla Megi same cudowne rzeczy, zmieniłaś jej życie wspólnie z Makilą.

To najważniejsze. Nieoczekiwane rzeczy ze zwierzakami (tak, jak i z ludźmi) niestety są czasem nie do uniknięcia - nikt nie jest jasnowidzem, choć to zawsze taki straszny szok. 

Trzymaj się ewu, trzymaj się makila. Megi Was kocha cały czas - tam gdzie teraz jest. 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że tak na watku Twoim ewu ale mam problem i nie wiem jak sobie poradzić:

otóż dostałam wezwa nie ze Straży Miejskiej w sprawie "uporczyweg"o szczekania mojego psa :(.
Nie bardzo wiem co będzie dalej..bo że komuś przeszkadza mój stary pies to co mam z nim zrobić,
do pory nikt nie zgłaszał żadnych uwag, owszem mój pies ma tubalny głos bo jest duży ale nie wyje i nie szczeka godzinami, a normalne jest przecież że pies zaszczeka jak coś się dzieje za drzwiami, ale jakiś czas temu wprowadzili sie nowi sąsiedzi i jak widać pies im przeszkadza :(.
może pomoże behawiorysta, trener ?
macie jakie pomysły, porady ?

 

A może na początek spróbuj na spokojnie wytłumaczyć SM, że pies nie szczeka uporczywie, a tylko czasami. A jeśli sąsiedzi uważają, że jest inaczej - niech to udowodnią. W naszym pięknym kraju wciąż panuje zasada, że winy komuś trzeba dowieść. Bzdurne zgłoszenia niestety każdy może robić, a SM niestety musi jakoś zareagować. A Ty nie myśl bidulko o behawiorstach czy trenerach, i nie bierz od razu na siebie winy, bo strzelasz sobie w stopę w ten sposób (za chwilę może im przeszkadzać, że głośno chodzisz klatką schodową) tylko zaprzecz z całą stanowczością tym insynuacjom! I niech Ci udowodnią, że jest inaczej. 

Link to comment
Share on other sites

Nie znałam Megi [*] ale bardzo współczuję z powodu jej śmierci. Ale najważniejsze, że sunia spędziła ostatni okres swojego życia w poczuciu bezpieczeństwa, wśród kochających ludzi.

 

Zrobiłam taki plakacik dla szczeniaków (dla Olafa zrobię osobny). Dajcie znać czy Wam odpowiada, wszelkie uwagi postaram się uwzględnić :)

Oczywiście to jest taka wersja "podglądowa", w pdf będzie normalnej wielkości :)

 

plakat_szczeniaczki.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam dla szczeniaków karmę, jak dojdzie to wstawię fakturę

 

 

Gratulacje! Kupiłeś przez Kup Teraz

 

Nazwa sa-ico.pngROYAL CANIN Medium Junior 15kg+3kg +10xGRATISY(numer 4946946407) Cena kup teraz 169,90 zł za sztukę Liczba kupionych sztuk 1 Kwota za kupione przedmioty 169,90 zł Koszt przesyłki pokrywa Sprzedający Opcje dostawy
 Przesyłka kurierska
 Przesyłka kurierska pobraniowa
 Odbiór osobisty: 0,00 zł
 Odbiór osobisty po przedpłacie: 0,00 zł
 Odbiór w punkcie po przedpłacie: 0,00 zł
Formy płatności Zwykły przelew (płatność z góry), Płatność przy odbiorze, payu-logo-trans.png PayU,
 

 

Link to comment
Share on other sites

Ewciu dziękuję :)

Czika  została raz odrobaczona( wczoraj kupiłam 2 tabletki i kropelki do zakropienia p.pchłom).

Za dwa tygodnie Ania poda drugą tabletkę.

Teraz idziemy na spacer, potem wykąpię Czikę i dam obiadek.

Kurczak w rosołku z warzywami i makaronem:)

Czika ma cudne usposobienie, jest grzeczna i bardzo przyjazna.

Link to comment
Share on other sites

Spieszę donieść, że Czika została dzisiaj zabrana przez ewu!!! Narazie do niej, a pojutrze rusza do elik:-) Bardzo się cieszę, bo sunia tak długo czekała...

Co za szczęśliwa wiadomość! :) Czikunia pewnie też przeszczęśliwa, co? Grzeczne kochane maleństwo...

ewu, cudowna kobieto :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie doczytałam,ze Megi za TM [*] Tak bardzo mi przykro...Troche tego za dużo,Toto i teraz Megi :(

 

ewu,muszę tu napisać,bo wysłać pw nie mogę,a na maila nie ma odpowiedzi.Czy ten skrobak z mojego bazarku dotarł?To ważne!

O matko kochana zapomniałam na śmierć potwierdzić.

Bogusik kochana wybacz starej sklerotyczce:)

Skrobak dotarł i już został wręczony mojej córce w prezencie .

Wczorajszy dzień był potworny, Megi i Toto...:(

Jakieś podłe fatum:(

Link to comment
Share on other sites

O matko kochana zapomniałam na śmierć potwierdzić.

Bogusik kochana wybacz starej sklerotyczce:)

Skrobak dotarł i już został wręczony mojej córce w prezencie .

Wczorajszy dzień był potworny, Megi i Toto... :(

Jakieś podłe fatum:(

Nic się nie stało,dziękuję za potwierdzenie :)

Wczorajszy dzień był  naprawdę koszmarny....:(

Dobrze,że Czikunia już bezpieczna i zaopiekowana!

Link to comment
Share on other sites

Spieszę donieść, że Czika została dzisiaj zabrana przez ewu!!! Narazie do niej, a pojutrze rusza do elik:-) Bardzo się cieszę, bo sunia tak długo czekała...

Ja też się bardzo cieszę :) Ogromnie się cieszę :) Jak tylko się dowiedziałam, że sunia ma od 15.01. DT w kraku, to natychmiast zadzwoniłam do ewu, żeby zabrała ja jak najszybciej z tego schronu, żeby sunia nie była tam ani chwili dłużej, niż jest to konieczne :)
Jutro z radością przywitam Czikę, a po 2-ch tygodniach AniaB zabierze ją do siebie.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...